Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 13:15   #1
YouTube

Play Store

Može li se u Youtube aplikaciji (ili možda nekako drugačije) ograničiti da android uređaj uvijek (kad to može tj. ima izbora) preuzima neki video u nižoj kvaliteti (npr. 480 p), a ne kao što to radi moj koji uvijek preuzima 720p pa onda video zna zastajkivati?

Ima ona opcija u postavkama nešto u stilu - "struji samo HD rezoluciji putem WiFija", ali moj android media box je ionako povezan s žičanim kablom (LAN), ali i čak i kad ga povežem s ruterom WiFijem - uvijek je ista pjesma - bez obzira na uključenu ili isključenu tu opciju)

Zadnje uređivanje assassin : 06.01.2016. at 18:21.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 22:04   #2
youtube aplikacija problem sa slikom

pozdrav,imam problem sa gore navedenom aplikacijom,ovako pustim sad neki video na YT i zvuk mi ide prije slike slika se zaledi na oko 2sec i onda ide sve normalno ali zbog toga slika mi kasni za zvukom u cemu bi mogao da bude problem u pitanju je note 4 mobitel
fux is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 07:34   #3
Isto je i nakon brisanja i ponovnog instaliranja aplikacije?
(+ brisanja cachea i data prije instalacije)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 16:51   #4
Dali vam rade titlovi na yt?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 16:12   #5
kako isključiti da mi sa youtubea sa kanala na kojima sam pretplaćen dolaze obavijesti na gmail? pa dobijem po stotinjak tjedno, ide mi to na živce, ja sam izgubljen, ne znam više gdje da gledam po opcijama, a sve sam pretražio...
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 16:54   #6
Tri točkice na vrhu> Settigns> Notifications> Subscriptions: Notify me via
Ili preko weba.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 01:18   #7
meni i dalje dolaze emailovi o novim videima mada sam u opcijama notify on this device iskljucio, a pod subscription postavio mobile only uopce nema opcije da ne zelim da mi nigdje ne dolaze...
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 08:45   #8
Meni ovako izgleda i ne dolazi ništa.
A možeš i u mailu koji dođe na dnu stisnuti unsubscribe pa ti dođe na isto.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:06   #9
Pozdrav ljudovi!
Znači ovako: Imam dva youtube kanala, jedan za objavljivanje i lajkanje glazbe, drugi za komentiranje raznih događaja na kojem isto imam par objavljenih videozapisa. Problem kod ovog drugog kanala predstavlja da sve što lajkam vide svi korisnici koji mi god uđu na kanal. Postoji li kakva opcija na kanalu da se to ukloni, da ne vide moje lajkane videe?? Tnx!!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 16:04   #10
Mislim da u mobilnoj aplikaciji u postavkama nema te opcije tako da moraš otići na računalo - pod Privatnost / Pozitivne ocjene i pretplate - označi sve da bude privatno...
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 09:13   #11
Imam S6 i nakon jednog Samsungovog updatea uređaja primijetila sam problem sa zvukom. Pojavljivalo se krckanje iz zvučnika uz glazbu koja se pušta. I onda sam, nakon tvorničkog reseta, safe modea, čišćenja cachea i svega čega sam se sjetila počela isključivati app po app da vidim hoće li biti bolje jer nekad bi krckalo, nekad ne - dakle, išla sam logikom da nije hardverski kvar zvučnika.
Shvatila sam da, otkad je YouTube app isključen, sve radi besprijekorno. Nema krckanja, zvuk savršen. U čemu bi mogla biti stvar? Suludo mi je nemati tu aplikaciju na takvom mobitelu. Imate li savjet?
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:57   #12
Imam Lenovo K5 s androidom 5.1, mob dolazi s instaliranim you tube-om. Kad pokrenem aplikaciju sve uredno pokreće, izlaskom iz aplikacije smjesta prestaje rad YT-a. Ok, pomislih da će moći svirati u Operi mini koja podržava rad s više kartica. Pokrenija sam YT u operi mini i čim sam preša na drugu karticu u okviru opere smjesta je prestalo svirati, čim sam se vratio na karticu na kojoj je bio yt počelo je svirati. Ima li tome lijeka, je li sve u redu s mojim mobom?

Malo mi smiješno to što se dogadja jer imam i drugi mobitel koji uredno svira YT u pozadini, Nokiu ashu 302 s otpisanim softverom i hardverom koji uključuje single core procesor i RAM od 128MB
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:21   #13
Već neko vrijeme naplaćuju pozadinsko sviranje- Youtube Red.
Alternativa je OG Youtube.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 08:30   #14
Jel se moze kako ogranicit youtube aplikacija da je primjerena za djecu? Znam da ima ytk, al pitam za ovaj regularni
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:21   #15
Malo hijackam temu - na FDroidu imate app NewPipe koji podržava reprodukciju u pozadini i s ugašenim ekranom.

Nova verzija Brave browsera, kao i Firefox (+addon) podržavaju navedeno također.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:26   #16
Primjetio sam da mi vec neko vrijeme history uopce ne biljezi pogledane videe, prikazuje samo od prije, nove uopce ne. Probao i sa drugim accountom isto.
Pojma nemam u cemu bi bila kvaka, zna netko?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:40   #17
U browseru bilježi?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:36   #18
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
U browseru bilježi?
Preko browsera biljezi da, a preko youtube app nece.

Mislim da se to dogadja otkad sam na Oreu.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:59   #19
Pretpostavljam da ni reinstalacija/clear data i cache ne pomažu?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:21   #20
Ne pomazu. Ne znam sto jos probati.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.