Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2008., 13:33   #1
Pouzdanost Protis Internet trgovine

Zanima me dali je netko naručivao robu od trgovine Protis iz Zagreba. Hoću li se zahebati ako kupim fotić u vrijednosti 1600 kn
hvala
Dirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 18:21   #2
Nebi trebao, to je tvrtka tako da te nebi smjeli zahebat. Ipak kopiraj uplatnicu i izvješće da si platio i ostavi sebi (ako plaćaš internetom) za svaki slučaj. Inaće, koliko vidim registrirani su kao obrt i mislim da neće biti problema

Quote:
Protis, uslužni obrt
PB: 0411982371007
Žiro: 2484008-1104512735 (RBA)

Poslovnica - Zagreb
Krapinska 23 (kod trešnjevačkog placa)

PON-PET 10:00-14:00 - 16:00-19:00
SUB 10:00-14:00

Telefon: 01/309-8407
Skype: protis.business.group
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 18:26   #3
Quote:
Dirk kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je netko naručivao robu od trgovine Protis iz Zagreba. Hoću li se zahebati ako kupim fotić u vrijednosti 1600 kn
hvala
Već je bio jedan theard sa tom temom,i ljudi su bili zadovoljni koliko se sjećam
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 19:03   #4
Nisam imao posla s njima, al kolko vidim, ljudi su zadovoljni. Eo ima na PiSiEkspertu tema s dosta opisa poslovanja s njima. Čak se javio i jedan od djelatnika Protis-a.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 09:00   #5
malo kasnim al evo iskustvo...pozitivno

kupili Pekač kruha...350 kn jeftiniji nego drugdje...nazvali, ostavili podatke, čovjek rekao kad da dođemo, otišli po uređaj, tamo platili...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 13:15   #6
Prošli tjedan imao sam namjeru kupiti objektiv canon 50 mm. Najjeftiniji izbor bio je u Protisu, no nisu ga imali na lageru, te je slijedeća info da će dobavljiv biti ovaj tjedan....Danas sam se logirao na njihove str. i imam što i vidjeti, objektiv je SKUPLJI od prošlotjedne cijene za više od 800!!! kuna......odustajem od kupnje.....(bolje mi je cekati jos tjedan, dva, pa u Praxisu ili Optimum za 800 kuna manje kupiti)....by by protis.....
mrxon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 13:54   #7
Ja sam kod njih kupio origigi punjač za laptop,narucio online,platio i za dva dana je stigao.
Inace punjac je za stariju Toshibu M30,kod njih oko 179,00 kn drugdje je bil preko 300.
skyroket is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 11:51   #8
Nikad više tamo. Customer service im je nula. Klonite se tog dućana.
don giovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 03:11   #9
Quote:
don giovanni kaže: Pogledaj post
Nikad više tamo. Customer service im je nula. Klonite se tog dućana.
Potpuno se slažem ! Nažalost jako dobro i dugo ih poznaje moj bratić, ali mene su stvarno preveslali...

Popizdio sam što možda nisam trebao, ali za zamjenu ploče koja je otišla čekam fucking 30dana te ono dođe različita istog proizvođača asus je u pitanju i jeftinija naravno !

Problem je što kada sam nazvao i pitao može zamjena za drugu ploču koja ima dva utora za grafu, jer ova nije imala on meni lijepo prodaj ju Pa zar je to poslovanje !

Mali kupac koji kupi usb stick za 100kn i onaj koji kupi kantu od 25000kn trebaju se tretirati podjednako...

Treba njima jedan Stefan iz jezikove juhe pa da vidiš !! A da Vam ne pričam da sam čekao 40 dana za 2x2 gb memoriju Možeš se jedino smijati !

A oni meni kažu rade uslugu ! Tko plaća tu uslugu ? A baš sam bio fakat pozitivan i stalno kupovao kod njih evo i zadnji procesor. Tamo i u Links jedino idem... Sada ću dobro promisliti za ubuduće
Lion02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 03:15   #10
Da i još nešto stalno kažu nedobavljivo za neki proizvod pa za par dana nađem to na njihovom sajtu

Ni oni sami ne znaju ! Dečki moji treba Vam promjeniti sustav rada i povećati trgovinu pod hitno
Lion02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:04   #11
Zaobilaziti po svaku cijenu

Zatražena ponuda od Protisa. Isti dan uplacena ukupna svota na Protisov racun. Provjereno u banci,transakcija izvršena isti dan i uplacena na Protisov racun. Nakon 10 dana u Protisu tvrde da još ne vide uplatu. Nakon 2 tjedna navodno vide uplatu i isporucuju dio robe. Za preostali dio, u vrijednosti od 20-ak kn, trazili osobnu identifikaciju iako se je po robu doslo sa originalnom papirologijom od iste ! Vrlo su neljubazni i uvjeravaju da je greška sa naše strane ...
zrogi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 01:10   #12
naručim HDD kod njih, kažu da će bit sutra popodne, dođem kako smo se dogovorili i nema robe.. čak me nema ni na popisu da sam uopće naručio... e pa neće zaradit ni kunu od mene...
vebebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 10:30   #13
Kupila sam jucer sd karicu u Protisu, greskom vecu umjesto micro...nacela sam kartonsku ambalazu ali ona plasticna u koju je kartica zalivena je netaknuta...pitam za zamjenu i NE MOZE!

Pazite sto kupujete kod njih jer iako je proizvod zaliven originalnom plastikom , ako ste ostetili samo papir/karton - nema zamjene kod njih.
demijanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 17:42   #14
svi korisnici sa 2 posta nezadovoljni protisom
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:27   #15
Kupio kod njih TV - 5000kn.
Nakon tjedan dana imam reklamaciju,ali ne uvažavaju,nego me šalju u servis.
Više nikad Protis.
dreamer2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 13:11   #16
Quote:
dreamer2 kaže: Pogledaj post
Kupio kod njih TV - 5000kn.
Nakon tjedan dana imam reklamaciju,ali ne uvažavaju,nego me šalju u servis.
Više nikad Protis.
Ista stvar, imao sam MBO kod njih i to je bilo loše iskustvo, sporo, ne ažurno i traljavo.

Nikad više
igzyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 16:53   #17
kod mene nikakvi problemi kod protisa, naručio prošle godine vanjski HDD, stiglo 3 dana nakon narudžbe, sve odrađeno brzo i bez poteškoća
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 09:10   #18
Kupio mobitel Redmi 5A kod njih jer su bili najpovoljniji, brza isporuka i sve je bilo ok.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2022., 11:04   #19
Više nikad ništa ne kupujem kod njih... Katastrofa.... Kupujem u većini hrvatskih web trgovina i kod većine je praksa da ako nešto šaljete na servis vi ne snosite trošak slanja ili snosite samo trošak u jednom smjeru. Kod tvrtke Protis to nije slučaj njihova politika je totalno nefer, pa ako nešto šaljete na servis vi ćete snositi i trošak slanja i trošak povrata artikla na vašu adresu...Pa imajte to na umu prije nego kupite nešto kod njih...
josip.osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2022., 12:59   #20
Angry

Quote:
josip.osijek kaže: Pogledaj post
Više nikad ništa ne kupujem kod njih... Katastrofa.... Kupujem u većini hrvatskih web trgovina i kod većine je praksa da ako nešto šaljete na servis vi ne snosite trošak slanja ili snosite samo trošak u jednom smjeru. Kod tvrtke Protis to nije slučaj njihova politika je totalno nefer, pa ako nešto šaljete na servis vi ćete snositi i trošak slanja i trošak povrata artikla na vašu adresu...Pa imajte to na umu prije nego kupite nešto kod njih...
Slažem se, sve je dobro dok se oprema ne pokvari. Uz to - Protis je nevjerojatno analogna tvrtka, netko bi ih trebao uputiti u internet bankarstvo i online oblike plaćanja koje koristimo u 21. stoljeću. Račune i ostale dokumente šalju printane, ništa digitalno...pa tko će nakon 3 godine pronaći taj račun ili jamstvo...??!

Meni se dogodilo da sam imao račun ali nisam mogao pronaći jamstvo pa su odbijali prihvatiti RMA. Jamstvo sam na kraju jedva našao negdje pod hrpom prašine... ali bez toga bi u startu odbili RMA zahtjev. Koliko znam, svi danas traže račun a ne jamstveni list... svašta!

Ispunio sam njihov RMA obrazac i prijavio kvar na Logitech tipkovnici. Tada su odbili pokupiti tipkovnicu i inzistirali su da je donesem u njihovu trgovinu (sve ostale web trgovine će uvijek pokupiti opremu i izaći u susret kupcu, pogotovo ako kupac inzistira na tome). Kad sam došao kod njih su odbili RMA (iako su znali točno u čemu je problem jer smo izmijenili dosta mailova) tvrdeći da je oštećenje na tipkovnici fizičko i da nije pokriveno jamstvom (normalno da je fizičko, kad ti prestane raditi tipka na tipkovnici onda se radi o fizičkom oštećenju jer se tipka pokvarila...kakvi kreteni!)...

Srećom da sam kupio Logitech kod njih, pa sam se direktno obratio Logitechu za pomoć i Logitech kao proizvođač je prihvatio moj RMA i poslao mi novu tipkovnicu!!
Dakle, dragi Protis, mene više ne budete vidjeli kod vas koliko god da ste ponekad malo povoljniji. Skoro sam izgubio 100€ radi budala...ali sam sigurno izgubio hrpu živaca
Shurma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.