Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 07:20   #2481
Hvala cure, ipak je to bilo. Vjerojatno je bio star pa sam ga trebala puno bolje protresti da se ona kuglica odlijepi
Sada je ok iako je bas taman, gotovo pa crn :nikadzadovoljna:

Sent from my E2303 using Tapatalk
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 21:59   #2482
Kupila sam hvaljeni Catrice tuš u gelu, ali zasad uopće nisam zadovoljna. Tako je krut da kist uopće ne mogu normalno umočiti, a kada prijeđem po kapku onda ostavlja grudice i uopće se ne razmaže. Je li to moguće da je zbog ovih niskih temperatura pa da ga malo negdje zagrijem ili sam kupila osušeni primjerak? Kupila sam ga u Mulleru i bio je zaštićen s onom folijom tako da ne mislim da je bio otvaran.
A baš sam se veselila tom tušu i kupila sam kistić
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:22   #2483
Ne znam u čemu je problem. Moj je isto krut i stoji u sobi koja se nikako ne grije, ali čim dotaknem kistićem, vidim da na njemu ostaje proizvoda. Lijepo radi.

Sada me zanima ovaj novi Cushion Catriceov iako mi pored ovog uopće ne treba.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:45   #2484
i mene, i mene! #malimajmun
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:13   #2485
Onda se valjda ja moram nauciti koristiti takav tip tusa iako sam ga kupila jer sam citala da je s njim lakse raditi nego s tekucim
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:22   #2486
recept za lakši rad tekućim tušem: uzmi kosi kistić za tuš, i nanosi ga njime
pokupiš s aplikatora količinu koja ti treba i lijepo vučeš crtu
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:31   #2487
Tako sam i radila, ali mi vrag nije dao mira pa sam htjela probati i ovaj u gelu
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:25   #2488
trazim aubergine tus, po mogucnosti da ima zlatne cestice u sebi
ima tko preporuku za tako nesto?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:37   #2489
Ženske, postoji li neki tuš u flomasteru koji je jednako crn kao i tekući i koji se ne osuši u roku odmah? Sve što sam dosad probala je fail.
Melina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:16   #2490
I mene zanima. I koji se neće preslikati na kapke meni je ok Lorealov Super Liner ali samo ako preko njega imam neki sa šljokicama, u suprotnom se preslika na gornji kapak..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 20:06   #2491
Meni je zakon l'oreal blockbuster! već ga duže koristim,i dugotrajan je, ne suši mi se brzo. Baš sam danas u bipe kupila novi, a ne sjećam se kad sam zadnji kupila..On je malo deblji, to je zapravo tuš u flomasteru
Tommina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:16   #2492
Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
Physicians Formula. Postojan, kirurški precizan, crn. Jedino što se ne suši u mat, već je onako sjajan (ja to osobno ne ljubim baš al mu oprostim zbog svega drugoga). Na akcijama se u Kozma može ulovit po ok cijeni. Imam ga 2 mjeseca i još nema tragova sušenja. Vidit ćemo kako će bit nakon još 2 mjeseca. Još mi se sviđa što ovaj vrh nije pretvrd pa je puno lakše s njim upravljat.

Baš mi je došao sa iherba njihov tuš i ja nisam zadovoljna, ne znam da li ga krivo koristim ili što.
Moram ga divljački protresti da krene i tek kad ga na ruci dosta jako pritisnem krene izlaziti dovoljno da od ostatka tog mlaza povučem crtu na kapku. Na kraju ta crta izgleda toliko jadno i prazno da moram nadopunjavati drugim tušem
Radi se o crnom tušu.

Baš sam gledala na youtubeu videe s tim tušem i ne djeluje mi da ga žene pritiskaju puno jače od mene pa da je u slabom stisku stvar
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:31   #2493
ja na prvu pohvaljujem essence cushion liner. crn je, pigmentiran i brzo se suši, aplikacija - naravno - ovisi o kistu. potpuniji dojmovi nakon prvog cjelodnevnog nošenja.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:40   #2494
Koji kist koristiš uz cushion? Kak funkcionira sa starim plavim i ljubičastim Essence kosim kistovima?
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:43   #2495
ne bih znala za essence kistove jer već jako dugo koristim slikarski kist vernissage No1 iz müllera, vidjela sam ga na pale canvas i oduševila se, najbolji kist za tuš ikad
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:09   #2496
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja na prvu pohvaljujem essence cushion liner. crn je, pigmentiran i brzo se suši, aplikacija - naravno - ovisi o kistu. potpuniji dojmovi nakon prvog cjelodnevnog nošenja.
evo, nakon 2 dana nošenja, ja zadovoljna.
kog zanima detaljnije, imam cijeli post sa slikama na blogu (u potpisiću).
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:07   #2497
Trebala bih savjet za neki ekstra kvalitetan tuš za oči. Pod 'ekstra kvalitetan' mislim da se ne preslikava, ne trusi, ne razmazuje ni na masnim kapcima ni na ljetnim vrućinama, a da je izrazito pigmentiran. Cijena mi nije bitna, tako da u obzir dolaze sve marke dostupne kod nas.
Čula sam da je odličan Inglot gel eyeliner, međutim radnja u Areni je zatvorena, a ne znam je li još itko prodaje Inglot kozmetiku..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:26   #2498
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
evo, nakon 2 dana nošenja, ja zadovoljna.
kog zanima detaljnije, imam cijeli post sa slikama na blogu (u potpisiću).

baš sam bacila pogled jer slično kao i ti već 3 godine koristim više-manje isključivo essence liquid ink pošto nemrem bez tuša da si isus, osjećam se kao da nije moje lice ako nemam bar mrvicu tuša i probala sam druge i brandove i tehnike ali osim tekućeg ništa mi ne stoji niti mi se sviđa, sad mi je malo zapelo oko za te cushion linere jer su tekući al opet drukčije pakiranje i odmah sam znatiželjna , samo ću si morat nabaviti opet kistić pošto sam sve svoje razdjelila
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 05:08   #2499
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Trebala bih savjet za neki ekstra kvalitetan tuš za oči. Pod 'ekstra kvalitetan' mislim da se ne preslikava, ne trusi, ne razmazuje ni na masnim kapcima ni na ljetnim vrućinama, a da je izrazito pigmentiran. Cijena mi nije bitna, tako da u obzir dolaze sve marke dostupne kod nas.
Čula sam da je odličan Inglot gel eyeliner, međutim radnja u Areni je zatvorena, a ne znam je li još itko prodaje Inglot kozmetiku..
meni je onaj Loeralov gel-tuš extra! jedino što ne koristim taj kistić koje dođe s tušem, već sam si kupila onaj kosi, od essencea
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:23   #2500
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
meni je onaj Loeralov gel-tuš extra! jedino što ne koristim taj kistić koje dođe s tušem, već sam si kupila onaj kosi, od essencea
Potpis. Meni Lorealov gel liner ne mrda kad ga nosim.
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.