Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2015., 21:25   #621
Quote:
HighFive96 kaže: Pogledaj post
a sta mislite oce li meni priznat međukulturni umjesto međukulturalni pristup? ja ko idiot to zapamtila kao međukulturni
Mozda ti bod daju. Frendica sa prošle mature je napisala kognitivna disonaca umjesto disonance i dobila je bod. Ovisi ako ce ti se ispravljač smilovat.

Sto mislite, oce priznavat vise stvari kod onog 'kako psihoterapeut moze pomoci u otklanjaju fobija' nego što su tamo postavili kao rješenja?
__________________
"You can cry mercy all you want, but nobody is listening. It's just you screaming into a void."~
learntofly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:07   #622
znači ja pametna sam prva 4 odgovora zatamnila/pobojala onu kucicu za odgovor
i onda sam skuzila da trebamo iksice stavljat i dalje do devetog pitanja sam iksic, sad me zanima sta vi mislite hoce li mi ta prva 4 prekriziti samo ili ce bodovat.jer bi mi tri od ta 4 bila tocna pa mi nebi bilo drago da izgubim tako zbog glupe greske tri boda..ili ako mi oduzmu da se probam zalit da sam to zbog stresa pa brzopletost.stvarno ne znam koji vrag mi je bio, jos sam u ispitnoj iksice stavila svugdje
Lana. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 18:56   #623
Quote:
Lana. kaže: Pogledaj post
znači ja pametna sam prva 4 odgovora zatamnila/pobojala onu kucicu za odgovor
i onda sam skuzila da trebamo iksice stavljat i dalje do devetog pitanja sam iksic, sad me zanima sta vi mislite hoce li mi ta prva 4 prekriziti samo ili ce bodovat.jer bi mi tri od ta 4 bila tocna pa mi nebi bilo drago da izgubim tako zbog glupe greske tri boda..ili ako mi oduzmu da se probam zalit da sam to zbog stresa pa brzopletost.stvarno ne znam koji vrag mi je bio, jos sam u ispitnoj iksice stavila svugdje
uhh, mislim da ti nece priznati, jer kad zatamnis to znaci da prepravljas odgovor
panda96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 01:20   #624
Haj!

Ako bi se nasao netko tko bi me iz prve ruke uputio u studij psihologije, bila bih zahvalna. Kakvi su kolegiji koje slušate, profesori, praksa? Ima li itko iskustva s razmjenom studenata? Bivši studenti, iskustva nakon završenog studija?

Hvala
Putk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 17:35   #625
Pitaj na topicu fakulteta koji želiš upisat, ovo je vezano uz DM.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 00:26   #626
Bok ljudi, ima neko da je prijavio psihologiju? Ja imam spremnu skolsku knjigu (B. Sverko) za ucenje, ali kad vidim koliko ima stranica ne bude mi dobro i prode me volja za zivotom
Pa me zanima ima li mozda negdje neko nesto da ima dovoljno svih informacija sta bi mogle biti, a manje onih "bespotrebnih" (ako takve uopce postoje) npr. bi li ovo moglo bit dovoljno za naucit bar za dobit 3? http://psihologijazamaturu.blogspot.hr/?view=sidebar
Gledala sam ispite od proslih godina i iskreno na rubu sam da ne odjavim jer ja i ucenje nismo na ti
-griotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 20:14   #627
Lightbulb

Ovo mi izgleda nekako premalo, barem prema informacijama naše profesorice. Doduše, nisam sigurna jer ni sama nisam počela s učenjem Imam jednu skriptu za maturu koja je detaljnija, a navodno je u njoj sve što se treba znati.
floralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:42   #628
Ja sam ovo isprintala i malo sredila i ima 50 punih stranica sa ponesto slika i ne cini mi se kao da je malo, naprotiv, tu je strpano toliko puno informacija da se pitam jel uopce moguce da je nedovoljno.
Al svejedno cu te zamolit za skriptu u PP ako ti nije problem
-griotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 17:22   #629
Nije, šaljem

Poslano sa mog GT-N5100 koristeći Tapatalk
floralys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:42   #630
Ja sam ucila iz tog "psihologija za maturu" + još nadodala maksimalno dvije A4 stranice rukopisom. Nije mi došlo pitanje za koje nije bilo odgovora u toj 'skripti'.
__________________
"You can cry mercy all you want, but nobody is listening. It's just you screaming into a void."~
learntofly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:56   #631
Bok svima, ove godine planiram upisat psihologiju..pa me zanima kakav je faks, tj kakvi su opci dojmovi studenata,jeste zadovoljni,jel onako kako ste ocekivali, kakvi su profesori,necu pitati jel tesko i slicne stvari ...
sweetie123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:51   #632
Pitaj na temi fakulteta na koji se misliš upisati. Ovo je tema za državnu maturu iz psihologije.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 03:44   #633
Vi koji ste polagali psihologiju na maturi, koliko vam je vremena trebalo za nauciti za 4 ili 5? Ja još nisam ni krenula učit psihologiju, nadam se da ću stići
__________________
Everything is negotiable. Whether or not negotiation is easy is another thing.
Kety9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:57   #634
Ima li neka dobra duša da mi pošalje skriptu za psihologiju?
Vuki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:44   #635
Prodaje li netko prirucnik za pripremu DM, autor Ivana Jambrovic Cugura?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:13   #636
gdje se online mogu nabaviti skripte za pripremu za DM?
Stalno mi se mota da probam učiti i vidjeti kako bi prošla na DM, ja sam dosta starija, davno završila srednju školu, al probala bi upisati ko stariji student.
pa ako netko ima info gdje da počnem sa pripremom, skripte, i čak pripreme, pls može i na PM.
Unaprijed zahvaljujem!
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:57   #637
Ja sam se pripremala uz pomoc ove stranice http://psihologijazamaturu.blogspot.hr i jos nekih skripti iz drugog razreda posto smo tada imali psihologiju. Ako nadem jos neke korisne izvore, javim
MirriMazDuur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:50   #638
Quote:
MirriMazDuur kaže: Pogledaj post
Ja sam se pripremala uz pomoc ove stranice http://psihologijazamaturu.blogspot.hr i jos nekih skripti iz drugog razreda posto smo tada imali psihologiju. Ako nadem jos neke korisne izvore, javim
hvala
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:57   #639
Psihologija - prirucnik za pripremu ispita na drzavnoj maturi, Ivana Jambrovic Cugura. Profilovo izdanje. Nisam je jos kupila, ali sam vidjela da se profesorica time koristi i cini se dosta opsezna
MirriMazDuur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:49   #640
Psihologija

Dobio sam ove zadatke
https://prnt.sc/i4yaub
https://prnt.sc/i4yb33

Ja ne znam s čim se oni bodu pa misle da sam vrebam po lokalnim vrtićima i tražim djecu od 3,4 pa 5,6 godina pa prošetam do osnovnjaka za 10-12
Onda potplaćujem djecu da mi slažu neke kovanice i premetaju kartone

Može li netko pomoći i napisati kako bi dijete trebalo složiti te stvari?
Moja premisa bi bila da će mlađa djeca sortirati po bojama a starija po obliku?
Ali pucam u prazno, nisam pronašao ništa pametno u vezi toga.
Moja sudbina u vašim je rukama, ne znam puno djece, nema toga u RH, demografska smrt.
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.