Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 01:50   #9641
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Sanja, znači ti se hvališ tvoji bili u partizanima...

Zar nije Bleiburg čisti dokaz da su i partizani radili zločine i genocid, zar ne?
Pa Blajburg mi je dokaz da su koknuli Alojza Slapernika, pošto je on koknut tamo, da.

To je onaj ustaša koji je pobio svoje prve komšije, a moje pretke.

Da li je to zločin?
Pa ne znam... jeste ono da je ubijen bez suđenja, ali jebiga, znalo se da je masovno klao.
Ono, kad si masovni ubica, i pobio si tolikim ljudima porodice, malo je to suđenje gubljenje vremena, ne slažeš li se?

A sad baš da je ubijanje koljača i njihovih obožavatelja i pomagača genocid - to neće nikako biti.
Genocid je, felgice, kada pobiješ masu nevinih.
ne kad pobiješ masu ubica.
Dalaj Sanja is offline  
Old 12.02.2018., 03:40   #9642
Btw, kako si primetio samo onu moju rodbinu koja je bila u partizanima?

Pa većina je bila u konc logorima, idi prebroj.

To si ti razvio neko selektivno slepilo za pominjanje onih koje su tvoji pradedovi klali po Jasenovcu?
Ono, imaš negde u kući dečje prstiće, uspomenu od pradede iz drugog svetskog?

Ono, i Sizif je stavljao neke fotke, samo na njima nije bilo dece. na njima su streljali jadne momke koji su streljali ovu gore decu.
Dalaj Sanja is offline  
Old 12.02.2018., 20:09   #9643
.. felga .. analiziraj mi poziv onom vučkoviću .. od strane kolinke ..
.. zašto ga je pozvala .. ? .. koji će joj kurac ..
.. nemoj žuriti .. analiziraj to dobro .. .. da vidim da se razumiješ u politiku ..
alim is offline  
Old 12.02.2018., 20:32   #9644
.. a svijet .. ?
.. jebote .. dugo unatrag svijet nije izgledao udaljeniji od rata .. .. što naravno ništa ne znači .. naprotiv .. može i svašta značiti ..
.. koreje .. sa ludim kimom .. odjebaše mudre amere .. .. i pomalo vascio svet .. .. na moje .. naravno .. zadovoljstvo .. .. a da nije imao bombu bio bi on kurac postigao .. davno bi klintonovača kod frizerke srala dođosmo vidjesmo i on umre ..
.. bože očisti ovaj jebeni svijet i klintonovača i drugih zala ..
.. bliski istok ..
.. židi izgubiše avion .. nakon 30 godina .. iran se učvršćuje u siriji ..
.. heizbola židima izgleda strašno .. izgleda da će libanon opet da najebe ..
.. asada drže .. malim .. velikih ajatolaha .. a on sam voli žide koliko i iran ..
.. u siriji ima svakakve raje .. i turaka ..
.. svi pomalo izgledaju kao psi .. na nekim lancima ..
.. lance još drže ruje i ameri ..
.. ameri sanjaju leto sunce i 65tu .. kad su mladi bili .. a ruje čekaju trenutak kad da puste lance ..
alim is offline  
Old 13.02.2018., 06:55   #9645
Opet nisi odgovorila...puna ti usta o zločincima partizanima...

Vukovar i Srebrenica ???
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 13.02.2018., 06:59   #9646
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. felga .. analiziraj mi poziv onom vučkoviću .. od strane kolinke ..
.. zašto ga je pozvala .. ? .. koji će joj kurac ..
.. nemoj žuriti .. analiziraj to dobro .. .. da vidim da se razumiješ u politiku ..

Ništa ne očekujem od toga posjeta četnika u Zagrebu...

Dovoljno je znati da im je četnik predsjednik...dalje više ne treba...

Alime, pamet u glavu trebamo svi sada i dušu im izvući ako treba oko pregovora u EU...


Oni su ti koji trebaju pažljivo s nama, a ne mi s njima...znaš kako kažu "koga je molit, nije ga dobro kudit"...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 13.02.2018., 15:46   #9647
O, jadni felga
..... žrtva državotvorne (ustaške) propagande od 90tih naovamo ... i povijesnog revizionizma....

.... žrtva samopravednosti...
.... žrtva pomanjkanja najosnovnijeg zrnca sumnje ... popularno se to zove "kritički um" ...
("Kako to da smo mi svi do zadnjega nedužni i pravedni a oni svi do zadnjega agresori i četnici?" ) .....


Jel bi to moglo bit tzv jedno-umlje.... ?
.... ono, um ti bespogovorno naklonjen samo jednoj strani (tvojoj vlastitoj)?
... ali drugim umovima, drugačijim od sebe... to isto se ne dopušta... nego svi umovi u galaksiji moraju biti na tvojoj strani ..... jer je samo tvoja strana galaktički pravedna i čista ....



Osim ako nije čitao Emanuelle Arsan.....
.. prepisao iz nje i na zid objesio: "Ljubav je uvijek biti na strani onoga koga voliš"..... pa siroče i to pogrešno shvatio ..... zamijenivši "onoga koga voliš"... koji je a priori "onaj drugi" .... onaj neki koji nismo mi sami.... sa "tvoja zajednica i bližnji koje voliš".... jer ovo posljednje uključuje i njega samoga .....
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 13.02.2018., 16:34   #9648
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ništa ne očekujem od toga posjeta četnika u Zagrebu...
.. dobro ti .. ali kolinka ga je pozvala .. neki kurac očekuje .. koji .. kurac .. ?

Quote:
Dovoljno je znati da im je četnik predsjednik...dalje više ne treba...
.. srbima .. ma jebeš i srbe i četnike ..
.. recimo .. u hrvatskoj nas sve manje .. ubosni nas .. hrvata .. sve manje .. .. jebeš srbe .. treba o svojima misliti ..

Quote:
Alime, pamet u glavu trebamo svi sada i dušu im izvući ako treba oko pregovora u EU...

Oni su ti koji trebaju pažljivo s nama, a ne mi s njima...znaš kako kažu "koga je molit, nije ga dobro kudit"...
.. čuo plenkačinu .. mislim da govori kao ti ..
.. nema jedne pozitivne riječi .. izgleda kao da smo u ratu ..
.. postoji li kakva trgovina između nas i srba .. ? .. je li nam granica zatvorena .. ?

.. ali pitanje nisi dotakao ..
.. moguće da trebamo ratovati .. moguće da se sa srbima ne može .. moguće da trebamo prognati svakog srbina iz hrvatske koji je ostao ..
.. ali zašto predsjednica zove vučka .. ? .. to je pitanje ..

.. kako glasi odgovor .. ?
.. ona traži nešto .. ? .. treba joj .. ? .. ili je samo idiot .. ?
.. mislim da je ona priličan ustaša .. pa je li ga zamolila da zarati s nama .. da bi raja zaboravila agrokor .. ?
alim is offline  
Old 13.02.2018., 18:03   #9649
Čekaj da pročita u tisku, kako bi inače mogo znat?

Bože tebe, alime
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 13.02.2018., 18:38   #9650
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Opet nisi odgovorila...
Kako nisam?
Jesam.
Ti si jedini koji izbegavaš odgovore.
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Vukovar i Srebrenica ???
Što se tiče Srebrenice, užasam zločin, koji su počinili oni koji su se ložili na četnike, nekadašnje saradnike ustaša.
idioti koji su smatrali da se možeš svetiti za masovno ubistvo civila u jednom selu, masovnim ubistvom civila u četiri puta većem selu.
Masovno ubijanje civila nikada nije odmazda; odmazda može biti samo izgovor za krvoloka.

A krvoloci su nacionalisti.

Praktično sve zločine u tom građanskom ratu su počinili nacionalisti.
Nacionalizam je moderna kuga.
A ti si nacionalista.

Šta te zanima vezano za Vukovar?
Znam dosta njih iz Srbije koji su ratovali u Vukovaru.
Dalaj Sanja is offline  
Old 13.02.2018., 19:46   #9651
s obzirom da ova tema već odavno nema veze sa ovim pdf-om dogovorili smo se da se zatvori. nastaviti možete na pdf-ovima politika, povijest ili off topic. zahvaljujem.
gargamišamel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.