Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2022., 06:23   #461
Ja imam 32 godine, volio bih upoznati ljude od oko 25 do oko 45 godina.

Volim odigrati tenis, badminton, stolni nogomet, pikado, biljar, često vozim biciklin


Duge šetnje prirodom također preferira, koncerte,spontana druženja, lako se dogovoriti sa mnom jer kad radim ujutro, onda mogu popodne, kad radim popodne, onda ujutro, a i kad sam ja radio noćnu, ili ako ću je opet raditi, također se bilo lako dogovoriti {npr. do centra mi treba pol sata i to fakat nije filozofija}


Eto, tko god ima slične stavove, i voli se pridružiti, dobro došao je , također pašu mi pojedinačni susreti, ali i umjereno s više ljudi, onako tri četiri ljudi, pa ako više vas bude htjelo u isto ili slično doba, možemo i tako pojednostaviti pa imati druženje s nekoliko ljudi
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 10.09.2022., 16:17   #462
Ako ima netko za večeras (m/ž) za izlazak na cajke nek se javi u inbox
Grand Wizard is offline  
Old 18.10.2022., 04:45   #463
Forumaši do 35 za druženje
kickboxer50 is offline  
Old 21.10.2022., 11:33   #464
Netko za šetnje po zapadnom dijelu grada - Grmoščica, Jarun, Malešnica...

A može i netko za muzej, izložbe, Kinoteku...
JuraSuper is offline  
Old 18.11.2022., 15:53   #465
Pozdrav

Žensko, imam 32 godine, živim u Zagrebu. Tražim ljude za upoznavanje pa kasnije što bude, voljela bih i steći prijatela/prijateljicu jer sam spala na jednu prijateljicu pa mi fali društvo. Hobiji su mi čitanje (self help, ljubići), šetnja prirodom, volim jezike: engleski, francuski i španjolski, a trenutno pohađam konverzacijski engleski jer sam već skoro pa zaboravila english, i volim slušati muziku i gledati filmove na tim jezicima. Isto tako volim upoznavati nove ljude i razmjenjivati iskustva. Eto, slobodno se javite.
Orhideja77 is offline  
Old 14.12.2022., 09:08   #466
Ako ima tko da bi išao na filmiće u Kinoteci od 15.12...meni su zanimljivi, old skul, neke gledah i prije, ali mogu opet.
moj oglas je na prošloj stranici...tam piše kaj sam i gdje sam u životu. Nebi imao niš protiv frenda koji se pronalazi u mom oglasu. : )
Pozdrav!

https://kinokinoteka.hr/program/

__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 06.02.2023., 19:18   #467
Druženje

Traži se žensko društvo (ali nije uvjet) koje se bave proučavanjem prirode a išle bi npr. u Vukomerić reciklirano imanje ili imaju parcelu u gradskom vrtu ili bi išle pješačili po prirodi i slično.
Kafići i koncerti me uglavnom ne zanimaju jer sam ipak prešla 40.
Hobiji su mi, osim proučavanja prirode i pisanja knjiga samoj sebi o toj tematici, i tradicionalna kuhinja i izrada kozmetike i sredstava za čišćenje kako su ih nekad izrađivale naše bake. Dakle, bio i eko tematika. U budućnosti bi štela naučiti i nešto o tradicionalnoj gradnji.
Ja sam u Zg, Trnje.
Možete se javiti u inbox pa se nakon toga možemo čuti na Viber.

Ps.
Imam i kolekciju starih filmova od 30-ih pa do 90-ih na mobu.
LanaPeti is offline  
Old 25.02.2023., 15:17   #468
Trazim curku 25-32g za druženje. Zapadni dio grada zg
*Queen* is offline  
Old 08.04.2023., 20:08   #469
Arrow

Bok, ekipo

U srijedu 12.4. u Mint-u u Zg odrzava se koncert legendarnog Miroslava Ilica. Ide li se nekom na Miroslava?
Zainteresirani se javite u inbox.

Ludi tulum garantiran!

Pozdrav, Miki
Miki78 is offline  
Old 10.04.2023., 07:25   #470
Ovaj tjedan Kinoteka ima dosta dobrih dokumentaraca vezanih uz okoliš sa besplanim upadom. Tko bi išao sa mnom? Samo društvo, poslije može cuga ak si odgovaramo

P.S. Konoyo ako ovo čitaš Princeza Mononoke je u subotu u 19h, isto besplatno
JuraSuper is offline  
Old 19.05.2023., 22:37   #471
hi

Žensku osobu koja je kritična prema događajima u zadnje tri godine (čitaj necijepljena) tražim za razmjenu mišljenja kroz dopisivanje i druženje uživo (ako stvari budu išle u tom smjeru). Po mogućnosti mojih godina plus-minus (ja imam 31) i iz Zagreba.
Kontakt u inbox.
tesseract is offline  
Old 07.06.2023., 10:02   #472
Pozdrav, ima li netko zainteresiran da ide na Cubismo u petak na Bundeku?
Luna30 is offline  
Old 11.06.2023., 21:08   #473
Hej ljudi,
u KSETU je slijedeću subotu tematski party Mamma mia, naime zbog društva, koje ili nije za izlaske ili je samo za cajke, me zanima da li ima neka osoba koja bi htjela otići, idealno bi bilo da je osoba(po mogućnosti ženska osoba)od 18 do 25 jer sam sama 2002. godište.

Javite mi u inbox
Tuna27 is offline  
Old 23.06.2023., 23:12   #474
muško u 30im u zg-u. imam volje za novo društvo...nisam čovik od puno tipkanja,, osim na početku, da vidimo jesmo li na cca sličnoj valnoj duljini...o sebi da rečem, više manje ko i svaka druga osoba, fajt sa životom, niš spešl, volim pričati, puno čitati, gledati, slušati, volim muving i druženje vanka itd itd..volim emociju i intelekt, osobe koje su otvorene i spontane : )...za pobliže slobodno nek se neko javi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 18.07.2023., 19:10   #475
Pozdrav

Žensko, imam 33 godine, živim u Novom Zg, zaposlena. U slobodno vrijeme volim šetati, odnedavno i trčim, učim francuski i španjolski preko duolinga. Po osobnosti sam introvert i sramežljiva, al kad nekoga bolje upoznam otvorim se. Tražim frendicu za kavu ili šetnju za početak.
Orhideja77 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.