Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 23:33   #2001
recept 12.02.2010. brownies ana ugarković????

ljudi, molim vas ako ste uspjeli uhvatit recept za brownies, ane ugarković koji je prikazan 12.02.2010. na TV-u, (al ne znam koji program.)

Ako netko zna bio bih zahvalan!
__________________
Direktor društva
Beppo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 00:06   #2002
Brownie kolačići

SASTOJCI:35 g brašna
četvrtina žličice praška za pecivo
malo soli (na vrh noža)
2 velika jaja
130 g šećera
1 žlica jake kave
30 g maslaca
200 g čokolade Nestle Ecuador
100 g nasjeckane čokolade Nestle Ecuador, badema ili pistacija

PRIPREMA:
Zagrijte pećnicu na 190 Celzijevih stupnjeva.
Obložite dva lima masnim papirom. Pomiješajte brašno, prašak za pecivo i sol.
Mikserom tucite jaja, dodajte šećer i kavu te dalje tucite dok nisu gusti, oko 15 minuta.
U međuvremenu, rastopite na pari čokoladu zajedno s maslacem. Promiješajte.
Umiješajte čokoladnu smjesu u žutanjke, dodajte brašno i lagano miješajte dok više nema vidljivih grudica brašna. Umiješajte nasjeckanu čokoladu, bademe ili pistacije. Ako je smjesa vrlo rijetka, ostavite da odstoji oko pet minuta i malo se stisne.
Stavljajte po žličicu smjese na masni papir s par centimetara razmaka i pecite dok se ne napuhnu i malo napuknu, osam do devet minuta. Ohladite na rešetki.
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 11:38   #2003
ovi kolačići izgledaju ukusno...
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:09   #2004
Quote:
Beppo kaže: Pogledaj post
ljudi, molim vas ako ste uspjeli uhvatit recept za brownies, ane ugarković koji je prikazan 12.02.2010. na TV-u, (al ne znam koji program.)

Ako netko zna bio bih zahvalan!
sve recepte imaš na www.kodane.tv
dobrica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 13:26   #2005
"Cjedilo" za agrume

Da li netko zna ima li u Zg negdje za kupit (ili na domaćim intrenetskim stranicama) ono drveno nazovi cjedilo za naranče što ga Ana koristi, a izgleda kao veliki smrčak?
Ispričavam se ako sam OffT, ali vi koji gledate Aninu emisiju, znate o čemu pričam...
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 13:37   #2006
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Da li netko zna ima li u Zg negdje za kupit (ili na domaćim intrenetskim stranicama) ono drveno nazovi cjedilo za naranče što ga Ana koristi, a izgleda kao veliki smrčak?
Ispričavam se ako sam OffT, ali vi koji gledate Aninu emisiju, znate o čemu pričam...
Na Dolcu na štandu s drveninom,kod stričeka u Maksimirskoj - drveni.
U svi dućanima s opremom za kuhinje - rostfrei.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 00:21   #2007
...a plastični u nami
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 13:50   #2008
čokoladni baci

Ja sam probala napraviti one čokoladne bace i tak su fini, za poludit! Jedino što me muči je to da mi su se brzo otapale kuglice, a tamna čokolada u koju sam ih umakala se brzo stvrdnula tako da su mi prve kuglice ličile na kuglice, a one pri kraju se potpuno raspale. Jel tko još radio, a da ima neki savjet?
kaomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 11:11   #2009
Kaomore, nisam radila, al probaj smjesu za bace izlit u vise manjih zdjelica umjesto u jednu veliku, pa kak ih delaš dio po dio vadit iz frižidera. (Je tak nešto i ana sugerirala u emisiji il se varam?) S vremena na vrijeme ćeš vjerojatno ipak morat oprat ruke - probaj ih na zadnje isprat u hladnoj vodi.

Ja kad radim s čoko glazurom i sitnim pipljivim kolačičima, glazuru uvijek držim u zdjeli na rajngli s vrućom vodom u kojoj se otapala i po potrebi sve komplet vraćam na vatru, ak je veća smjesa.
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:30   #2010
jao ljudi je l gledao neko juce brandadu de bacalao, odnosno brandadu od bakalara?! pa ko bi jeo ono onoliko masno, te oni stapici hleba isprzeni u dosta maslaca, pa onda brandada s puno maslinovog i slatke pavlaka, i onda jos i ona tapenada od maslina, incuna i ulja, u onolikoj kolicini namazano, pa da l je ta zena normalna.

ja sam tu videla tri obroka za sebe:

1. maslac i hleb, sto je super samo za sebe
2. brandadu
3. tapenadu od maslina

nego, jela sam tu brandadu jednom, odlicno je to jelo, pravila je neka spankinja, al je ona mutila bakalar i kuvan krompir, i onda to mutila s uljem, zapravo to izadje na neki majonez princip, da mu se poveca zapremina i zapece se. treba guglati i naci dobar recept za brandadu. ima neko?
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:11   #2011
Evo recept iz New York Timesa, volim njihove recepte, ali ovaj nisam probala pa ne znam kakav je rezultat. http://www.nytimes.com/2009/04/01/di...frex.html?_r=1
kljblj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:37   #2012
Brownies su genijalni!
Ja ih isprobala danas...
__________________
Lolita_blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:59   #2013
Quote:
Lolita_blue kaže: Pogledaj post
Brownies su genijalni!
Ja ih isprobala danas...
s ONOLIKO čokolade nema smisla da ne ispadnu dobri
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 11:50   #2014
Quote:
kljblj kaže: Pogledaj post
E [/url]
tenks, taj lici na ono sto sam jela. valjda cu se jednom nakaniti da i ja to skuvam, ako da, izvesticu sta je i kako bilo.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 21:22   #2015
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Kaomore, nisam radila, al probaj smjesu za bace izlit u vise manjih zdjelica umjesto u jednu veliku, pa kak ih delaš dio po dio vadit iz frižidera. (Je tak nešto i ana sugerirala u emisiji il se varam?) S vremena na vrijeme ćeš vjerojatno ipak morat oprat ruke - probaj ih na zadnje isprat u hladnoj vodi.

Ja kad radim s čoko glazurom i sitnim pipljivim kolačičima, glazuru uvijek držim u zdjeli na rajngli s vrućom vodom u kojoj se otapala i po potrebi sve komplet vraćam na vatru, ak je veća smjesa.
Hvala na savjetu, probat ću evo sutra ili prekosutra. Već sam kupila čokolade. Da, probala sam razdijeliti smjesu i to je funkcioniralo dok mi se ona tamna čokolada nije stvrdnula, a kad sam je ponovo stavila na štednjak onda mi je dobila grudice i skroz se stvrdnula. Možda je caka i u vrsti čokolade. Sad sam kupila Nestle Ecuador. To i Ana koristi pa će valjda biti bolje. Kuglice su bile jako fine samo baš nisu izgledale reprezentativno.
kaomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:09   #2016
Ak ne dopustiš da ti se čokolada stisne (držeći je cijelo vrijeme na vrućoj vodi), vjerojatno ni ne bu grudica, bez obzira na vrstu čokolade.

Nisu ni anine izgledale tak reprezentativno, bile su jajaste i svakakve, al glavno da su fine
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:41   #2017
bakljave zgledale skroz dobro.
Samo ne kužim zakaj ih odmah nije narezala kak treba.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 23:48   #2018
Aj lajk bakljave! Moram ubijediti Senku da ih napravi!
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:42   #2019
Quote:
Barba Branko kaže: Pogledaj post
Aj lajk bakljave! Moram ubijediti Senku da ih napravi!
Mene je suprug nakon jučerašnje emisije ubijedio da mu ih napravim. I obećala sam da ću ih raditi kad sljedeći put bude otišao na gostovanje
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 14:02   #2020
Čim su počeli objavljivati recepte,nastupilo je opuštanje, pa kad jedan ne objave-problem. Netko sigurno zna recept za soccu i dressing od pancete iz emisije od utorka. Hvala
iva piva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.