Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 23:52   #161
Sad sam baš išla istraživati i da, postoji specijalist dječje stomatologije i postoji specijalist pedodoncije (on je specijalist za liječenje zuba za djecu kao sto je za odrasle endodont).
Ja još nisam čula da u nekom domu zdravlja (a kamo li u svim) ima specijalist dječje stomatologije).
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:47   #162
Sad sam bas isla gledati, i stvarno kod niti jednog zubara ne pise da je specijalist djecje stomatologije, osim kod ove nase, a izgleda da imamo srecu sta je u malom kvartovskom domu zdravlja bas djecji stomatolog. Zar nismo nekada davno, kada sam ja bila mala, svi isli na sistematske preglede kod zubara, u dom zdravlja, pa to su valjda bili djecji zubari?
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:02   #163
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
Sad sam baš išla istraživati i da, postoji specijalist dječje stomatologije i postoji specijalist pedodoncije (on je specijalist za liječenje zuba za djecu kao sto je za odrasle endodont).
Ja još nisam čula da u nekom domu zdravlja (a kamo li u svim) ima specijalist dječje stomatologije).
u dz u laginjinoj su oduvijek bili pedodonti.
zadnjih 10-15 g ne idem tamo, pa ne znam jel se kaj promijenilo, ali znam da ih je uvijek bilo bar dvoje-troje.
do moje 25. g mi je karton bio kod pedodonta
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 22:12   #164
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
Specijalizirani zubari za djecu u Zagrebu rade u Gundulićevoj (Stomatološki faks) i u Perkovčevoj (Stomatoloska poliklinika) i kažu da ih je većina odlična. Zubar specijaliziran za djecu se zove specijalist pedodont.
a kak nas moze voditi zubarka iz perkovceve? na koji nacin mozemo tam doci?
mozemo imat karton kod nje?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:05   #165
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
a kak nas moze voditi zubarka iz perkovceve? na koji nacin mozemo tam doci?
mozemo imat karton kod nje?
Zubar kod kojeg ste prijavljeni vam da uputnicu za Perkovčevu (ili Gundulićevu), uputnicu je potrebno donijeti jednom i onda dalje idete tamo kod specijalista pedodonta.
Kada moje dijete nije htjelo surađivati kod zubarke u domu zdravlja, ona mi je preporučila da idem tamo i rekla da će nam dati uputnicu, na kraju nisam nikada doista otišla jer mi je nezgodno svako malo ići do centra grada. Ali imamo prijateljicu čije dijete ide u Perkovčevu i ona je prezadovoljna.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:37   #166
Evo sad sam ozbiljno u naručivanju malca kod zubara. Osim Ledikdenta, ima još koja preporuka?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 10:33   #167
Ja sam svoju malu ( uskoro ce 3 godine) nedavno vodila na prvi pregled u ordinaciju Mimica na Malešnici. Bili smo kod dr. Maje Mateša. Dr. isto ima malo dijete tako da su se njih dvije brzo skompale. Prolistale slikovnicu i u stolac. Pokazala joj ke sve osim bušilice �� Dobila je i nagradu poslije, dr ima neke igrackice i prstenje pa si klinci odaberu kaj hoce.
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:46   #168
Dječji ortodont (Zg)

Molim preporuke za prvi pregled...kad ga je najbolje učiniti (imamo 8 godina i već široke zube ali i stršeće jedinice)... i gdje...
Ima li tko iskustva iz Perkovčeve?
Njen dr stomatolog kaže da je malo prerano krenuti, ali je voljan dati uputnicu.
mokidomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:41   #169
Jel može preporuka za dječjeg zubara u zapadnom dijelu Zagreba?
__________________
http://www.najputovanja.com
tina0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:53   #170
Quote:
tina0707 kaže: Pogledaj post
Jel može preporuka za dječjeg zubara u zapadnom dijelu Zagreba?
Nije samo dječji zubar, ali ima puno dječjih pacijenata - Maja Boban, Zagrebačka cesta 147. Mlada doktorica, zna sa dječicom...
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:55   #171
Može meni koja preporuka za dječjeg zubara (1,5 god) na istočnom dijelu Zagreba (poželjno da ima ugovor i s HZZO pa cak i da sada nema mjesta da se u neko dogledno vrijeme upisemo)... Hvala!
Queen-J-J is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:08   #172
Ja tražim maloj isto ortodonta koji ima što manju listu čekanja. bili smo kod Ane Parčine, ali kod nje je lista 3.5 god, a mi moramo početi nositi aparatić čim prije.
e sad, dobila sam info od ortodonta da dijete ima pravo samo na 1 besplatni aparatić do 18 godine???? Jel to moguće? ja sam nosila kao mala te mobilne aparatiće i sigurno sam promijenila barem 3 komada i nisam ništa platila

koga da pitam to? gjde mogu provjeriti taj podatak

hvala
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:37   #173
Quote:
Oliva.zg kaže: Pogledaj post
Molim savjet i iskustvo o dječjim zubarima u Zagrebu. Koga bi preporučili?
Hvala.
Bok društvo. Definitivno najbolja preporuka za dječijeg zubara Stipetić u Gajnicama. Evo njihova stranica pa rprobaj vidjeti da li imaju mjesta www.stipetic.eu
matijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:45   #174
Da li imate prijedlog za privatnog stručnog dječjeg ortodonta u Zagrebu? jučer smo saznali da mi sin ima jedinicu koja krivo raste (trajni zub) tj. nije se spustila i neće se izgleda. Da li je koja imala sličnu situaciju? ili zna nešto više o tome?
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 23:00   #175
Procitala cijelu temu.
Pa jel nitko nema preporuku za zubara u Rijeci za djecu?
Moze i Opatija, Kastav,Kostrena...
Samo da zna sa djecom jer imam jednog tvrdoglavog malca
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:56   #176
dr. Dangubic, mislim da je DZ Kastav. Dok je radila u nasem DZ radila je s djecom, kako je sada ne znam. Najdivnija ikada. Njezna, strpljiva, temeljita i strucna.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:19   #177
Da li mi mozete preporuciti zubara za djecu za dijete od 16 mjeseci. Imamo od nicanja na jedinici rupicu. Zagreb zapadni dio ili Zapresic?
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 11:52   #178
Ima nekih novih iskustava s dječjim zubarima? Osobito Ledikdent
Mi nikako da odemo, već kasnimo jako, pa ću ga idući tjedan naručiti
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 12:43   #179
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ima nekih novih iskustava s dječjim zubarima? Osobito Ledikdent
Mi nikako da odemo, već kasnimo jako, pa ću ga idući tjedan naručiti
Mi smo kod njih već dugo, jako smo zadovoljni
Ok, moj mali je suradljiv jako, ali i dr je dobra i uvijek ga posluša i kad treba da injekciju da ne boli.. jako je strpljiva i draga dr Danijela
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 19:52   #180
Obavili prvi pregled kod dr. Danijele odusevljena sam pristupom, on je dao da mu vide zube,sve je sudjelovao. Na zalost ima karijes pa nas za tjedan dana ceka popravak i mene to bas puno brine.
Danas je samo htio pobjec kad su mu brusilicu pokazivale,a tus jedva pristao. Sad, kako bude kad krenu raditi, ne zelim ni razmisljati. Dat ce im poceti, valjda ne bude dugo trajalo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.