Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2023., 08:27   #461
Trenutnu adresu, nije bitno to. Nama su u planu svima pisale iste adrese iako se bivši muž odselio jer nije prominio osobnu
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2023., 08:32   #462
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Trenutnu adresu, nije bitno to. Nama su u planu svima pisale iste adrese iako se bivši muž odselio jer nije prominio osobnu
Okej, hvala na odgovoru
AnaH07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 09:28   #463
Napokon sam dobila rješenje Centra, imamo zajednički plan, skinula sam par predložaka za Sud, pa me sad zanima je li svejedno koji od tih predložaka skinem s neta, i ispunim za sud, jer se dosta razlikuju, na nekima su navedene cifre za sudske troškove na nekima nisu... da li sudske troškove uplaćujem prije ili nakon predaje na sud?
I ako netko zna, nosila bih osobno papire na sud u Vukovarskoj u Zagrebu, koja je procedura, koliko primjeraka svih dokumenata moram imati, što sve trebam. Moram li imati originale dokumenata ili je dosta kopija?
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2023., 13:27   #464
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Napokon sam dobila rješenje Centra, imamo zajednički plan, skinula sam par predložaka za Sud, pa me sad zanima je li svejedno koji od tih predložaka skinem s neta, i ispunim za sud, jer se dosta razlikuju, na nekima su navedene cifre za sudske troškove na nekima nisu... da li sudske troškove uplaćujem prije ili nakon predaje na sud?
I ako netko zna, nosila bih osobno papire na sud u Vukovarskoj u Zagrebu, koja je procedura, koliko primjeraka svih dokumenata moram imati, što sve trebam. Moram li imati originale dokumenata ili je dosta kopija?
Ako hočes brzo odluku kod javnog biljeznika odnesi zahtjev za sporazumni razvod..platis 13 eura
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 08:18   #465
Viđanje djece

Zdravo, u rubrici za centar za socijalnu, kod sporazumnog razvoda, pitanje je koliko će otac i majka viđati dijete. Pošto sam terenski radnik to je dosta varijabilno, ali ok napisali bi u prosjeku mejsecno koliko sati. E sad, psie da se treba upisati za SVAKOG RODITELJA koliko je djete kod njega, da li to znači da pišem da je ostatak vremena kdo majke ili računamo kad nije u vrticu koliko je kod majke... nije nam jasan taj dio...
Petar0510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 08:22   #466
Napišete da ce dijete živjeti kod majke. Ne brini, kad dođete u centar na ono savjetovanje prije razvoda oni će vam sugerirat ako nešto još treba upisat ili popravit.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 09:45   #467
Quote:
Petar0510 kaže: Pogledaj post
Zdravo, u rubrici za centar za socijalnu, kod sporazumnog razvoda, pitanje je koliko će otac i majka viđati dijete. Pošto sam terenski radnik to je dosta varijabilno, ali ok napisali bi u prosjeku mejsecno koliko sati. E sad, psie da se treba upisati za SVAKOG RODITELJA koliko je djete kod njega, da li to znači da pišem da je ostatak vremena kdo majke ili računamo kad nije u vrticu koliko je kod majke... nije nam jasan taj dio...

I kod nas je bio problem zbog smjenskog rada oca pa smo u dogovoru sa soc. radnicom napisali barem 2x tjedno, sukladno poslovnim obvezama oca, u dogovoru s majkom s kojom ce djeca zivjeti. Nitko nam nije komplicirao. Nismo nigdje definirali koliko vremenski borave kod mene a koliko traju vidanja s ocem. Mozda je bitno jer se mi ok slazemo. Ugl i takav plan nam je sud odobrio.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2024., 21:40   #468
Samo da napomenem, zahtijev kosta 100 kuna biljega. Iako su sada euri biljezi su i dalje u kunama.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 10:40   #469
Quote:
demosten kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem, zahtijev kosta 100 kuna biljega. Iako su sada euri biljezi su i dalje u kunama.
plus 9,70 eura sudski troškovi
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.