Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 13:28   #1
McDonalds

Quote:
Preuzmite službenu McDonald's aplikaciju uz koju jednostavno možete pronaći najbliži McDonald's, saznati sve što vas je oduvijek zanimalo o hranjivim vrijednostima naših proizvoda, kao i o aktualnim promocijama koje za vas pripremamo. Uživajte!
Play Store

Trebam pomoć, imam Sony XPERIA E4G i prvi mjesec kada je McDonalds pustio aplikaciju sa kuponima sve je bilo ok. Drugi mjesec mi ju nije dalo skinuti, nakon toga sam ju deinstalirala. Ali kada ju preko kompa opet instaliram i pokušam otvoriti svaki put mi napiše: nažalost aplikacija McD kuponi je prestala funkcionirati. Danas sam opet probala jer su novi kuponi i opet ta obavijest.
Kaj da radim?

Zadnje uređivanje assassin : 01.09.2016. at 22:05. Reason: Dodan opis i link
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 22:04   #2
Preko mobitela kad ideš instalirati ti ne dopusti instalaciju?
Mislim, i u komentarima ljudi pišu da im ne radi.

EDIT: probao sam sad i na mom mobitelu (LG G4) mi normalno instalira, nešto skine i otvori (i prikaže kupone).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 06:29   #3
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Preko mobitela kad ideš instalirati ti ne dopusti instalaciju?
Mislim, i u komentarima ljudi pišu da im ne radi.

EDIT: probao sam sad i na mom mobitelu (LG G4) mi normalno instalira, nešto skine i otvori (i prikaže kupone).
Na kompu je ovaj mjesec bila nova, pokazalo mi mobitel i normalno instaliralo. I sada piše da je instalirana.
I ne radi.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.