Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2011., 20:03   #261
Ovdje ima puno programa za jednodnevne izlete


http://www.starturist.hr/Accommodati...ialOffer=False
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 16:20   #262
Nesto novo ?
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:40   #263
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
3) autom do Zvecaja - vise mjesta za piknike uz Mreznicu, npr. Belavici,
Donji Zvecaj, Zvecaj. meni osobno je najljepse kod izletista Zeleni kut u zvecaju. to vidis na cesti veliki putokaz. Tamo je restoran na rijeci ali vi ne mrate uopce koristiti njihove usluge jer ispod restorana je livada uz samu Kupu di se moze igrati odbojka, badminton, ima pripremljen stativ za rostilj (tj. rostilj od cigle di mozes staviti svoj ugljen i peci meso)..i tamo su prekrasni slapovi (ljeti idealno za kupanje jer ima drveni mol i na slapvoima su pridoni jacuzzi i stari mlin na slapu..to je vrlo popularno izletiste..
Iako je i Kupa krasna, ovdje se ipak radi o predivnoj rijeci Mrežnici. A uzvodno od Zvečaja je Mrežnica još ljepša - protiče kroz duboki kanjon, i slapovi su daleko dojmljiviji od ovih...
kinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:27   #264
tipfeler, sorry..
mislila sam na mreznicu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 12:01   #265
Jal kasno na plitvice doći oko 15 ili 14 sati s obzirom da rade do 20 sati. Zanima me pretežno vožnja brodom i vlakićem.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 13:31   #266
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Jal kasno na plitvice doći oko 15 ili 14 sati s obzirom da rade do 20 sati. Zanima me pretežno vožnja brodom i vlakićem.
ja sam jednom došao oko podneva i bez ikakvih problema odradio najdulju turu. lipanj je bio pa su malo dulji dani bili. ali ako ne ideš na najdulju turu, može.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 17:53   #267
Može pomoć,jedne godine sam išao na kupanje iza Karlovca par km,mislim da prije duge rese ili tako nešto i ne mogu se sjetit mjesta,znam da je bio restoran odmah malo poviše rijeke koje isto ne znam mrežnica valjda??
Uglavnom ima i na livadi teren za odbojku i činilo mi se odličnim mjestom za kupanje sada kada za par tjedana nalete +35C u hladu...Zna netko o kojem mjestu otprilike govorim?
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:37   #268
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Može pomoć,jedne godine sam išao na kupanje iza Karlovca par km,mislim da prije duge rese ili tako nešto i ne mogu se sjetit mjesta,znam da je bio restoran odmah malo poviše rijeke koje isto ne znam mrežnica valjda??
Uglavnom ima i na livadi teren za odbojku i činilo mi se odličnim mjestom za kupanje sada kada za par tjedana nalete +35C u hladu...Zna netko o kojem mjestu otprilike govorim?
Da nije Slapić?

http://www.google.hr/search?q=kamp+s...w=1366&bih=677
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 09:18   #269
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Može pomoć,jedne godine sam išao na kupanje iza Karlovca par km,mislim da prije duge rese ili tako nešto i ne mogu se sjetit mjesta,znam da je bio restoran odmah malo poviše rijeke koje isto ne znam mrežnica valjda??
Uglavnom ima i na livadi teren za odbojku i činilo mi se odličnim mjestom za kupanje sada kada za par tjedana nalete +35C u hladu...Zna netko o kojem mjestu otprilike govorim?
ako nije Slapic, da nije mozda restoran "Zeleni kut" u Gornjem Zvecaju? Po opisu odgovara, ali to je poslije Duge Rese (ali nema previse voznje).
Kod tog restaća ima i slapova i prirodni jacuzzi (udubine kod sedrene barijere) i jedan stari neaktivni mlin.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:59   #270
Hehe,mislim da je to to NN
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 12:03   #271
Bok

tražim mjesto u okolici zagreba za piknik 6 ljudova i dva psa

super bi bilo da ima neka sjenica s ogradom jer su oba psa lovačka pa da lokalna divljač ne nastrada

ideje?

thx
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 15:34   #272
hej ljudi! trebala bih prijedlog, pomoc, sve ideje su dobrodosle. imam jedan dan za otici iz Zg. granicne drzave dolaze u obzir, vremenski sam trenutno ogranicena i putovnica je jos u izradi.

zanima me jel ima netko ideju gdje bi se moglo otici, prosetati, pojesti nesto fino, popiti kavicu, provesti dan, onako, sebi za gust, bez obaveza. e sad, htjela bih sto manje biti u vlaku/busu i sto je moguce vise uzivati vani. ljubljana mi je bila izbor, ali tamo sam vec bila ranije pa nije neka fora. sarajevo? nesto u italiji? madarska? nesto drugo najs u sloveniji? brzoooo prijedloge, na izlet se krece 2.1. hvaala puno!
WantToBeFound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 20:36   #273
Pecuh a blizu njega usput obidji i siget,poznato po znamenitoj opsadi sulejmana a siget vranio nikola subic zrinski.pecuh je lijep grad.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 10:45   #274
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pecuh a blizu njega usput obidji i siget,poznato po znamenitoj opsadi sulejmana a siget vranio nikola subic zrinski.pecuh je lijep grad.
definitivno pečuh ( i usput skoknut u neke toplice )
corona borealis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 14:13   #275
Pozdrav,
Zanimaju me pogodne lokacije za jednodnevni piknik i šetnju uz rijeku Mrežnicu. Ali da nije predaleko od Karlovca, Duge Rese.

Znam jednu lokaciju u Belavićima, ali koliko me sječanje služi teren tamo nije baš pogodan za šetanje duž rijeke.
illyrians is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 17:35   #276
Poštovani forumaši trebam informacije za jednodnevne izlete na Krk, Njivice i Malinsku iz Zagreba, po mogućnosti da autobus polazi iz Dubrave ili Dupca, brojevi i cijene hvala.
farmerpodravac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 11:14   #277
Quote:
farmerpodravac kaže: Pogledaj post
Poštovani forumaši trebam informacije za jednodnevne izlete na Krk, Njivice i Malinsku iz Zagreba, po mogućnosti da autobus polazi iz Dubrave ili Dupca, brojevi i cijene hvala.
Imaš od Samoborčeka i Autoturista za 100 kn,ali mislim da ti nijedan ne polazi iz Dubrave, polazak je sa autobusnog ili kod gradskog poglavarstva
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:42   #278
Htio bi na izlet na kupanac i dan ispunjen skokovima..usput i sa bajkom odradit turu...pa bi trebao jednu malu pomoć....

Dali netko zna di se na mrežnici nalazi lokacija iz priloženog videa...

https://www.youtube.com/watch?v=LWx86d5tpT0

Dole u komentarima piše kamp slapić al nema šanse da se ovako visok slap tamo kod kampa slapić nalazi...

Ili ako netko zna još koji prijedlog za divljanje i skakanje u mrežnicu sa slapova ili stijena....barem visine...4-5-6-10 metara...

Fala svima ko može pomoć
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 22:06   #279
Darojković vozi svaki praznik te od čet do pet za 100kn te radi ukracaj putnika svugdje po gradu.
POLASCI IZ: Vrbovca, Križa, Kloštra, Ivanić Grada, Zeline, Brckovljana, Dugog Sela, Sesveta, Dupca, Dubrave, Novog Zagreba.

Prijave i informacije: 01/ 2757-494,
091/8925-095.
inana_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:12   #280
pozdrav svima
trebam prijedloge za jednodnevni izlet da je nekih 2 sata udaljeno od Zagreba(moglo bi proći i 3 sata ako nas oduševi lokacija )

razmišljala sam da ovaj vikend sa dragim odem na neki izlet ali nemam baš ideja

htjela bi nekud u prirodu,da se možemo prošetat,vidit neke zanimljive stvari,nešto fino pojest i bilo bi super da je pored neka rijeka ili jezero u kojem se možemo okpat

ne želimo na more jer smo tam vidli sve kaj nas zanima pa bi sad malo unutrašnjost istražili,čak mi se ideja o Sloveniji ne čini loša al nemam pojma di bi tamo mogli otići

za sad mi se najprivljačnije čine Rastoke ili Mrežnica
essence balerin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.