Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2022., 15:25   #1801
Meni su jarčevi fatalni... Doslovno se lijepe za mene i ne puštaju na miru, ali na onaj svoj suptilni diskretni saturnovski način te uvuku u svoje gravitacijsko polje i nema ti mrdanja ja lav asc djevica i sa svima mogu relativno lako izaci na kraj, ali s njima nikako teški su dozlaboga, a ne možeš (niti želiš ) bez njih
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 20:21   #1802
Saturn je krenio direktno danas, vidjet ćemo što nam nosi. Think positiv.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 20:39   #1803
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
vidim da se uglavnom jarčeki spominju u negativnom kontekstu - kao hladne i zakopčane osobe, ali moram reći da je moj muž jako topla i brižna osoba. njemu je podznak bik, a mjesec u djevici. te točke u njegovom horoskopu ne čine veliki zemljani trigon, ali prema navedenom bi trebao biti zatvorena hladna osoba. daleko je od toga rečenicu "volim te" čujem skoro svaki dan, a i dosta je društven. full je stabilan i uz njega se osjećam sigurno i zaštićeno što fakat volim, i čovjek je od riječi. to mi se isto sviđa
Meni to ima smisla jer ja zbilja jesam takva dok ne dođem do tog levela bliskosti. Onda nema priče o nekakvoj hladnoći. Al treba doć do tog levela kad ti je pustit nekog da ti se toliko približi ko čupat zube ponekad. A znaš da bi to bilo zdravo i potrebno
honeyblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2022., 18:01   #1804
Ima li neka dobra duša koja ili jako dobro poznaje jarčeve ili je i sama jedan od njih da mi razjasni jednu nedoumicu?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2022., 12:25   #1805
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Ima li neka dobra duša koja ili jako dobro poznaje jarčeve ili je i sama jedan od njih da mi razjasni jednu nedoumicu?
Samo kaži
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.