Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2024., 15:46   #7381
Najviše problema ima sa Matematikom a najviše joj ide Likovni ona je umjetničitip..Pričali smo puno puta i bili u školi više manje sva djeca su takva "loša".
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 18:11   #7382
Sto mislite koliko na dijete moze utjecati uciteljica koja lako plane?
Sve je ok dok je neko dijete ne pita npr da ponovi pitanje ili tako neke sitnice. Zena grune odjednom. A to je ono, bas promjena tona, vikanje i uvreda.
Nisam tu da blatim uciteljicu nego me cisto zanima koliko moze takvo ponasanje imati utjecaja na djecu.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 18:57   #7383
Moj je radi takve kompletno odustao od predmeta kojeg je do tada obozavao i bio bas dobar u tome. Ne samo on, velika vecina razreda
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 19:41   #7384
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Moj je radi takve kompletno odustao od predmeta kojeg je do tada obozavao i bio bas dobar u tome. Ne samo on, velika vecina razreda
A krasno
Pretpostavljam da onda nema rjesenja..
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 22:40   #7385
A gle, moj je tas bio bas mali. 2./3. osnovne i u suzama je skoro dolazio doma. Pubertetliji vjerojatno ne bi bilo tako al sad je prema takvim profesorima i predmetima totalno rezigniran i uci takve predmete reda radi, sto je bas steta
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 13:30   #7386
Ma uzas. Eto, strpiti se do 5.r.
Bas steta, zao mi cijelog razreda. Tako maleni, a toliko stresa nizasto. Bas mi je zao.
Vecina roditelja doma normalno komuniciraju sa djecom i onda dodju u skolu i ajmo stres na n-tu potenciju.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 14:11   #7387
Ja bih probala razgovarati s uciteljicom. Inace, svojoj sam rekla da ako ce netko urlati na nju slobodno izadje iz razreda i ode u strucnu sluzbu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 17:50   #7388
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Sto mislite koliko na dijete moze utjecati uciteljica koja lako plane?
Sve je ok dok je neko dijete ne pita npr da ponovi pitanje ili tako neke sitnice. Zena grune odjednom. A to je ono, bas promjena tona, vikanje i uvreda.
Nisam tu da blatim uciteljicu nego me cisto zanima koliko moze takvo ponasanje imati utjecaja na djecu.
Utjece na nacin da se dijete moze zaledit, pa pati koncentracija, motivacija itd. bude odsutno, ne prati na satu, ne zapamti zadace...

Nekoj djeci ne bude nista (ironicno, al djeca kod koje se doma urla, mogu bez beda otrpit u skoli, obicno bude bed kad je suprotno)
Ali kod takvih bude pomaknuta agresija, pa onda oni krenu urlat na druge...

Prati promjene u ponasanju djeteta, pa reagiraj temeljem toga. To da urla, vjerojatno svi znaju i svi se prave da joj ne mogu nista

npr. kad ti uciteljica kaze da je dijete duhom odsutno na satu, onda pitaj ima li netko tko glasno govori ili vice....ili prijeti, boji li se necega...
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.