Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 19:26   #1
Specijalizirani portali - OBRIS, NSMO

Portal OBRIS u vlasništvu g.Tabaka, sada koegzistira sa još jednim izdanjem slične materije.
Defender je naziv časopisa za nacionalnu sigurnost i međunarodna pitanja..
Upravo sam danas kupio broj Defendera i mogu reći da je MORH-ov nakladnik i služba za odnose sa javnošću lijepo prezenitrala ovaj časopis.

Očito je časnički kadar iz Uprave za obrambenu politiku / UOP MORH ) dobio priliku načiniti štivo u novinskom i interenetskom izdanju..

Ne znam jeste li čitali Defender, čiji bih naslov doista ukinuo..Zvuči otrcano i nejasno...
Mislim da je portal NSMO dobar naslov izdanja...

Ne znam jeste li upoznati sa ovim izdanjima i portalima, ali to svakako uz Vojnu Povijest obogaćuje prostor zainteresiranih za rečenu materiju.
__________________
Što misliš da Aleksandar pustošeći svijet traži usred užasa, lomljave i rata? Moren dosadom koju ne može da ukroti boji se da ostane sam sa sobom i teži da izbjegne sebe - Neoantigona
E-Absynthe is offline  
Old 18.03.2017., 21:08   #2
yep, yep - Baš lijepo od tebe... da reklamiraš ovdje dva izvorna kanala za dezinformacije,
pa ih još trpaš u isti koš sa ozbiljnim analitičkim portalom tipa Obris....

Doduše i njima protrči poneki copy-paste koji napiše napr. Karačić ali u naravi nema lažnih ili neprovjerenih informacija ili neutemeljenih špekulacija na kojima se slavom ovjenčao dezinformator...

PS Edo brate, ako je i od tebe & tvojih 555 klonova, previše je...
9aplus is offline  
Old 18.03.2017., 22:30   #3
Quote:
E-Absynthe kaže: Pogledaj post
Ne znam jeste li upoznati sa ovim izdanjima i portalima ali to svakako uz Vojnu Povijest obogaćuje prostor
Teško.

pozrdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Old 18.03.2017., 23:05   #4
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
yep, yep - Baš lijepo od tebe... da reklamiraš ovdje dva izvorna kanala za dezinformacije,
pa ih još trpaš u isti koš sa ozbiljnim analitičkim portalom tipa Obris....

Doduše i njima protrči poneki copy-paste koji napiše napr. Karačić ali u naravi nema lažnih ili neprovjerenih informacija ili neutemeljenih špekulacija na kojima se slavom ovjenčao dezinformator...

PS Edo brate, ako je i od tebe & tvojih 555 klonova, previše je...
Reklamiram ?!

Ponudio sam temu na kojoj se može vidjeti koje informacije kolaju nebom, a ti loviš vještice !?

Što se tiče klonova, ti samo šuti..
__________________
Što misliš da Aleksandar pustošeći svijet traži usred užasa, lomljave i rata? Moren dosadom koju ne može da ukroti boji se da ostane sam sa sobom i teži da izbjegne sebe - Neoantigona
E-Absynthe is offline  
Old 19.03.2017., 00:25   #5
Quote:
E-Absynthe kaže: Pogledaj post
Portal OBRIS u vlasništvu g.Tabaka, sada koegzistira sa još jednim izdanjem slične materije.
Defender je naziv časopisa za nacionalnu sigurnost i međunarodna pitanja..
Upravo sam danas kupio broj Defendera i mogu reći da je MORH-ov nakladnik i služba za odnose sa javnošću lijepo prezenitrala ovaj časopis.

Očito je časnički kadar iz Uprave za obrambenu politiku / UOP MORH ) dobio priliku načiniti štivo u novinskom i interenetskom izdanju..

Ne znam jeste li čitali Defender, čiji bih naslov doista ukinuo..Zvuči otrcano i nejasno...
Mislim da je portal NSMO dobar naslov izdanja...

Ne znam jeste li upoznati sa ovim izdanjima i portalima, ali to svakako uz Vojnu Povijest obogaćuje prostor zainteresiranih za rečenu materiju.
znaci tako si i naveo neke portale, tiskovine iz RH i otvorio temu, sad jos lijepo objasni sto bi trebali mi, pucanstvo foruma, raspravljati o tim tiskovinama ili o njihovom sadrzaju, prvo nema smisla, a za ovo drugo se otvori tema na forumu, ako je nesto tako zanimljivo. Postoji mali milijun takvih portala i tiskovina i puno preciznijih i puno poznatijih. Kada bude clanak onda se ima i gdje taj clanak i postaviti na forumu od zanimljivosti i vijesti do odredjenog oruzja ili sustava ili proizvoda.
donot is offline  
Old 19.03.2017., 11:31   #6
Meni ovo jako smrdi na prikrivenu reklamu, pa ćemo prekinuti ovu seansu.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.