Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2019., 16:41   #221
Mi smo se obiteljski upisali kod dr. Milkovic Budimlija u DZ u Utrinama i za sad sam jako zadovoljna. Prije mjesec dana smo prvi put otisli sa sinom od 2 godine koji je inace jako sramezljiv, i mislila sam da ce se samo stisnuti uz nas, ali bez problema je suradivao s doktoricom i sestrom. Imaju cak u cekaonici postavljen stolic s bojicama za djecu i izvjesene crteze tako da mislim da dosta rade s njima.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2019., 11:10   #222
Ortodont

Trazim preporuku za ortodonta u Zagrebu koji ima ugovor sa hzzom.
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2019., 12:46   #223
Molim preporuku za ortodonta za dijete.

Niču mu trajne trojke a zubar mi kaže da nema mjesta u čeljusti i da će morati nositi aparatić da mu malo raširi čeljust jer su zubeki jako stisnuti...

Hvala
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2020., 17:30   #224
Ima li svježih informacija s Lekadentom ili dr. Mašom Tepšić?
Moja curka ima 5,5 godina i ne želi surađivati. Otvorit će usta za pregled, ali ne da da joj bruje. Jako joj je neugodan osjećaj utrnulosti poslije anestezije, tako da i to otpada.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2020., 09:08   #225
Trebala bih preporuku za djecjeg stomatologa.
Nekog strpljivog i pazljivog, jer mi se cini da ce biti tezak za suradnju, a ne zelim da ostatak zivota vuce traume ko ja

Mali ima 4.5 godine i dva karijesa unatoc redovnom odrzavanju zubica ne jede puno slatkog, ali ocito je zube povukao na tatu.

Jel jos uvijek Ledikdent br.1 ili ima netko novi?
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2020., 09:11   #226
Quote:
Yava kaže: Pogledaj post
Trebala bih preporuku za djecjeg stomatologa.
Nekog strpljivog i pazljivog, jer mi se cini da ce biti tezak za suradnju, a ne zelim da ostatak zivota vuce traume ko ja

Mali ima 4.5 godine i dva karijesa unatoc redovnom odrzavanju zubica ne jede puno slatkog, ali ocito je zube povukao na tatu.

Jel jos uvijek Lekident br.1 ili ima netko novi?
Ledikdent

Odite prvo na pregled, neka mu ništa ne radi (ovaj dio je najbolje već između 2 i 3 godine odraditi koji put čisto da se naviknu na zubare), pa možda drugi put bude surađivao
Vrlo neprimjetno i uigrano daju injekcije, moj je tek nakon 2 godine redovnih odlazaka skužio šta mu rade
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2020., 11:13   #227
Hvala puno.
Nadam se da ce i moj gospodin prihvatiti i suradjivati
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.