Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 16:57   #101
Posudio sam kolibu i pročito sam predgovor i prvo poglavlje. U glavi mi je bilo sve osim toga što čitam. Prva knjiga koja ima takav efekt. Jel se isplati dalje čitat
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 16:38   #102
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Posudio sam kolibu i pročito sam predgovor i prvo poglavlje. U glavi mi je bilo sve osim toga što čitam. Prva knjiga koja ima takav efekt. Jel se isplati dalje čitat
Ja sam je pročitala prije nekoliko mjeseci, meni se osobno nije svidjela. Obično su ljudi ili oduševljeni knjigom ili im nije dobra, meni je ukratko- prolazna. Previše naracije i nije mi realno predočeno zbivanje. Ja ne bih dalje čitala na tvom mjestu
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 14:52   #103
Ma vrijedi pročitati , naravno , niti jedna knjiga nije uzalud napisana-pročitana.Koliba je metafora za bol, tugu , frustracije koje svako od nas skuplja za vrijeme života. Priča o tome kako nakon gubitka voljene osobe povratiti vjeru u Boga , i naučiti opraštati.
Knjiga na mene nije ostavila poseban dojam , očekivala sam više, ali ti je svejedno pročitaj.
__________________
Kada čitam putujem, živim u novim svjetovima, slobodna sam, knjige me uče , upućuju, zabavljaju i čine me sretnom.
bidaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 21:57   #104
Koliba je precijenjena, nezanimljiva i jedna od lošijih knjiga koje sam čitala. Misleći da je to kao slučaj nekome se svidi, nekome ne, krenula čitati Evu i opet totalno razočaranje. Ovaj autor nije za mene
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:52   #105
Meni je knjiga bila ok, iako sam očekivala više po tome što sam čula o njoj prije nego što sam ju čitala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:09   #106
losa knjiga, los film, mozda za nekog tko nije nikad citao duhovnu literaturu, pokusali su nes duboko, a ispalo amerikanizirsno plitko, jako jako razocarana
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.