Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2016., 18:28   #1061
Trebam pomoc Trazim neki korektor kojim bi zakamuflirala neke oziljke od akni i same akne.Svjetlije sam nijanse,vidim da spominjete catrice da je dobar.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 18:43   #1062
Ako ti treba jako prekrivanje onda preporucam Art Deco camouflage korektor. Pokrije sve, dodje nekih 80-tak kn ako se dobro sjećam, ali traje dugo, gotovo ga je nemoguce potrosit. To od drogerijskih. Prema mom iskustvu, nece ti Catrice to pokrit.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 18:52   #1063
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc Trazim neki korektor kojim bi zakamuflirala neke oziljke od akni i same akne.Svjetlije sam nijanse,vidim da spominjete catrice da je dobar.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk
catrice teglica dosta dobro prekriva, al mislim da je art deco ipak bolji.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 19:19   #1064
Hvala vam cure

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 14:09   #1065
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Catrice kamuflaža u teglici se, po meni, može komotno sakriti od Artdeco kamuflaže. Artdeco je osjetno pigmentiranija, opstaje od jutra do mraka, a jedino što ne prekriva savršeno jest crvenilo. S druge strane, Catrice mi je imala osrednju prekrivnu moć i suviše kremastu teksturu da bi opstala više od par sati na mojoj masnoj koži. Preporučila bih je suhokošcima koji traže srednje prekrivanje.
Obje kamuflaže su super, ali kako si napisala, ovisi za koji tip kože. Na suhoj koži i Catrice može imati full prekrivanje ako se dobro nanese. Inače, od kamuflaža za masnu kožu meni je i dalje najdraža Laura Mercier Secret Camouflage. Dosta je suha i malo se teže s njom radi, ali je zato na masnijoj koži beton i ne mrda nigdje, a prekrivanje je odlično. Koristim je puno za spot concealing i još nisam našla bolju.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 20:40   #1066
Koja bi nijansa Secret Camouflage bila za NC 15? Gledala sam ju u 2-3 navrata, ali nisam bila sigurna koju bih nijansu uzela.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 21:27   #1067
Ajme, Anarniel je (djelomično) potvrdila moju amatersku prosudbu! Znam da će zvučati totalno cheesy, ali osjećam se tako ponosno.

Draga, jesi li možda isprobala Artdeco kamuflažu? Ako jesi, možeš li je, molim te, usporediti s Laura Mercier? Nije da Artdeco ne zadovoljava moje potrebe, ali ako postoji još bolje rješenje, vrijedi isprobati.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:49   #1068
Bok:

Treba mi korektor koji ima:

-Jaku prekrivnu moc
-Nije komedogen/oil free (ne pravi nered na licu)
-Prekriva akne i crvenilo
-Da nije Vichy ili Manhattan clearface
-Nije bitno dali je u olovci, stiku, kutijici ili tecan.

Lista karakteristika je velika, ali valjda postoji nesto sto bi odgovaralo problematicnoj i masnoj kozi.

Hvala.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:11   #1069
priključujem se upitu iz gornjeg posta jer u zadnje vrijeme imam takve probleme na licu da je to strašno
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:52   #1070
Jel' imate nekakav limit što se cjene tiče i jel' vam bitno da ima u dućanu ili vam je svejedno ako naručite online?
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 06:56   #1071
Question Čemu služe šarene kuglice?!?

Ne koristim nikakvu dekorativu osim obaveznog ruža, ali dobila sam volju malo izvježbat šminkanje pa nabavljam neke stvari.

Molim vas, čemu služe ove šarene kuglice:
https://www.notino.hr/avon/true-colo...-izgleda-lica/

Piše toniranje i ujednačavanje lica, ali kuglice su čudnih boja, ima zelenih, lila, bjelkastih...

Ne služi li bb krema ili puder za ujednačavanje i toniranje?

A ovakve kuglice no 'normalne' boje znam da služe kao rumenilo i/ili bronzer.

Dakle, pliz help.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 07:14   #1072
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ne koristim nikakvu dekorativu osim obaveznog ruža, ali dobila sam volju malo izvježbat šminkanje pa nabavljam neke stvari.

Molim vas, čemu služe ove šarene kuglice:
https://www.notino.hr/avon/true-colo...-izgleda-lica/

Piše toniranje i ujednačavanje lica, ali kuglice su čudnih boja, ima zelenih, lila, bjelkastih...

Ne služi li bb krema ili puder za ujednačavanje i toniranje?

A ovakve kuglice no 'normalne' boje znam da služe kao rumenilo i/ili bronzer.

Dakle, pliz help.
Zeleno neutralizira crvenilo. Postoje ovakve kuglice koje su smeđe i roza ili breskvaste, to je više kao bronzer recimo, a ovo je više za ujednačavanje tena kako i piše.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 07:21   #1073
Hvala puno, dakle to bi bilo primjereno za nekoga tko ima diskoloracije? Jel stvarno pomaže?

Eh da, i kako se onda te kuglice primjenjuju s obzirom na bb kremu/puder? Prije ili poslije se nanosi njihov sloj? Ili se samo njih nanosi?
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 07:52   #1074
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Hvala puno, dakle to bi bilo primjereno za nekoga tko ima diskoloracije? Jel stvarno pomaže?

Eh da, i kako se onda te kuglice primjenjuju s obzirom na bb kremu/puder? Prije ili poslije se nanosi njihov sloj? Ili se samo njih nanosi?
Poslije pudera ili samo njih. Ne znam koliko pomaže, vjerovatno malo i iluminizira ten, ali nije ti to nešto pigmentirano, više kao neki blur i odsjaj.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 07:58   #1075
Puno hvala, mislim da ću ih ipak preskočiti, iako egzotično izgledaju.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2020., 09:21   #1076
Pozdrav,

zanima me imate li savjet za korektor za suhu/vrlo suhu kožu (konkretno podočnjaci i okoločno područje)? Mogu samo napomenuti da sam podosta razočarana Bourjois Healthy mixom, stvori se cakey efekt kod mene još i tokom šminkanja, iako kožu hidratiziram prije istog.

Hvala
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2020., 09:29   #1077
Revlon Candid mi najbolji korektor ikada!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2020., 10:05   #1078
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me imate li savjet za korektor za suhu/vrlo suhu kožu (konkretno podočnjaci i okoločno područje)? Mogu samo napomenuti da sam podosta razočarana Bourjois Healthy mixom, stvori se cakey efekt kod mene još i tokom šminkanja, iako kožu hidratiziram prije istog.

Hvala
Probaj bobbi brown, ysl, eisenberg, la prairie, kevyn aucoin, becca mozda, estee l., armani, urban decay, huda......samo ovo sve ako mozes uzmi malo za probu
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2020., 10:57   #1079
Quote:
Desert_rose kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me imate li savjet za korektor za suhu/vrlo suhu kožu (konkretno podočnjaci i okoločno područje)? Mogu samo napomenuti da sam podosta razočarana Bourjois Healthy mixom, stvori se cakey efekt kod mene još i tokom šminkanja, iako kožu hidratiziram prije istog.

Hvala
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Revlon Candid mi najbolji korektor ikada!


Sent from my iPhone using Tapatalk
+1 za Revlon Candid. Od skupljih Jeffree Star Magic concealer.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 18:48   #1080
Ja sve pokušavam s tim Revlonom, ali ne ide. Hell, sjećaš se i mojih preporuka za setiranje podočnjaka... Znači fkt mi to područje nije suho, ali taj Candid se meni toliko uvuče i namreška kožu da je to strašno.

Ne znam gdje griješim.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.