Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2022., 07:19   #1021
Quote:
Stranger FX kaže: Pogledaj post
Nije istina, žuti je jači isto 0.8/10 mg, žuti je kao što su sve crvene, zato mi frend i puši plavi camel jer mu je žuti jak.

Provjerio sam sada žuti, isto je većinom kao i sve verzije koje nisu 'light'.

Camel klasični žuti

0.8 mg nikotin
0.9 mg katran
ugljični monoksid - 10 mg

Isto je i winston ovako(crveni). https://www.kiwicigs.com/winston/win...igarettes.html , https://www.kiwicigs.com/camel/camel...igarettes.html

Ali i sjećam se svih jačina na kutijama dok je još pisalo ..

Kakva je to normalna jačina? imaš originalnu verziju(jaču) bez tih sranja, light/super light svemirske, leteće ... za onoga boga.

Meni stari kad je pušio u mladosti rekao je da nije ni postojalo tada light kod nas, otišao bi u dućan rekao bi marlboro i dobio bi crveni, po
meni je to bolje, nego miljon vrsta cigareta danas, 100 verzija jednog brenda, ja se držim klasike, crveni wiston najviše, a godinama sam
pušio i crveni marlboro, otkad je kutija drugačija, nije mi više baš kultna cigareta, dugo sam uzimao i crveni lucky, žuti camel sam samo
nekoliko puta kupio, a plavi bi od frenda uzeo kad ne bi imao svoje, to su mi jedine laganije užicane koje mogu pušiti.
Pušim žuti Camel zadnje 2 ipo godine,opće ne osjećam da je nešto jak.
Nisam se morao opće privikavati na jačinu jer mi je plavi bio slab.
Prije bi stalno mijenjao i ugl svi ovi crveni nabrojani su mi bili puno jači od Camela,crveni marlboro bi mi doslovno parao grlo i baš sam osjećao da je to jaka pljuga.
Npr uz kavu popušim 5 ovih camela kroz pol sata i ništa,dok crveni boro nemrem jednu za drugom,pao bi u nesvjest da ispušim 5 uz kavu.

Nedavno mi kolega veli da je čuo za camel da su najkancerogenije,iskreno mislim da je Rotmans.

Još sam čuo al davno da je najštetnije stalno mijenjati marku cigareta.
JPR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2022., 07:31   #1022
Quote:
Stranger FX kaže: Pogledaj post
Pa znači kod većine kad usporediš light i original, a npr. Lucky Strike crveni je jači od crvenog Winstona jer jako brzo gori i
više se dima uvuce, a po jačini su isti, kurac ne znači, kupi one od 0.2/4 mg kao da zrak pušiš, to jest nema ni dima lol.

Sjećam se i Dunhila crvenog, slabo dođe ako se puno popuši, vjerojatno zato jer ima 1 mg nikotina
https://www.kiwicigs.com/dunhill/dun...igarettes.html

Ovisi i kako pušiš, ako pušiš kao neka pičkica, onda ni jedna cigareta nije prejaka.

Inače ljudi su debili, dok sam pušio crveni Marlboro svi ajme to je jako hahah, a kad me vide sa crvenim lucky-em ili crvenim
Winstonom ne kažu da je to jako ni jednom.
Sjećam se kod sam pušio Lucky al crveni mislim,2015. je to bilo,tamo negdje 2016. je došla nova kutija,ona pederska sa rupom.
Frend je to zvao štedna cigareta,jer doslovno si ju morao potpaljivati kad bi napravio pauzu od uvlačenja.

Kako je sad neznam.
JPR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2022., 19:21   #1023
Upitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2022., 13:47   #1024
Pozdrav! Imate mozda savjet koje cigarete uzete da su slične i lagane kao Marlboro Fine Touch, a jeftinije
Nightwish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2022., 14:11   #1025
Quote:
Nightwish13 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imate mozda savjet koje cigarete uzete da su slične i lagane kao Marlboro Fine Touch, a jeftinije
Lucky Strike aqua možda?

Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2022., 14:13   #1026
Quote:
xTheLuka1998x kaže: Pogledaj post
Lucky Strike aqua možda?

Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk
Probat cu, hvala!
Nightwish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2022., 11:24   #1027
Skoro sve cigarete poskupile osim Camela.
JPR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2022., 12:20   #1028
BAT-ove vec jesu za 1 kn pred desetak dana, sad od 01.08. idu za 1 kn gore malboro, chesterfildi, phillip morrisove
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2022., 22:16   #1029
Nekada davno sam pusio crveni marlboro. Bio je jak i gorak. To su bile cigarete koje su mi najvise pasale. Od drugih medju kolegama popularnijma (ronhil, valter, itd.) me boljela glava. Sjecam se da je bejha marlboro bio slatkast u usporedbi sa hr verzijom. S vremenom su povecavali cijenu i smanjivali katran/nikotin, pa sam umjesto jedne morao pusiti tri-cetiri da bi bio slican efekt. Onda se tvornica zatvorila, a uvozni je osim vece cijene imao okus kao da pusim sfrkane reklame. Neki su mi savjetovali da probam avangard, koji je imao takav nekakav okus, ali bio je preslab, odjednom potrosim pola kutije i nista. U to vrijeme sam si kupio nekoliko kutija po zabacenim ducanima te stare serije, pa i povremeno trosio kada sam imao potrebu za tim. Tako sam prestao. Jednom je kolega nabavio domacu skiju koja je imala dobar okus, ne zakaslje se covjek od nje, ne boli glava, a nije bila preslaba.
Staromodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2022., 17:00   #1030
I Camel jučer/prekjučer poskupio za 1kn.
Nigdje nije pisalo u medijima da on poskupljuje.
JPR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2022., 17:52   #1031
Quote:
JPR kaže: Pogledaj post
I Camel jučer/prekjučer poskupio za 1kn.
Nigdje nije pisalo u medijima da on poskupljuje.
Nigdje ,ja skužio u trafici haha

Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2022., 22:25   #1032
Može preporuka za neke jače cigarete koje imaju puniji okus , da ono baš osjetiš
Pušio sam i davidoff crveni i malboro crveni al nije to to

Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2022., 12:24   #1033
Od kad na kutijama nema količine nikotina/ katrana teško se snaći. Pronašla ssam na inernetu da su najlaganije LD pink, pa prešla na njih. Sad su se pojavile žute i netko mi rekao da su laganije od pink, prelagane za pušiti. Ja kupila, ne izgledaju mi toliko lagane. Ništa ne mogu naći na netu. Zna li itko što o njima?
sanimarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 20:02   #1034
Naletih na ove u sparovoj trafici
Koliko znam nije ih bas bilo lako nabavit

Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2022., 19:55   #1035
To je nekad bila jaka i relativno loša pljuga u rangu "Drave" bez filtera, ali bila je uvozna, pa je bila in.
Mislim da se sad proizvode jedino u Poljskoj, ali ne znam jesu li još uvijek jake kao nekad.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2023., 14:21   #1036
Ljudi gdje naći TDR-ove Avangard ili MC? Vidim da su navedene sve njihove vrste na novom cijeniku što znaći da su još uvijek u prodaji ali nema ih ni na Shell benzinskoj, ni u Lidlu, Kauflandu, Plodinama, I-Novinama
inasb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2023., 19:10   #1037
Imaš li love za vremeplov?
Ne?
Onda ih nećeš moći kupiti nigdje, dok ih BAT ne skine s liste proizvoda TDR, cijena tih nepostojećih cigareta i dalje će se mijenjati u skladu s zakonom.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.