Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 20:39   #41
Ne razbijaj glavu... Meni jedna bliska osoba do 31-32 god nije imala dana staza, napokon dipl s 34 pa misli da je uhvatila Boga za muda. Naravno da je i posao bio preko veze kao i sve ostalo. Super je sto nemas dzon obraz i da brines, to puno govori o tvom karakteru, ali nemoj se ubijati u pojam sto sa 26 nemas vec 5 godina staza. Sve ti je u tvojoj glavi, ova osoba koju sam spomenula ne da nema srama nego se bahati na najjace, dok s druge strane imas dosta mlade i skolovanije ljude koji su sticajem okolnosti bez posla i umiru u sebi zbog toga, a realno, u drzavi je stanje u banani, nije da cvjeta cvijece svuda pa da ispadas ljencina. Probaj naci sredinu, da se ne uljuljas, znas da ekstremi nisu zdravi

Pocni se baviti nekim hobijima, tko zna, mozda od toga napravis karijeru, a i nije da poslodavci gledaju iskljucivo priznato radno iskustvo, koje je ponavljam, jako tesko steci u danasnje vrijeme i svaki iole normalan poslodavac bi toga trebao biti svjestan, za ove nenormalne itako ne zelis raditi, pogotovo ako imas kakvu kronicnu bolest.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:06   #42
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Glavu gore, pa tek ti je 26!

Imam: 22 godine radnog iskustva, kuću, stan, 3 automobila i štošta još ali da mi netko kaže: "Daj to sve i u zamjenu ćeš opet imati 26 godina", znaš šta - bez trenutka čekanja bih pristao na tu zamjenu.

Mlad si i život je tek pred tobom. Glavu gore! Sretno!
Bas I nije utjesna poruka vracati se u prosle godine ostavljajuci sve zaradjeno, to mi zvuci depresivno bit je biti zadovoljan u sadasnjem trenutku, a nevjerujem da postoji osoba koja bi htjela zivjeti vjecno jedino mozda osobe koje nisu sklone depresiji
Daracpoparac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:43   #43
Depresija je gadna boljka i znaš što će ti pomoći? upravo ovo sto radis- trazenje ljudi da te bodre i navijaju za tebe.

E pa ja ekstra navijam za tebe i samo ti hocu ovo reci_-- usmjeri tu energiju tuge u prkos i reci si: e pa zavrsit cu taj faks i nac cu posao i bit ce sve super !!!! bas hocu!!!

kad zavrsis to, a muci te ta nezavrsena prica, onda mozes tek planirat DALJE
twinkly doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 21:03   #44
Quote:
ikusfikus1 kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme patim od teške depresije. Ubija me činjenica da sam zadnjih 6-7 godina totalno profučkao. Nikako da pronađem perspektivu,da krenem s mrtve točke.
Ajde fino uzivaj u svojoj mladosti, tek ti je 26, kad napunis 30 pocmi se brinut ako ne budes imao posao....uostalom u Hrvatskoj je mozda bolje ne radit nista nego grbacit za crkavicu, i jos ako dignes koji kredit....brrrrr....zato lijepo budi sretan, ganjaj cure, tulumari dok jos mozes
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 14:22   #45
Ja sam zadnjih 9 godina provela na poslu koji mrzim iz dna duše. Isuse, što mi je bilo? Što je najgore, bila sam prilično dobra u tom poslu. Jedan dan sam se ustala i otišla. Sad radim puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno ljepši posao za istu plaću i uživam. Okrenem se i gledam profućkane godine? Što mi je bilo?
A popovala sam ljudima koji su npr. bili u vezi 10 godina pa prekinuli, čudom sam se čudila, tima: pa što su radili skupa ako si ne odgovaraju? A ja radila isto, samo na drugom polju.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 05:38   #46
Ponekad nam treba dugo vremena da savladamo strahove, te odlučimo da zaslužujemo nešto boljeg. Bitno da sada radiš posao u kojem uživaš
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.