Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 23:15   #161
TRAŽIM PRIJATELJICU

tražim usamljenu žensku osobu za dopisivanje iz Zagreba i okolice,nadam se da će to rezultirati zajedničkim odlascima u kino, shoppingu, po klubovima, sladoledima, raznim šetnjama

ja imam 25 godina, dolazim iz Velike Gorice, slušam sve što slušaju mladi, nije mi teško prilagoditi se drugoj osobi ukoliko ne slušamo isto, u vezi sam, završila faks, radim već puna dva mjeseca iskrena, vrckava, i komunikativna osoba

molim da mi se ne javljaju osobe koje se bez ikakvog razloga namjeravaju prestat javljat, ako postoje takve

ja i moja prijateljica smo igrom sudbine ostale bez zajedničke prijateljice pa tražimo nekog novog za upozvanje s kime bi se mogle družiti

...jer prijateljstvo je sve, zar ne?
zagrebačka cura is offline  
Old 19.02.2017., 19:17   #162
Tražim žensko društvo u Zagrebu za otići van, pogledati film, posjetiti neki muzej ili izložbu. Možda kazalište. Uglavnom za đir po gradu.

Također, tražim osobe za vikend putovanja po okolici hrvatske, Plitvice, more.
OceanStorm is offline  
Old 19.02.2017., 21:59   #163
M, 23 godine, informaticar, trazim drustvo (cure imaju prednost ) za izlaske, kave, koncerte / evente etc.

Nakon prekida sam ostao bez dosta ekipe, a inace nisam previse drustven tip, pa me bucni barovi vikendom ne zanimaju previse. Isto tako, caje ne dolaze u obzir.

Cujemo se!
Victo is offline  
Old 24.02.2017., 21:29   #164
Cura, 24 godine, Zagreb, tražim isključivo žensko društvo prvenstveno za izlaske, a naravno i za druge oblike druženja
Marreti is offline  
Old 26.02.2017., 09:34   #165
Hello! Trazim drustvo za izlaske po klubovima preko vikenda. Tipa u Operu, Katran, Hangar, Vinyl, Swanky Monkey. Bilo bi super kad bi nas se skupilo vise, moze i zensko i musko-zensko drustvo Odlucila sam probati ovdje, jer sve frendice s kojima se inace druzim treba nagovarati tjednima na jedan obican izlazak. Pa ako ima ljudi kojima se izlazi, plese, druzi i zabavlja preko vikenda slobodno se javite
Amarili is offline  
Old 28.02.2017., 20:55   #166
I ja trazim drustvo za ovaj vikend (20god) i bas bih voljela upoznati kao "alternativnija" mjesta za izlaske u Zagrebu ali i sve ostalo mi je super tako dugo dok se ne radi o cajkama i slicnom
Sziimpla is offline  
Old 06.03.2017., 23:32   #167
Trazim drustvo od 20 do 40 godina {+ - }, druzenja po gradu, opusteni razgovori, setnje, odlasci u kino, kazaliste, biljar, subotom uvece u disco, kartanje, sah, Zagreb i okolica
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 08.03.2017., 19:03   #168
Tražim veselo žensko (može i muško) društvo za koncert K3P-a 25.3. u Domu sportova.
sicky is offline  
Old 12.03.2017., 00:15   #169
Je li netko za spontani izlazak večeras (kroz 2/3 sata) u Klub.?
ddd413 is offline  
Old 12.03.2017., 23:41   #170
Trazi se jos wingmana za klubove u Zagrebu, imam 30g.
tom- is offline  
Old 25.03.2017., 19:37   #171
Pozdrav.

Tražim osobe za šah, dakle, ŠAH subotom popodne, na jarunu, uz pivu. Istina je da bi više volio igrat s nekom zgodnom PMF-ovkom koja će me dobro izmoždit, al pošto je to malo moguće, haha

Ne znam jesu li godine za šah bitne, ali ja sam blizu 30, pa eto.
Short Term is offline  
Old 17.04.2017., 22:00   #172
Bilokoga, a da interesi gravitiraju prema kinu(tuskanac, kic, gric), lutanju po zagrebu, muzejima, zvjezdarnici, pizzi, dobroj knjizi, glazbi(kvalitetnoj naravno)...i da moze puno pricati. Jer ja mogu, a i to mogu objerucke konzumiram.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 19.04.2017., 18:07   #173
Pozdrav. Razmisljam u zadnje vrijeme da napisem neki oglas pa evo ukratko, doslo mi opet da upoznam nekog novog. Moze se javit tko hoce… pa cemo vidjet kaj će dalje bit. E sad, mogao bih ja svasta napisat tu o sebi al nekako nema mi smisla to radit (to u porukama), uostalom rijetki nadu rijetke. Meni je 27 god u zg sam
Jetronic is offline  
Old 01.05.2017., 14:11   #174
Hola!
Cura od 25 god. iz Zagreba, tražim neko žensko bićence (može i muško I suppose) za prijateljevanje ilitiga kave,pive, mirne izlaske, kino i zajebavanje pošto se eto nekako nađoh u malo usamljenoj situaciji
Šta reć, volim stranu mjuzu, radim, muvam se po gradu,volim živine i tako to, malo sramežljivija osoba pa je bilo lakše napisat ovdje post nego uletavat ljudima nasumično
Awrah is offline  
Old 03.05.2017., 20:04   #175
Hello :
cura,25 godina,iz zga, trazi zensko drustvo za druzenje,zujanje( dobro bi mi doso vodic posto bas ne poznam zg,),obozavam bit na otvorenome,volim istrazivati neke skrivene kutke grada i raditi spontane stvari,volim kavu xD da ne duljim previse,ako ste zainteresirane ili ako vas zanima nesto vise o meni,slobodno se javite
Amitiel is offline  
Old 08.05.2017., 15:58   #176
Netko za Subverzive film festival, bilo bi ok procitati post odozgora sto sam napisao oko interesa, mislim necemo samo buljit u ekran, valja i popricati stogod.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 14.05.2017., 23:17   #177
zdravo!

tražim prijateljicu približno mojih godina isprva za dopisivanje, a kasnije, ako kliknemo, za neko mirnije druženje, kava, kino, lutanje po gradu, možda neko putovanje i sl.

21 godina, studiram u zagrebu, ne znam kako bih se opisala u par riječi, pošaljite PM ako ste zaniteresirani za puno više detalja čekam vaaaaaas :klap:
suveren is offline  
Old 11.06.2017., 19:29   #178
Issss... 8 mjeseci ništa iz Rijeke

Tražim živo biće da me vrati u život i oživi iz ove psihičke smrti.

Nisam ni rasist niti dijelim ljude po spolovima. Može bilo tko. Ja sam muško.

NE MORA BITI NUŽNO MUŠKO ILI ŽENSKO ILI TRANS ILI GAY ILI BI ILI LEZBA... Ljudi se limitraju po spolovima... Isuse Kriste!
ViatorVector is offline  
Old 19.06.2017., 15:36   #179
Pozdrav,trazim zensko drustvo za druzenje s mogucnoscu da preraste u iskreno prijateljstvo.
ne zanimaju me lazna niti povremna prijateljstva,zbog takvih je i nastao ovaj oglas.
ukratko o meni:26 godina,iskrena (reci cu ti sto mislim bez okolisanja),otvorenog uma i pristupacna,spontana.
volim stranu muziku,pretezno rock iz '80-tih i '90-tih,alternativni rock,soul,pop,edm,chill trance,house,cajke i narodna mi bas ne sjeda
nije mi problem otci u klub al draza su mi druzenja na otvorenom ili u nekom kaficu di mogu normalno razgovarati.
moj inbox je otvoren za sva pitanja
__________________
Some people belive in God,I belive in Music,some people pray,I turn up the radio
Aneely is offline  
Old 23.06.2017., 20:37   #180
Quote:
ViatorVector kaže: Pogledaj post
Issss... 8 mjeseci ništa iz Rijeke

Tražim živo biće da me vrati u život i oživi iz ove psihičke smrti.

Nisam ni rasist niti dijelim ljude po spolovima. Može bilo tko. Ja sam muško.

NE MORA BITI NUŽNO MUŠKO ILI ŽENSKO ILI TRANS ILI GAY ILI BI ILI LEZBA... Ljudi se limitraju po spolovima... Isuse Kriste!
Primjetio sam da su ljudi drugaciji nego prije 5-10 godina. Svi se boje svega, zatvorili su se zabili su glavu u pijesak, tonu i nije ih briga, povezano je sa ekonomijom i tako ide ukrug. A nece ici na bolje. Sretno stari
zemljanin80 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.