Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2021., 15:25   #7381
Ima netko preporuku za Zadar i okolica, restoran za 80 ljudi?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2021., 16:01   #7382
Quote:
Lorna17 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Moze preporuka za kolace i torte na podrucju Splita i okolice.
Hvala unaprijed
Kolači Cro-Go u Solinu. Odličan omjer cijene izgleda i ukusa kolača
caja2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2021., 16:52   #7383
Iskustvo sa Dolisovim paviljonom Idra

Nedavno je meni bliska osoba imala svadbu u novom paciljonu/šatoru u vlasništvu Dolisa. Sala je dogovorena i kaparana prema slikama iz projektnog plana jer je sala bila u izgradnji. Znači, svod sale ukrašen tkaninom, neki ogromni luster, okrugli stolovi.........sve ekstra. Prvi susret s "voditeljem" sale obavlja se u ponedjeljak (5 dana prije pira). Do tog dana više puta bezuspješno pukušavani kontaktirati. Nudi im se stolica za 49eura (dogovorena je bila50) za meni od 5 sljedova(prvi sljed je aperitiv dobrodošlice i fritule) , i traže 2000kn za luster😡. Na dan pira aranžerki ne žele dopustati ulaz u salu do poslijepodneva( ona čeklal čistačice i upala s njima i uredila stolove kako su one čistile) Kolači moraju biti sa računom, i dogovorena je dostava do sale. Dostavljača nisu pustili već da se vrati navečer, (nije se vratio) tako da je pir prošao bez kolača(kriv mi je tu i dostavljač trebao je nekog kontaktirati) 😡😡
Što se tiče jelovnika ništa specijalno. Pladnjevi za posluživanje mali(porciju crnog rižota sa jednog pladna pojeli blizanci od 3 god). Osoblje uslužno, donjeti će sve šta tražiš, al moraš zatražiti.
Na kraju stolica je bila 49eura+ reflektori+ balončići od sapunice+ pir bez kolača.
caja2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2021., 22:06   #7384
Sminkanje Split

Cure, opet pitanje za make up. Mozete li preporuciti nekoga?
Zna li mozda netko kolika je cije sminkanja kod Anamarija make up?
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2021., 01:19   #7385
Ok, snasla sam se za make up. No, drugo pitanje. Da li traze covid potvrdu za vjencanje kod maticara?
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2021., 18:32   #7386
Quote:
VenusIllegitima kaže: Pogledaj post
Ok, snasla sam se za make up. No, drugo pitanje. Da li traze covid potvrdu za vjencanje kod maticara?
Matični ured je ured koji spada pod ministarstvo pravosuđa pa stoga spada pod državnu upravu - za koji je potrebna važeća covid potvrda.
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2021., 23:18   #7387
Zna li netko svecenika u Dalmaciji koji bi napravio obred vjencanja na otvorenom? Prednost Zadarsla zupanija
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2022., 10:00   #7388
Cure, znate neku zabavljacku grupu za pratnje da imaju harmoniku, gitaru, saksofon i cahon?

Naime, dispet, kaleta, ljubav, kadena zauzeti. Kakvi su millenium? Njih nismo jos pitali.

Hvala van
profesorjakov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2022., 11:31   #7389
Quote:
profesorjakov kaže: Pogledaj post
Cure, znate neku zabavljacku grupu za pratnje da imaju harmoniku, gitaru, saksofon i cahon?

Naime, dispet, kaleta, ljubav, kadena zauzeti. Kakvi su millenium? Njih nismo jos pitali.

Hvala van
Probajte Festivo, vrhunski su, ali i poprilično zauzeti. PM za kontakt
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2022., 20:49   #7390
Može preporuke za svadbeno slavlje za 50 osoba na relaciji Zadar - Šibenik
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2022., 23:38   #7391
Pozdrav svima, planiramo svadbu iz inozemstva tako da smo vec u nezgodnom polozaju pa bi htjela cuti vise iskustva. Citala sam par stranica, ali tema je stvarno opsezna. Zanimaju me za pocetak iskustva sa staklenim paviljanom Idra u vlasnistvu Dolisa. Svadba bi bila u 5. mjesecu 2023. i bilo bi oko 150-200 ljudi. Ukoliko znate slobodno predlozite neke lokacije slicne kao Idra, dakle neki stakleni paviljoni/satori na lijepim lokacijama koji se mogu lijepo dekorirati. Unaprijed hvala svima
mmma24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2022., 00:46   #7392
Quote:
VenusIllegitima kaže: Pogledaj post
Cure, opet pitanje za make up. Mozete li preporuciti nekoga?
Zna li mozda netko kolika je cije sminkanja kod Anamarija make up?
Moj prijedlog - Ana Benzon. Žao mi je što nisam za nju znala kad je bio moj pir. Najbolje mi dosad šminka od svih, prirodno i ne prenapadno, prvi put u životu da sam zapravo bila zadovoljna šminkom. Ne stavlja umjetne trepavice (tj. ja ih nisam htjela stavljat, pretpostavljam da inače stavlja) i jednom je šminkala i mene i prijateljicu za jedan pir, i ta prijateljica (koja inače nije iz Splita) je također komentirala da je prvi put stvarno zadovoljna kako je našminkana.

Ok mi je i Josipa Svalina, tamo sam se za svoj pir šminkala i napomenula joj da želim baš umjerenu šminku (jer sam prije toga bila i na probnom kod nje) i baš me lijepo i nenapadno našminkala za vjenčanje da ne spominjem kako me spasila u zadnji čas, jer mi je moja šminkerica morala otkazat iznenada zbog svog primarnog posla, i Josipa me spasila.

Ali Ana mi je i dalje favorit, kažem...žao mi je što nisam za nju i prije znala. Ima fb stranicu Ana Benzon make-up
Eto, nadam se da sam pomogla!
katarina3em is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2022., 14:19   #7393
Pozdrav,
molim preporuku za duo (gitara+vokal ili klavijatura+vokal) ili trio s podrucja Zadra ili blize okolice, za manju svadbu.
Hvala
Zoooya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 16:05   #7394
Ima li tko iskustva sa Barbary bendom, ili tip top bendom?
Mislimo se između njih dvoje, želimo da ne zabavno, interakcija s uzvanicima te da repertoar nisu narodnjaci
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.