Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 08:29   #4601
Quote:
chloe jay kaže: Pogledaj post
jel se sad vise isplati placati u eurima ili u funtama?
nama je bilo bolje u funtama, al to mislim ovisi o danu kad se kupuje.
dolar je definitivno najgora varijanta
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 15:16   #4602
jel i vama tako ili samo se meni čini da su postali jako spori u dostavi
Uvijek kad sam naručivao u ponedjeljak već su u utorak poslali i u zg je bilo u petak a sad prođe po par dana da uopće krene iz skladišta
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:30   #4603
Quote:
doljabuka kaže: Pogledaj post
jel i vama tako ili samo se meni čini da su postali jako spori u dostavi
Uvijek kad sam naručivao u ponedjeljak već su u utorak poslali i u zg je bilo u petak a sad prođe po par dana da uopće krene iz skladišta
hmm mozda ovisi od dana do dana, ja u ponedjeljak ujutro napravio narudzbu i danas u jedan popodne došlo u ZG, sutra najvjerojatnije kod mene
Offskroz is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 08:55   #4604
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
slazem se. ne kuzim da je toliko jeftinije nego kupiti kod nas, a da ne kazem da je dostava vjerojatno visoka.
Evo, moram se ispraviti. Neki dan, dok sam isao po robu, vidio sam jedan bicikl u kutiji i pitam ljude koliko kosta dostava, i kazu da je to standardno, oko desetak eura. Treba uracunati sastavljanje i prvi servis (nikada nisam slagao bicikl, pa ne znam sto se sve mora raditi), no mozda se ipak isplati

jedino ne znam kakvi su ti njihovi bicikli, u smislu kvalitete.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:27   #4605
Je li netko kupovao Under armour tenisice, kakve su veličine?
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:04   #4606
Quote:
Tekuzukato kaže: Pogledaj post
Je li netko kupovao Under armour tenisice, kakve su veličine?
meni su rekli da treba pol broja do broj veće uzet od najka
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 17:59   #4607
Hvala na odg, već sam prije naručio, u pon valjda stiže pa ću onda vidjeti da li sam pogodio sa veličinom.
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:28   #4608
Koji je najbolji način plaćanja proizvoda, paypal, devizna,kreditna ili kartica tekućeg ?
Naravno mislim na konverziju euri->kune.

Osobno bi mi bilo najlakše sa debitnom karticom tekućeg računa ali nisam siguran po kojem će mi tečaju pretvarati eure u kune, da li to oni rade ili moja banka?

Hvala
givooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:38   #4609
Quote:
givooo kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji način plaćanja proizvoda, paypal, devizna,kreditna ili kartica tekućeg ?
Naravno mislim na konverziju euri->kune.

Osobno bi mi bilo najlakše sa debitnom karticom tekućeg računa ali nisam siguran po kojem će mi tečaju pretvarati eure u kune, da li to oni rade ili moja banka?

Hvala
Paypal naravno. Bude li kakvih problema a bude cesto bolje je imat as tj dispute u rukavu...najjeftinije je placat u funtama mislim...samo ne u dolare
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:04   #4610
Paypal mi obračunava tečaj funte od 9,17 što je malo previše u odnosu na naše banke, ista stvar je i sa eurima...

Quote:
PayPal offers 2 easy ways to convert currency:

PayPal currency conversion rate:
1,00 HRK = 0,109022988 GBP
My card issuer may have a currency conversion process and I have chosen not to use them.
I will have no recourse against my card issuer with respect to any matter related to this conversion.


Your card issuer’s rate:
My card issuer determines the rate and any fees.
The rate and fees will appear on my card statement.
Da li onda bolje staviti ovu drugu opciju u "conversion rate options" paypala ? Inače devizni sa kojega se uplaćuje na paypal je u dolarima.

Koristi li itko plaćanje preko kartice tekućeg (debitna)? po kojem tečaju vam naplate u kunama ?
givooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 09:09   #4611
Quote:
givooo kaže: Pogledaj post
Paypal mi obračunava tečaj funte od 9,17 što je malo previše u odnosu na naše banke, ista stvar je i sa eurima...



Da li onda bolje staviti ovu drugu opciju u "conversion rate options" paypala ? Inače devizni sa kojega se uplaćuje na paypal je u dolarima.

Koristi li itko plaćanje preko kartice tekućeg (debitna)? po kojem tečaju vam naplate u kunama ?
Mislila sam sto se tice sportsdirecta da je najbolje postavit valutu kupnje funte jer je povoljnije. A placanje onda obavit sa paypalom radi zastite. E sad kako kome pp racuna i preracunava ne znam, ja platim sa dolarskog balancea i ne izgubim nista, dodje me isto jer mi skine dolara u prituvrijednosti bez ikakvih dodatnih troskova.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 16:59   #4612
Ja imam jedno pitanje

Kada neki proizvod stavim u košaricu,a na opcijama mi je kao zemlja postavljen UK,mogu taj proizvod naručiti.Međutim kada stavim CRO,više taj isti proizvod nemogu naručiti,piše da ga nema na lageru
Sada meni nije jasno koja je fora,adresa je ista
Da li će mi poslati paket,ako pod opcije stavim UK,a naručim u Hrvatsku
Evil_teddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:56   #4613
Evo samo info, 99,39eura platio debitnom karticom i banka obračunala kao 739kn.
givooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:31   #4614
@ Evil_teddy mozda se proizvod koji zelis kupiti ne salje u RH...doduse jos nisam jos naletio na to kod SD.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:38   #4615
Da li ima netko sa podrucja Osijeka da bi narucivao nesto pa da podijelimo troskove? Mozete se javit porukom...
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 10:48   #4616
Ja prvi puta narucujem preko SD-a patikie 52 E pa me zanima da li bi bilo dobro da na deviznom racunu imam i E i USD a onda platiti povoljnijom valutom. Da li imam dodatne troskove postairine i koliko (priblizno) dugo traje od naruzbe do dolaska artikla. Carine valjda nema ...
miroslav01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:06   #4617
Na nesto ti mogu odgovoriti...postarina cca 11.99 eura, dostava cca 7 do 10 dana. Carine nema

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:07   #4618
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Na nesto ti mogu odgovoriti...postarina cca 11.99 eura, dostava cca 7 do 10 dana. Carine nema

Poslano Tapatalkom
53E+12E dostava 65x7,5=487 KN a kod nas takve koštaju 555 KN....ne vidim bas neku ustedu...hvala na pomoći
miroslav01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:12   #4619
A cuj, ti sam najbolje znas koliko kosta kod nas...zbog skuplje dostave ljudi preferiraju grupnu kupnju.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:58   #4620
Ima li tko iskustva s velicinama nogometnih dresova? Trenutno su na akciji, pa ako ce tko narucivat nek se javi da podjelimo postarinu..
shady2311 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.