Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 11:49   #41
Zasto mu bjezi u 20.ep? I to trudna? Nije to valjda povezano sa silovanjem?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.11.2012., 11:51   #42
Ako misliš na ovo u autima, on je njoj bježao. Ona je išla za njim. Sreli su se ispred škole i on je nešto rekao u vezi djeteta, ali nisam shvatila što i pobjegao autom.
I, da sad su u toj epizodi pomirili nisam baš skužila kako i što.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 12.11.2012., 12:20   #43
Mislim na ovo o cemu se pricalo na prosloj stranici, da ona zeli obaviti abortus pa mu bjezi pa se srecu, ne pratim vas bas
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.11.2012., 13:54   #44



Koliko god ja voljela par EiE ipak su Boran ve Sila neprevaziđeni.
Svaki njegov pogled upućen njoj, svaka riječ

Kako je lijepo sjetiti te se...

Ne güzel şey hatırlamak seni:
bir mavi kumaşın üstünde unutulmuş olan elin
ve saçlarında
vakur yumuşaklığı canımın içi İstanbul toprağının...
İçimde ikinci bir insan gibidir
seni sevmek saadeti
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 12.11.2012., 14:38   #45
Quote:
blondie27 kaže: Pogledaj post
I mene je to zbunilo, mislila sam da je. Ali, ipak nije. Ja sam sad došla do prometne nesreće, mislila je da je izgubila dijete, ali ipak je sve ok.
Ono što sam ja propustila u ovom brzinskom gledanju je kako su oni svi završili u Istanbulu Vidjela sam da je ona pobjegla. Koliko sam shvatila, Boran tamo ima i svoju tvrtku.

Ja sam odgledala 13 ep i nešto malo druge na preskake i to na turskom.
Sila, njen brat i Narin utekli su uz pomoć njenog bivšeg momka (sad sam mu ime zaboravila) autom pa malim avionom. Iako Sila baš i nije htjela srce joj ostalo u Merini . Otac dolazi da ih ubije, ali neće imati snage za to pa se baca u Bospor ali ga spase. A mater i mlađi brat odlaze za ocem kako bi ga spriječili da ih ubije.
Boran i njegov prijatelj idu u potragu za Silom i ostalom ekipom. Da njihova firma je tamo a to ti je to Agovanje na svakom kantunu nešto.
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 14:43   #46
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post


Koliko god ja voljela par EiE ipak su Boran ve Sila neprevaziđeni.
Svaki njegov pogled upućen njoj, svaka riječ

Kako je lijepo sjetiti te se...

Ne güzel şey hatırlamak seni:
bir mavi kumaşın üstünde unutulmuş olan elin
ve saçlarında
vakur yumuşaklığı canımın içi İstanbul toprağının...
İçimde ikinci bir insan gibidir
seni sevmek saadeti
Da stvarno su dobri skupa, iskreno nisam očekivala.
Samo mi je žao što nisu pustili njegov glas jer mi ima lipšu boju.
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 14:46   #47
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Mislim na ovo o cemu se pricalo na prosloj stranici, da ona zeli obaviti abortus pa mu bjezi pa se srecu, ne pratim vas bas
slobodno pitaj, što znam rado ću ti odgovort
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 14:53   #48
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
slobodno pitaj, što znam rado ću ti odgovort
Hvala ti

Onda da krenem s pitanjima.
Nakon što ju siluje, ona ostaje trudna? Ja sam mislila da do te trudnoće dolazi tek pred kraj serije.

To što ste pričali za abortus, to se oko 20. epizode dešava? Znači tad još nisu skupa kako treba?

Kada kreće ta njihova "nježna" ljubavna priča, tj. kad se napokon pomire i budu muž i žena? Taj abortus i bijeg u Istanbul me bune. Zašto pak on njoj bježi?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.11.2012., 15:19   #49
U ovih par isjecaka kaj sam pogledala Xavi-8 ima potpuno pravo,kako ju gleda Frajer ima oci za popizdit,obozavam crne oci

Jel zna netko kaj je bilo,zakaj su izgubili dijete,netko ga je ubio,bolest???? za odgovor ak netko zna

Didily slazem se,Cansu je po meni,bar od ovih kaj sam ih gledala,glumica broj 1 u Turskoj,ne znam koliko je kompleksan lik Sile,ali ako je Eysan odglumila bez zamjerke onda moze sve.Zena s tisucu lica,sva su jednako savrsena.Lijepa je dok place i dok se smije.

Uglavnom jedva cekam vidjeti ju opet u punom sjaju.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 12.11.2012., 15:21   #50
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hvala ti

Onda da krenem s pitanjima.
Nakon što ju siluje, ona ostaje trudna? Ja sam mislila da do te trudnoće dolazi tek pred kraj serije.

To što ste pričali za abortus, to se oko 20. epizode dešava? Znači tad još nisu skupa kako treba?

Kada kreće ta njihova "nježna" ljubavna priča, tj. kad se napokon pomire i budu muž i žena? Taj abortus i bijeg u Istanbul me bune. Zašto pak on njoj bježi?
Da ona ostaje trudna nakon silovanja, ali da je trudna saznaje u Istambulu. To što smo mi mislili da je bio abortus (jer dolazi u kliniku normalno, prikazuju je kako sida na krevet sam pregled ne i kako odlazi ali uz pomoć sestre jedva hodajući pa smo pomislili da se radi o abortusu) bio je samo pregled mislim da je to u 15 ep.

Oni se već u prvim ep počinju zaljubljivati a da toga nisu ni svjesni. Prije nego se dogodi silovanje čak će ona inicirat poljubce i nešto više samo će on odustati. Nakon čega nju mući ljubomora na njegovu pokojnu suprugu. On prvi njoj kaže da je voli
Evo to je dio koji sam gledala. Ostatak javim.
mal1f2 is offline  
Old 12.11.2012., 15:30   #51
Ovo za njegovo bježanje, to je samo jedna scena nakon što se sretnu u gradu, a on koliko sam s turskog skužila reće nešto o njenoj trudnoći.
Sad u 20. epizodi što sam ja gledala, napokon se kao pomire na plaži nekoj. Što slijedi, ne znam. Kad pogledam, javim.
Ovo što se tiće abortusa, čini mi se da je ona u zadnji tren odustala.
A što kad turski znam nešto samo što sam zapamtila dok sam gledala Fatmu na turskom.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 12.11.2012., 16:12   #52
Dobar dan . vidim da je stara ekipa tu pa sam i ja odlucila da se prijavim za redovno spojlanje i da vas pozdravim. Doduse ja cu vas vise čitati nego komentirati kao i do sada.
Za sada ovo sto sam uspila pogledat sviđa mi se i mislim da cu se ovu hladnu zimu jako dobro grijati ispred tv.
spuki5 is offline  
Old 12.11.2012., 20:00   #53
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Ja sam odgledala 13 ep i nešto malo druge na preskake i to na turskom.
Sila, njen brat i Narin utekli su uz pomoć njenog bivšeg momka (sad sam mu ime zaboravila) autom pa malim avionom. Iako Sila baš i nije htjela srce joj ostalo u Merini . Otac dolazi da ih ubije, ali neće imati snage za to pa se baca u Bospor ali ga spase. A mater i mlađi brat odlaze za ocem kako bi ga spriječili da ih ubije.
Boran i njegov prijatelj idu u potragu za Silom i ostalom ekipom. Da njihova firma je tamo a to ti je to Agovanje na svakom kantunu nešto.
A tko se ju prisiliti da se vjenca s Boranom?Ja sam mislila da je u pitanju njezin brat, a tu citam da ju je pomogao da pobjegne od njega?Ajoj,i tu imamo ljutog oca koji pokusava ubiti svoju kcerku,posjeca me na radnju serije Bijeg s Kivancom!
A vidim biti ce napeto!
tina 25 is offline  
Old 12.11.2012., 20:17   #54
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
http://img166.imageshack.us/img166/1331/derin3lx7.png
http://img238.imageshack.us/img238/7093/uyuuoq2.jpg

Koliko god ja voljela par EiE ipak su Boran ve Sila neprevaziđeni.
Svaki njegov pogled upućen njoj, svaka riječ

Kako je lijepo sjetiti te se...

Ne güzel şey hatırlamak seni:
bir mavi kumaşın üstünde unutulmuş olan elin
ve saçlarında
vakur yumuşaklığı canımın içi İstanbul toprağının...
İçimde ikinci bir insan gibidir
seni sevmek saadeti
Xavi beskrajno ti hvala za prijevod prvih desetak epizoda. Opis age, Borana bio je presudan da se odlucim gledati seriju. Silovanje , ako sam presla preko Onurove placene noci sa Shererzadom, Kerima kao promatraca Fatmine tragedije, onda mogu i preko Boranova pijanstva. Jer sve su to bili pokazani karakterno posteni muskarci kojima je dana i ljudskost u obliku slabosti. Iako kako snob kaze ocito to nema opravdanja, no ocito je da su sva tri muska aktera bila zaista svijesna. Svako svoje slabosti od ucinjenog prema svojim kasnijim odabranicama i taj osjecaj kajanja i odgovornosti za preuzeto. Meni je dovoljno. I na tu temu nema plahti od postova Sve je receno u FSGN.

Hvala ti za slikice. Izrazi njihova lica pokazuju da je na pomalu prava ljubavna prica rodjena u okovima tradicije. Zvuci zanimljivo.

I molim te prijevod ovih rijeci gore napisanih .... naravno kad budes imala vremena
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...

Zadnje uređivanje eckway : 12.11.2012. at 20:35.
eckway is offline  
Old 12.11.2012., 23:28   #55
Na kojim se linkovima moze gledati serija sa engleskim titlom ????
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 12.11.2012., 23:45   #56
Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
Na kojim se linkovima moze gledati serija sa engleskim titlom ????
nema s eng. titlom
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 12.11.2012., 23:57   #57
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
nema s eng. titlom
Hvala ti . Znaci treba cekati novu tv.
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 13.11.2012., 17:01   #58
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
A tko se ju prisiliti da se vjenca s Boranom?Ja sam mislila da je u pitanju njezin brat, a tu citam da ju je pomogao da pobjegne od njega?Ajoj,i tu imamo ljutog oca koji pokusava ubiti svoju kcerku,posjeca me na radnju serije Bijeg s Kivancom!
A vidim biti ce napeto!
Kakva Menekse i Halil, radnja nema veze sa tim.

Silu jeste brat natjerao da se uda za Borana, po asiretskom zakonu ona je morala postati njegova žena da se krv ne bi prosula.
Varnice između njih su krenule da sjevaju vec pri prvom susretu kada je on skupljao ruže, a ona ga pitala koliko te ruže kostaju, na sta joj je on rekao da one nisu na prodaju i poklonio joj jednu.
Poslije je ona sjela u auto i tužno prokomentarisala da on ima ženu i da svojoj ženi bere te ruže, te stavila ružu u knjigu koju je čitala.
A, kada mu je vidjela gola leđa, pala je totalno.




Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
Xavi beskrajno ti hvala za prijevod prvih desetak epizoda. Opis age, Borana bio je presudan da se odlucim gledati seriju. Silovanje , ako sam presla preko Onurove placene noci sa Shererzadom, Kerima kao promatraca Fatmine tragedije, onda mogu i preko Boranova pijanstva. Jer sve su to bili pokazani karakterno posteni muskarci kojima je dana i ljudskost u obliku slabosti. Iako kako snob kaze ocito to nema opravdanja, no ocito je da su sva tri muska aktera bila zaista svijesna. Svako svoje slabosti od ucinjenog prema svojim kasnijim odabranicama i taj osjecaj kajanja i odgovornosti za preuzeto. Meni je dovoljno. I na tu temu nema plahti od postova Sve je receno u FSGN.

Silovanje nema opravdanje.
Ali, Boran je u biti veoma nesiguran i ljubomoran to se kroz seriju više puta pokazivalo (npr kada je rekoa Sili, nakon sto se ona opet nasla sa Emreom, (ili ces ti mene napustiti ili ja tebe).On ima gotovo paničan strah od gubitka.I kada je cuo da se ona nasla sa Emreom i da je viđena sa njim, napio se.Sila je noć prije toga željela da spava sa njim, a on sa njom nije htio, nakon cega mu je ona zaključala vrata od sobe i nazvala ga mlakonjom.
I Sila je ljubomorna na njegovu umrlu ženu.

Prevod scene silovanja:

Quote:

S: Hajde reci sta sam sada uradila.
B: Još pita šta je uradila.Gdje si bila danas, hajde reci.Gdje si bila?
S: Emre je došao, našla sam se sa njim.
B: Kako si tako nemarna?Šta si ti radila sa tim čovjekom?Zar ti nisam rekao da se neces viđati sa tim čovjekom?Ti ne razumijes, ali vidjeli su te sa njim.
S: Ja nisma uradila nista loše.Imala sam nekog posla sa Emreom koji sam morala riješiti.
B: O čemu si mogla pričati sa tim čovjekom Sila.Ne izluđuj me.
S: Dala sam mu punomoć.Moje poslove u Istanbulu ce obavljati Emre.
(Sila se okrece i ide u sobu, a Boran ide za njom)
Izlazi.Vise neces ulaziti u ovu sobu.Izlazi van.
B: Od kada se cujes sa tim čovjekom?Kada ste se nasli?Kada ej došao?
S: Nisam dužna p'olagati ti račune.
B: Sila, koje taj čovjek, pa mu ti daješ punomoč?
S: Pusti mi ruku.
B: Ko je taj čovjek, Sila?
S: Emre je jedini čovjek kojem vjerujem i kojem mogu povjeriti sve u ovom životu.On me voli.Da ti nisi ušao u moj život, mozda bismo..
B: šta možda...
S: To se tebe ne tiče.Pusti me.
B: Sila ti si moja žena.Sa mnom ne možeš tako razgovarati.
S: ja nisam tvoja žena. Je li laž?Nisam!Reci je li laž?
Bila si pijana. Nisi bila pri sebi.Nisam znao d ali to želiš.
S: sada si ti pijan.
B: Sila, i ti to želiš.oboje želimo.Ne poriči.
S: Ne.
B: ne poriči.
S: ne.Nemoj Borane. Pijan si.
B: Sila, taj čovjek nije tov ljubavnik zar ne?
S: Borane, makni se.Pijan si.
B: je li te taj čovjek ljubio?Nedostaje li ti?Reci mi.Reci.Da li ti nedostaje?
S: Pusti me.
B: Tebe ne smiju dirati tuđe ruke.Ti si moja žena.Moja supruga.


Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
[B]
I molim te prijevod ovih rijeci gore napisanih .... naravno kad budes imala vremena
Ovo su stihovi Hikmeta Nazmija.Boran recitira Sili njegovu poeziju u vise navrata bit će teško da ih se prevede, ali evo pokušala sam:
Quote:
Kako je lijepo sjetiti te se..
Plava tkanina zaboravljena na tvojoj ruci...
I tvoja kosa..
Nježnost duše je unutar Istanbulske zemlje..
Unutar mene kao da su dva bića...
Voljeti te sreća je..

[SLIKA OBRISANA]

Sila ce otici u Istanbul, da radi u tvrtci.Emre joj je udvarao, mislio da se vratila zbog njega. Pa, cak rekao da ce se brinuti o djetetu.
Boran je kupio Sili prsten, tražio je nesto veoma specijalno za svoju ženu.
Sila za to vrijeme dobiva slike, koje ej poslao Yavuz, gdje je Boran sa jednom ženom u bijesu ih cijepa i pita se zasto ju je Boran spasio jer patnja nije život.
Boran dobiva slike na kojima je Sila sa Emreom. Boran se naljuti.
Sila za to vrijeme svom djetetu, koje je odlucila nazvati Seysan, priča bajku o Sili i Boranu:
"Sila i boran su se prvi put sreli pored jedne česme!!Do kraja su Sila, Boran i Seysan živjeli sretno.!

Poslije toga Sila i Boran se susrecu.Boran bježi od nje jer misli da ga je Sila prevarila i zbog Emrea pobjegla od njega.Sila zaustavlja Borana, ali on je veoma hladan prema njoj i govori joj da nije htio spasiti nju vec samo svoje diete.Sila se dere za njim. i ulazi u kombi i prati ga.Sial doživljava nesrecu i počinje krvariti.Boranu javljaju da je Sila dobro, ali da je dijete u opasnosti.I Emre dolazi u bolnicu Djete je dobro.Boran iza ugla gleda Silu i Emrea Boran zove Silu ona mu spušta slusalicu, poslije mu govori da ce rpicati licem u lice.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 13.11.2012., 20:36   #59
Xavi-8 zanima me zašto Bora u biti nju nije ubio?
Znam da je voli, ali on u Istanbul dolazi samo da je ubije. Jer imao je priliku, dao ju je pratiti, bolje rečeno jedan od čuvara je njegov čovik. Što je s aširetom?

Kad on saznaje da je ona trudna?

Zadnje uređivanje mal1f2 : 13.11.2012. at 21:44.
mal1f2 is offline  
Old 13.11.2012., 20:49   #60
Ubiti?

Hvala na ovim spojlerima, vidim da ću biti luda za ovom serijom...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.