Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2012., 21:39   #241
Imaš dokaz za to?

Inače, ja ću glasati za eu da vidim šta će biti sa uvozom auta.
frANZi50 is offline  
Old 17.01.2012., 22:02   #242
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Hm hm, da "sitnice" ne postanu problemi... Mislim da ce visina trosarine postati sekundarno pitanje.

Vise puta sam u pisanju rekao i ponavljam:
Nikako se ne smije zaboraviti i onaj dio price o ekologiji i visinu davanja koja ce biti:
mala za Eur6,
normalna za Eur5,
nenormalna za Eur4 i
horor za Eur3 i starije motore

Mnogima ce to momentalno izbiti iz glave pomisao da kupe vani vozilo staro 5-10 godina u dobrom stanju.
Nema drzave koja je clanica EU, a da ne naplacuje za ekologiju. A sve je to i logicno jer je vezano za Kyoto sporazum. Svaka drzava ima kvotu. Tako i Hrvatska. Kada se probije kvota PLACA SE. A od kud? Lijep kontinuiran prihod je od svega sto gmize na 4 kotaca, koji nesto ipak izbacuju iz auspuha.
Normalno, u godisnjoj dozvoljenoj kvoti drugi zagadjuju i vise od vozila i od njih se naplacuje na drugi nacin na razini drzave.
Vezano za vozila, posljedicno tom ogranicenju za svaku drzavu, i novcanom "kaznjavanju" vecih zagadjivaca, kupci se automatski stimuliraju da kupuju sto mladja (ekoloski cisca) vozila, ili nova. A to je opet vezano za jos nesto, ozbiljnije. Proizvodnja vozila (velikoserijska) je u drzavama sa jakom automobilskom industrijom, usko vezana za "socijalu": kontinuitet i rast proizvodnje su radna mjesta, punjenje proracuna, itd.itd.

ekoloski krug zatvoren

Skoro mogu garantirati da ce kod uvoza vozila najvise profitirati (bit ce najmanja davanja) oni koji uvoze nova vozila, ili rabljena vozila koja su sa cistocom motora u generaciji sa novim vozilima. Preneseno na akutalne normative Eur5 nov i Eur5 rabljen.

S jedne strane dobro je sto mi "tamburamo" o tome sto bi moglo biti kada Hr udje u EU, a s druge strane, ako Hr ne udje u EU, onda ce sve ovo sto pisemo biti stivo "mokrih snova"..
zar su ta euro4 godisnja davanja bas tako velika? ja nikako nemogu shvatiti sta je to tako strasno kad pogledam te zakone... najgore im je sto dizeli sa euro3 i bez DPFa ne mogu uopce u neke gradove... moze kakav primjer?

Evo gledam u engleskoj i tamo je najgore za V6-V8 benzince za koje se placa 500 eura godisnja eko taxa. Mislim nije to malo, al da je puno 40 eura mjesecno, i nije.
sper is offline  
Old 17.01.2012., 23:06   #243
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Imaš dokaz za to?

Inače, ja ću glasati za eu da vidim šta će biti sa uvozom auta.


dokaz za što?
systemerror is offline  
Old 17.01.2012., 23:39   #244
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
zar su ta euro4 godisnja davanja bas tako velika? ja nikako nemogu shvatiti sta je to tako strasno kad pogledam te zakone... najgore im je sto dizeli sa euro3 i bez DPFa ne mogu uopce u neke gradove... moze kakav primjer?
Danas nisu, ali 2013. godine Eur4 ce biti ono sto je danas Eur3.
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
Evo gledam u engleskoj i tamo je najgore za V6-V8 benzince za koje se placa 500 eura godisnja eko taxa. Mislim nije to malo, al da je puno 40 eura mjesecno, i nije.
Quote:
systemerror kaže: Pogledaj post
možda ima nešto u tom eko porezu, jer trošarine na rabljene, po meni, nema smisla dizati, a da nadoknade rupu nastalu ukidanjem carine.
naplatu će vršiti - carina.
U mom postu 232 je dokument CO2 tax overview. Pogledati opci EU Co2 "maskembal".
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 18.01.2012., 16:16   #245
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
u jutranjem je bio podatak da ce se izjednaciti trosarine na nove i uvozne, ima li istine u tome, to je sve sto me zanima :-).

ostatak su sitnice.

ima, trosarine ne mogu biti ovakave kakve jesu trenutno,jer je to protvi politike EU. tko god tvrdi suprotno ne zna...

Pod ovim ne govorim da će se ukinuti već da će se IZJEDNAČITI.

Trenutno na novi auto placas XY + 50%
a na rabljeni XY + 100%..

e kad uđemo u EU, biti će za oboje ISTO... da li će biti XY + 50 ili XY + 100% to ćemo vidjeti, ali ne moze biti različito..


i da @I wonder

PDV će se ukniuti, tj opet da me krivo ne shvatis, neće se ukniuti (znaci postojat će da se razumijemo), već za rabljena vozila moći češ birati hoćeš li ga platiti PDV u njemačkoj (Mwst 18%) ili u HR (PDV 23%) .
Tj hoćeš li platiti Bruto (neto + njemacki 18%PDV) iznos u njemačkoj ili ćes platiti neto + HR PDV prilikom dolaska u našu državu.
khideg is offline  
Old 18.01.2012., 16:38   #246
Quote:
khideg kaže: Pogledaj post
ima, trosarine ne mogu biti ovakave kakve jesu trenutno,jer je to protvi politike EU. tko god tvrdi suprotno ne zna...

Pod ovim ne govorim da će se ukinuti već da će se IZJEDNAČITI.

Trenutno na novi auto placas XY + 50%
a na rabljeni XY + 100%..

e kad uđemo u EU, biti će za oboje ISTO... da li će biti XY + 50 ili XY + 100% to ćemo vidjeti, ali ne moze biti različito..


i da @I wonder

PDV će se ukniuti, tj opet da me krivo ne shvatis, neće se ukniuti (znaci postojat će da se razumijemo), već za rabljena vozila moći češ birati hoćeš li ga platiti PDV u njemačkoj (Mwst 18%) ili u HR (PDV 23%) .
Tj hoćeš li platiti Bruto (neto + njemacki 18%PDV) iznos u njemačkoj ili ćes platiti neto + HR PDV prilikom dolaska u našu državu.

o da. svakako.
systemerror is offline  
Old 18.01.2012., 16:38   #247
Quote:
khideg kaže: Pogledaj post
PDV će se ukniuti, tj opet da me krivo ne shvatis, neće se ukniuti (znaci postojat će da se razumijemo), već za rabljena vozila moći češ birati hoćeš li ga platiti PDV u njemačkoj (Mwst 18%) ili u HR (PDV 23%) .
Tj hoćeš li platiti Bruto (neto + njemacki 18%PDV) iznos u njemačkoj ili ćes platiti neto + HR PDV prilikom dolaska u našu državu.
Jel imaš link gdje je ovo dokumentirano? Nekako mi je nelogično postojanje izbora u kojoj ćeš zemlji platiti PDV ako je u jednoj osjetno jeftiniji nego u drugoj.
Hildegard is offline  
Old 18.01.2012., 16:53   #248
Quote:
khideg kaže: Pogledaj post
ima, trosarine ne mogu biti ovakave kakve jesu trenutno,jer je to protvi politike EU. tko god tvrdi suprotno ne zna...

Pod ovim ne govorim da će se ukinuti već da će se IZJEDNAČITI.

Trenutno na novi auto placas XY + 50%
a na rabljeni XY + 100%..

e kad uđemo u EU, biti će za oboje ISTO... da li će biti XY + 50 ili XY + 100% to ćemo vidjeti, ali ne moze biti različito..


i da @I wonder

PDV će se ukniuti, tj opet da me krivo ne shvatis, neće se ukniuti (znaci postojat će da se razumijemo), već za rabljena vozila moći češ birati hoćeš li ga platiti PDV u njemačkoj (Mwst 18%) ili u HR (PDV 23%) .
Tj hoćeš li platiti Bruto (neto + njemacki 18%PDV) iznos u njemačkoj ili ćes platiti neto + HR PDV prilikom dolaska u našu državu.
da prevedemo da bude lakse - idu trosarine gore na sva auta... jer ovi ne znaju nego dizat poreze :-)
sper is offline  
Old 18.01.2012., 21:38   #249
Quote:
khideg kaže: Pogledaj post
ima, trosarine ne mogu biti ovakave kakve jesu trenutno,jer je to protvi politike EU. tko god tvrdi suprotno ne zna...

Pod ovim ne govorim da će se ukinuti već da će se IZJEDNAČITI.

Trenutno na novi auto placas XY + 50%
a na rabljeni XY + 100%..

e kad uđemo u EU, biti će za oboje ISTO... da li će biti XY + 50 ili XY + 100% to ćemo vidjeti, ali ne moze biti različito..


i da @I wonder

PDV će se ukniuti, tj opet da me krivo ne shvatis, neće se ukniuti (znaci postojat će da se razumijemo), već za rabljena vozila moći češ birati hoćeš li ga platiti PDV u njemačkoj (Mwst 18%) ili u HR (PDV 23%) .
Tj hoćeš li platiti Bruto (neto + njemacki 18%PDV) iznos u njemačkoj ili ćes platiti neto + HR PDV prilikom dolaska u našu državu.
Malo si pobrkao loncice sa pdv-om.

Pdv se nece placati na ona vozila na koja je vec placen u nekoj drzavi a na nova se mora platiti u onoj drzavi u kojoj se vozilo registrira prvi put.

Mwst u Njemackoj je 19%, nije 18%.
MaliZeleni10 is offline  
Old 19.01.2012., 10:18   #250
Arrow

Quote:
systemerror kaže: Pogledaj post
o da. svakako.
o da da... ne bi vjerovao, ali to je točno sto sam napisao. vidjet ćeš.

Quote:
sper kaže: Pogledaj post
da prevedemo da bude lakse - idu trosarine gore na sva auta... jer ovi ne znaju nego dizat poreze :-)
nažalost i ja mislim da idu gore.. da namaknu manjak PDVa, ali to još moramo pričakati za potvrdu.

Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Malo si pobrkao loncice sa pdv-om.

Pdv se nece placati na ona vozila na koja je vec placen u nekoj drzavi a na nova se mora platiti u onoj drzavi u kojoj se vozilo registrira prvi put.

Mwst u Njemackoj je 19%, nije 18%.
nema veze nek je 19% svejedno je jeftinije od 23%.

i da naravno, o tome ja i govorim, neće se placati HR PDV ako je pdv već plačen u nekoj drugoj državi članici a to je 19% mwst.

naravno da ima dokumentirano to. to su načela pdva.

Tko ne vjeruje neka čeka ulazak. Ja ga čekam, jer će auti pojeftiniti, ako ništa drugo bar za tih 3-4 %.
khideg is offline  
Old 19.01.2012., 21:56   #251
a ti po svojem ko max po diviziji...
čovječe, daj shvati da pričaš napamet. nema nikakve šanse da bude tako kako ti želiš, i o tome smo već par puta dali dokaze.

sve države eu propisuju da se porez plaća kod njih kod uvoza NOVOG auta.
dakle, nema nikakve veze što je porez u njemačkoj 19% a u danskoj je 25%. svejedno nijedan danac ne kupuje novi auto u njemačkoj jer su tamo skuplji, jer opet danci moraju platiti svoj PDV kad uvoze auto iz njemačke.

ako te zanima, traži i čitaj
http://www.fyidenmark.com/importingcartoDenmark.html

ili
http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=1880492&vId=0&lang=US

samo prestani s izmišljanjem nečega što se neće nikad dogoditi.
za NOVE aute PDV ćeš i dalje plaćati u HR, i dalje će auto MORATI proći kroz carinu, i dalje će postojati nešto kao današnja trošarina....autima će cijene ostati skoro iste.
I wonder is offline  
Old 19.01.2012., 21:57   #252
Dakle molim sto tocniji odgovor jer jenevjerovatno koliko ovdje ima oprecnih odgovora, dakle dat cu konkretan primjer pa molim za odgovor:

S ulaskom u EU planiram otic u njemacku jer imam frenda koji se tamo bavi prodajom rabljenih auta. Rekao mi je nac odlican auto i za 20,25% jeftinije nego od ovog sto se moze vidit na auto scout. E sad, ja bi uzeo BMW ,3,4 god star, cca 12000 eura. E sad po ovome sta citam s tim nametima , neki spominju neke postotku u iznosu od 50 ili 100 %, taj auto bipo tome iznosio 30 000 eura ili kako vec? Jer ako je tako nevidim tko normalan moze otic vani ikupit auto pa kostao on i 2000 eura a ne 12000. Molim za objasnjenje. Hvala
debelitis is offline  
Old 19.01.2012., 23:25   #253
Quote:
debelitis kaže: Pogledaj post
Dakle molim sto tocniji odgovor jer jenevjerovatno koliko ovdje ima oprecnih odgovora, dakle dat cu konkretan primjer pa molim za odgovor:

S ulaskom u EU planiram otic u njemacku jer imam frenda koji se tamo bavi prodajom rabljenih auta. Rekao mi je nac odlican auto i za 20,25% jeftinije nego od ovog sto se moze vidit na auto scout. E sad, ja bi uzeo BMW ,3,4 god star, cca 12000 eura. E sad po ovome sta citam s tim nametima , neki spominju neke postotku u iznosu od 50 ili 100 %, taj auto bipo tome iznosio 30 000 eura ili kako vec? Jer ako je tako nevidim tko normalan moze otic vani ikupit auto pa kostao on i 2000 eura a ne 12000. Molim za objasnjenje. Hvala
Pored tih 12000€ spremi i ca 3500-5500€ za davanja u HR. Poznajuci "glad" drzave za naplacivanjem svega i svacega, vjerojatno da ce konacna brojka biti bliza toj desnoj strani gdje su dvije 5-ce
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 19.01.2012., 23:48   #254
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Pored tih 12000€ spremi i ca 3500-5500€ za davanja u HR. Poznajuci "glad" drzave za naplacivanjem svega i svacega, vjerojatno da ce konacna brojka biti bliza toj desnoj strani gdje su dvije 5-ce
Ok ako je to tako onda im ja jebem mrtvu majku u pizdu stoka jedna lopovska gamad. Iako mi nije jasno tko su onda svi ti ljudi koji su dovlacili aute iz njemacke i belgije pod pricom kako su super prosli s cijenom
debelitis is offline  
Old 20.01.2012., 00:32   #255
Prosli su super jer ih je izislo jeftinije nego da su kupovali takav rabljeni u HR.
MaliZeleni10 is offline  
Old 20.01.2012., 09:51   #256
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Prosli su super jer ih je izislo jeftinije nego da su kupovali takav rabljeni u HR.
pa kako kad ovaj tip mi maloprije pise suprotno od tebe?
debelitis is offline  
Old 20.01.2012., 10:39   #257
kako? postoje dva načina.

prvi je da kupiš auto koji ima puno više km nego što piše na satu kod uvoza, i tak se najviše zarađuje.
drugi je da ti auto netko pokloni, kao što je tvoj frend u njemačkoj. ali državu to ne zanima. država hoće naplatiti svoje novce inače bi svi dobivali "poklonjene" aute, nitko nebi plaćal davanja a benzin bi skočil na 20 kn/litra.

znači, bez obzira kolko ti platiš auto, davanja na njega ćeš platiti po tržišnoj vrijednosti auta.
I wonder is offline  
Old 20.01.2012., 12:23   #258
Quote:
debelitis kaže: Pogledaj post
Ok ako je to tako onda im ja jebem mrtvu majku u pizdu stoka jedna lopovska gamad. Iako mi nije jasno tko su onda svi ti ljudi koji su dovlacili aute iz njemacke i belgije pod pricom kako su super prosli s cijenom
Nemoj da pusis price jeftino i dobro. Zapamti jednostavnu formulu: jeftino i dobro vozilo je vrlo, vrlo rijetka "ptica". Mali loto zgoditak.

Jedna veoma bitna stavka u cijeloj ovoj temi. Svi mi koji pisemo, navodimo primjere STARIH (velikih, iskusnih i jakih) clanica EU. Velika greska. Trebaju se skenirati primjeri drzava koje su nove clanice, (Slovenija, Madjarska, Slovacka, Ceska, itd.itd) i onda pretpostavljati sta ce biti u HR po ovom pitanju. To je realnije.

Sto se tice konfiguracije davanja (sta ce i na koji nacin biti zakonski formulirano), nije bas sve u rukama clanice EU. Osnovna NIT na nivou cijele EU je ekologija. To MORA naplatiti svaka drzava. A da li ce jos necim opteretiti davanja to je slobodni izbor. U nekim drzavama postoje i ogranicenja buke. Decibeli.. Pa ako vozilo previse buchi, onda u novcaniku vise huchi...
Formula naplate davanja kod rabljenih vozila je je vrlo jednostavna: kupac odlucuje hoce li veci ili manji dio potrositi na drzavna davanja ili na svoje vozilo. Preneseno u tvoj "slucaj" i varijantu HR u EU, recimo za bilo koje novo vozilo ili mlado rabljeno sa EUR5 motorom koje platis vani 12000 EUR, davanja bi trebala biti od 1500€ do 2500€. Kako i rekoh, samo ti odlucujes na koji nacin ces potrositi svoj novac: 16-18ooo€ i voziti 3-4 godine star automobil ili ca. 13,5- 14000€ i voziti nov automobil. Kakvo vozilo se moze kupiti za taj novac je druga tema.

Evo jedan dokument o procesiji uvoza vozila i pravilima igre u Austriji. Nije bas "svileno i njezno".

Primjer kako je u Madjarskoj. S lijeva na desno: najcisci > prljavi motori. Recimo gledamo pod rednim brojem 4 (gore 9-11).
-Za vozilo sa najciscim diesel motorom 1701-2000 ccm davanja su 2828€.
- Za vozilo sa najprljavijim diesel motorom iste radne zapremine davanja su 9868€.
- Za vozilo sa najciscim benzinski motorom 1601-1800 ccm davanja su 1776€.
- Za vozilo sa najprljavijim diesel motorom iste radne zapremine davanja su 5328€.

Primjer uvoza u Sloveniju Pogledati stranicu 4 i 5. Pored davanja na CO2, postoji i davanje na snagu motora (DMV)
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 20.01.2012. at 12:40.
leonas is offline  
Old 20.01.2012., 12:48   #259
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a ti po svojem ko max po diviziji...
čovječe, daj shvati da pričaš napamet. nema nikakve šanse da bude tako kako ti želiš, i o tome smo već par puta dali dokaze.

sve države eu propisuju da se porez plaća kod njih kod uvoza NOVOG auta.
dakle, nema nikakve veze što je porez u njemačkoj 19% a u danskoj je 25%. svejedno nijedan danac ne kupuje novi auto u njemačkoj jer su tamo skuplji, jer opet danci moraju platiti svoj PDV kad uvoze auto iz njemačke.

ako te zanima, traži i čitaj
http://www.fyidenmark.com/importingcartoDenmark.html

ili
http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=1880492&vId=0&lang=US

samo prestani s izmišljanjem nečega što se neće nikad dogoditi.
za NOVE aute PDV ćeš i dalje plaćati u HR, i dalje će auto MORATI proći kroz carinu, i dalje će postojati nešto kao današnja trošarina....autima će cijene ostati skoro iste.
Šta se pjeniš?

Pusti dječicu da malo sanjaju, vidiš da su popušili foru "SVE će bit bolje kad uđemo u EU", još su mladi tj kad steknu malo iskustva onda će vidjet da porezi mogu samo RASTI, da kad se uvede neka daća nema Boga koji će ju ukinut (porez na telekomunikacijske usluge docet).

Kako mi ih je tužno gledat, jadni se sve uzvrpoljili čekajući 01.07.2013. da u niskom startu jurnu po EU u potrazi za jeftinijim autima ... a otrežnjnje će biti jaaaaako grubo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 20.01.2012., 15:08   #260
Arrow

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a ti po svojem ko max po diviziji...
čovječe, daj shvati da pričaš napamet. nema nikakve šanse da bude tako kako ti želiš, i o tome smo već par puta dali dokaze.

sve države eu propisuju da se porez plaća kod njih kod uvoza NOVOG auta.
dakle, nema nikakve veze što je porez u njemačkoj 19% a u danskoj je 25%. svejedno nijedan danac ne kupuje novi auto u njemačkoj jer su tamo skuplji, jer opet danci moraju platiti svoj PDV kad uvoze auto iz njemačke.

ako te zanima, traži i čitaj
http://www.fyidenmark.com/importingcartoDenmark.html

ili
http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=1880492&vId=0&lang=US

samo prestani s izmišljanjem nečega što se neće nikad dogoditi.
za NOVE aute PDV ćeš i dalje plaćati u HR, i dalje će auto MORATI proći kroz carinu, i dalje će postojati nešto kao današnja trošarina....autima će cijene ostati skoro iste.
čekaj...i čitaj sta govorim... tko uopce govori o NOVIM autima? i tko jos ima love za kupovinu NOVIH auta? ja sigurno ne.

ono o čemu ja govorim je kupnja RABLJENIH auta.

i sve što sam gore naveo je samo za kupnju RABLJENIH auta,, tj auta već registriranih u nekoj od zemlja članica...

za kupnju NOVIH, vrjedi sve sto @i wonder kaže, PDV se mora platiti u HR.


takoder sam odmah i napočetku napisao da je to vjerojatno ono što će se dogoditi... da li će Hr država povećati trošarine u nebo ili ne to nitko ne može znati... očekivati je da hoće i da će možda na kraju auti biti i skuplji, ali na to nitko ne može utjecati.

Zadnje uređivanje khideg : 20.01.2012. at 15:15.
khideg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.