Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 14:03   #141
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Izjednjacavanje FF odnosa s brakom je zesca pizdarija. Ocito neki ljudi vise niti ne razumiju sto brak uopce i znaci.


Mozda da nam ti objasnis sto brak zapravo znaci?


Sent from my iPhone using Tapatalk
skidz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 13:07   #142
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo zanima me vaše mišeljenje o njima.

Dakle običan brak, situacija u kojoj muškarac obično u kasnim dvadesetima zaprosi ženu, te se ožene jer su već dugo skupa, a i što drugo da se radi, bolje prilike nisu naišle, svi drugi su to napravili tu je i pritisak obitelji, a u većini slučajeva razlog za prošnju je i to što je ona slučajno ostala trudna.

Nakon toga slijedi period u kojem ona samo priča o djetetu, a on uglavnom pokušava izbjeći tu obavezu, da bi ih uskoro taj brak umorio, padne razina njihove intimnosti, seks se prorijedi, a po hrvatskoj statistici više od 50 posto brakova završi razvodom. Također, u nemalom broju običnih heteroseksualnpo monogamnih brakova nailazimo i na obiteljsko nasilje.

Po vama, jel normalno da ljudi ulaze u takve brakove? Koje je vaše mišljenje o tome?
Nedavno sam procitao dobar clanak jedne mame o svom djetetu gdje je mama osla sa djetetom u park i klinci su od malog trazili da podjeli svoje igracke, pa mu je mama rekla da ako ne zeli da ne mora.

I mislim da je to jedna od lekcija koju cesto sa vremenom svi smetnemo a to je da radimo sto zelimo a ne sto drugi od nas ocekuju ili sto drustvo misli o svemu.

Mislim da kad bi ljudi radili ono sto zele i preuzimali odgovornosti, a ne ono sto se od njih i njihovog zivota ocekuje pa predbacivali odgovornosti na druge, bilo bi vise sretnijih ljudi.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:36   #143
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Brak obezvrijeđuju supružnici, a ne tema na forumu na kojoj se razmjenjuju mišljenja zašto je većina brakova disfunkcionalna i zašto nas nitko na to ne upozorava prije ulaska u isti.
Kaj misliš ko ona upozorenja u parkićima za klince da se koriste na vlastitu odgovornost?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger