Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2012., 11:21   #1001
ehh, vec para godina iam suhu kožu kao i većina mojih frendica...
to je zato kaj ne pijem dovoljno tekućine tokom dana,
al ta krema fkt obnavlja kožu i prezadovoljna sam s njom^^
__________________
Something happens when the dark meets the light.
Lp_GIRL_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 21:47   #1002
Quote:
Minny kaže: Pogledaj post
Jel ima netko preporuku koju kremu koristiti da je dosta hidratantna za ovaj zimski zrak, a da ne zacepljuje pore?
imam dosta mitesera i zacepljenih pora, ali mi se lagano ljusti koza na obrazima.
help
i moja koža je takva... ima netko kakve preporuke za kremu??
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:36   #1003
Tko ima masno lice i probleme s aknama i prištićima, Lush - Vanishing Cream

Skupa je ali meni je jako puno pomogla. Nahrani kožu taman koliko treba,
odmah se upije, koža se ne masti a nije isušena nego je fino matirana.
Ponekad bi mi doslovce preko noći smanjila određeni upaljeni slučaj na licu
Nažalost trenutno je nemam jer nisam pri novcima, trenutno koristim običnu
Niveu soft ili Nivea baby kremu i to u skroz maloj količini i to mi je dovoljno...
do plaće
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 22:17   #1004
Ima li tko iskustva sa Afrodita badem hidratantnom? Imam normalnu do mješovitu kožu
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:33   #1005
Eucerin

Jel probao netko Eucerinov hijaluron filler?? Ja se spremam na kupnju pa bi bila zahvalna na nekoj recenziji da ne dam 200-tinjak kn bezveze.
Koža mi je suha i počele su mi se pravit bore.
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:50   #1006
clinique superdefence spf25,predivna! hidratizira i ostavlja mi kou tako mekanu na dodir duuuuugo dugo.nekako ujednaci ten,licu daje svjezinu,ma savrsena
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:09   #1007
meni je super Nivea za suhu i osjetljivu kožu
Imam normalnu kožu sa suhim dijelovima tako da ne volim nešto previše masno, ali volim da je hidratantno i da ima ugodan miris i ova kremica mi je super. Tek sam nedavno shvatila da mi je koža osjetljiva tako da uživam za sad u ovoj kremici.
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 09:47   #1008
Zanima me da li je isprobao netko neke od Juveninih kremica i kako ste zadovoljne ?
MOANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:54   #1009
Quote:
hrvaticaa kaže: Pogledaj post
clinique superdefence spf25,predivna! hidratizira i ostavlja mi kou tako mekanu na dodir duuuuugo dugo.nekako ujednaci ten,licu daje svjezinu,ma savrsena
slažem se! koristim ju zadnjih godinu dana i svako jutro joj se ispočetka divim. savršena je!
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:15   #1010
može li mi neko pomoći da odgonetnem svoj ti kože: toliko bi bila zahvalna !
lice mi je optimalno ok , nije suho niti masno, masno je samo nakon jače hidratacije kremom (hidratantnom npr. za normalno do mješovtu kožu)
nos mi je isto ok kao i brada dok je čelo tek pred kraj dana malo masnije.. ništa me ne zateže jedino mi se često znaju javiti prištevi na određenom mjestu, jedan, dva do tri..(na sredini lica, ili na čelu ili na viličnoj kosti ili kod uha koji budu upalni jako )dakle nije mi osuto lice. Ali kada bi recimo krenula prčkati prstima odmah se pojavi crvenilo i sve me iziritira zato ne diram lice. nisam sklona alergijama niti mi smeta nešto da se izbacujem ali mi lice nije lijepo zaglađeno i ujednačeno kao s naslovnice (naravno da je to teško) ali nemam lijep ten nego uvijek neke nepravilnosti. Rijetko koristim puder. Kakva je to koža i koju kremu preporučate?
verenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:01   #1011
Quote:
ChiquititaRubia kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa Afrodita badem hidratantnom? Imam normalnu do mješovitu kožu
Ovu kremu sam koristila kao podlogu za puder. Brzo se upije i ne masti kožu no moju kožu nije dovoljno hidratizirala (imam mješoviti tip kože). Tebi možda pomogne ukoliko ti nije kože previše suha. Sretno
Padilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:10   #1012
Trenutno najbolja mi je ova krema od Estee Lauder.
Lagana je, lijepo mi zagladi lice, hidratizira i zadovoljna sam. Koristit cu je dok ne naidjem na jos bolju

TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:16   #1013
Quote:
Padilla kaže: Pogledaj post
Ovu kremu sam koristila kao podlogu za puder. Brzo se upije i ne masti kožu no moju kožu nije dovoljno hidratizirala (imam mješoviti tip kože). Tebi možda pomogne ukoliko ti nije kože previše suha. Sretno
@ChiquititaRubia: Nažalost potpisujem ovo - meni je Afrodita badem (hidratantna) bila jednostavno preslaba i nisam ju ni potrošila do kraja jer jednostavno ništa nije radila na mom licu.
No, znam da su ju cure jako hvalile, što je dokaz koliko je sve to individualno. Najbolje im pošalji mail (mislim da se na Afrodita topicu pisalo o tome ) i zamoli ih za testere, ili ako si u Zagrebu svrati do dućana na trgu.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:18   #1014
u dućanu nemaju često testere tih jeftinijih aloe vera, kamilica i badem, neg samo ovih skupljih, salon linija, sa iznimkom na Olive liniju. bila, uvjerila se sama
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 22:03   #1015
Do nedavno su mi Avene kreme bile divota. Ali sam primjetila da na čelu dobivam sitne kao vodene prištiće od njih. i nikako mi puder ne sjeda na njih.

Imam nekoliko testera Clarins raznoraznih kremica i oduševile me sve do jedne. Od mirisa, teksture

Ja preko noći stavljam Afroditu badem, hranjivu i super je. Ali definitvo se vraćam kamilici koja me oduševila kao nijedna do sada.

Zadnje uređivanje Tillea : 19.03.2012. at 22:09.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:23   #1016
Pozdrav! Zanima me koristi li netko ovu Lorealovu kremu za lice? Već ju par dana gledam i sada sam skužila da je ovaj mjesec na popustu u dm-u.
Inače imam 20 godina, mješovitu kožu, ali mi se T zona ne masti previše, nemam nekih većih problema sa kožom.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:13   #1017
Quote:
blue-bird kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zanima me koristi li netko ovu Lorealovu
Koristila Bila mi je full okej, brzo se upijala, hidratizira, nije mi radila nered... A onda sam kupila istu u Mulleru pa mi je napravila kaos na koži
Doduše, Mullerova je u tubici, ali to bi trebala biti ista krema

Uglavnom, sad sam na Nivei - Aqua i prezadovoljna sam
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:44   #1018
Quote:
blue-bird kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zanima me koristi li netko ovu Lorealovu kremu za lice? Već ju par dana gledam i sada sam skužila da je ovaj mjesec na popustu u dm-u.
Inače imam 20 godina, mješovitu kožu, ali mi se T zona ne masti previše, nemam nekih većih problema sa kožom.
Ukoliko ti koža naginje više ka normalnoj nego mješovitoj, a iz tvog opisa pretpostavljam da je tako, vjerojatno će ti odgovarati.
Moj savjet je da ju probaš sad dok je na popustu.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:36   #1019
Jel probao tko ovu kremu? ja bi je za noć,koža dehidrirana, borice su tu lagano, trideseta je tu odavno


http://www.kozmetika-afrodita.com/hr...ultra-rich.php
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:42   #1020
Je li ima tko iskustva sa Niveinom Pure and Natural kremom za mješovitu kožu? Zanima me je li dovoljno hidratizira i kakva je koža nakon nje..
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.