Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 00:46   #1541
tebi bi daleko najinteresantnija mogla bit spoznaja da živiš u 2017. godini gospodnjoj, i da to nije neka slučajnost ili samo neki random matrični broj..

jer taj od kojeg su godine krenule ti je rođen 25.12.

možda je to to. i samo to.
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 01:19   #1542
2017. sama po sebi neće biti spešl interesantna ukoliko se ne obruši kometa na zemlju,
hoće se reči ljudi su već na sve drugo navikli ali ne i na to,
no čemu da io kad jarčevi o tome znadu bolje, čak ni ne moramo zagledati u karte, zbilja, automatski se očekuje bumerang odaslat sa Saturna
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 14:01   #1543
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
no čemu da io kad jarčevi o tome znadu bolje, čak ni ne moramo zagledati u karte, zbilja, automatski se očekuje bumerang odaslat sa Saturna
Glede boldanog... hoćeš li reči da mi Jarci možemo najbolje znati u kojem će nas trenutku zviznut neki komet ili asteroid?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 01:59   #1544
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Glede boldanog... hoćeš li reči da mi Jarci možemo najbolje znati u kojem će nas trenutku zviznut neki komet ili asteroid?
Kad biste znali kad kojeg momenta padne koji asteroid a kad koja kometa, u tom slučaju - drugi znakovi vam ne bi trebali skupa s njihovim 'prognozama'
ali
gle slučajnosti, niti znamo mi niti vi, jarčevi od kojih se puno očekivalo...

... šaljem ti pozdrav, čovječe, budi mi dobro, zanemari negativne zvijezde
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:07   #1545
Evo jednog izroda među Jarcima, izvršitelja i zagovaratelja eugenike u nacističkoj Njemačkoj Karl Brandt

Da čovjek ne povjeruje da i među Jracima ima ovolike đubradi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:05   #1546
PO FBA statistici ( radena po dobu godine obzirom na datume rodenja ) najvise ubojica i opcenito kriminalaca rodeno je u znakuuuu...tadadadadad...rak.
Drugi po redu smo mi skorpioni, a treci strijelac ( iznenadujuce ). Jarac je 6 od 12 mjesta, ali kad ga zabrazde, zabrazde posetno, pa je tako serijski ubojica koji je ubio najvise ljudi roden u znaku jarca.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:28   #1547
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
PO FBA statistici ( radena po dobu godine obzirom na datume rodenja ) najvise ubojica i opcenito kriminalaca rodeno je u znakuuuu...tadadadadad...rak.
Drugi po redu smo mi skorpioni, a treci strijelac ( iznenadujuce ). Jarac je 6 od 12 mjesta, ali kad ga zabrazde, zabrazde posetno, pa je tako serijski ubojica koji je ubio najvise ljudi roden u znaku jarca.
Uh, ne volim niti to što smo šesti. Rađe bi nas vidio na zadnjem ili barem desetom ili jedanaestom mjestu.

No to bi, s druge strane, moglo značiti i da nismo krimosi radi toga što ne znamo napadat, pa čak se niti branit.

Ili da umijemo nagovoriti druge da učine zločin umjesto nas, a mi imamo čiste rukice.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 05:29   #1548
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post


Ili da umijemo nagovoriti druge da učine zločin umjesto nas, a mi imamo čiste rukice.
Ovo ti fenomenalno!, i zbilja pitala bih par pitanja kad mi ne bi bilo modera čuj ti pravi život opet trolaš, mah mene moderi ionak ne razumu, zato ću pitati pa kud puklo...

... dal je Pilat bio jarac, il se pak neko u farizejske vođo-struke našao jarcem, i otkad to jarci peru ruke poslije odluke pa kakva god bila
jer
nekako se čini čiste/oprane rukice poznate su svakom znaku spešl kojem god pojedincu sklonom zatrpati vlastitu savjest

Nije li to najs vijest za jarčeve, zbilja, tko će se to samo tako usuditi optužiti baš njih po tako jednom ozbiljnom pitanju, plus niko se ne bavi horoskopom starim 2 soma godina, premda niko nije reko da ga još onda ni bilo,
problem je samo u tome što su im rodovnice zapisane na papirusu istrulile, i zato ne postoji rodni list tog i tog preko kojeg bismo mogli saznati datum rođenja izborno sporadičnog pojedinca a vezano za baš bi nas zanimalo znatiželje poradi
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:03   #1549
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Uh, ne volim niti to što smo šesti. Rađe bi nas vidio na zadnjem ili barem desetom ili jedanaestom mjestu.

No to bi, s druge strane, moglo značiti i da nismo krimosi radi toga što ne znamo napadat, pa čak se niti branit.

Ili da umijemo nagovoriti druge da učine zločin umjesto nas, a mi imamo čiste rukice.
Tipicni jarac ce to tesko raditi. To su osobe koje su valjda najvise od svih sklone postovanju zakona...red, rad, disciplina. Zakon je nesto sto njima pruza sigurnost, oni se groze krsenja pravila.
Iako ste u pravilu vrlo ambiciozni, vrijeme vam ne znaci puno. Niste impulzivci i uglavnom polako napredujete do cilja, ali do cilja uvijek dodete. Zbog toga sto napredujete polako i oprezno kada jednom dodete na vrh, tamo uglavnom i ostajete.
Tak da, tipican jarac nije sklon zaobilaznim putevima doci do cilja, niti nagovarati druge na to. Prije ce odgovarati od toga.
Znam jako puno o jarcu....uz mene je jedan od tipicnijih predstavnika toga znaka.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:16   #1550
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tipicni jarac ce to tesko raditi. To su osobe koje su valjda najvise od svih sklone postovanju zakona...red, rad, disciplina. Zakon je nesto sto njima pruza sigurnost, oni se groze krsenja pravila.



Znam jako puno o jarcu....uz mene je jedan od tipicnijih predstavnika toga znaka.
I ja znam jako puno o jarcu... uz mene je jedan od tipičnih predstavnika tog znaka, humanitarac u srcu ali se ne grozi kršenja pravila. Zato, ono što sam dogovorila s njim bila sam spremna ispoštovati ali on se u međuvremenu preokrenuo i samo tako olako prekršio dogovor velikog značaja (a radilo se o imovinskim pitanjima i ničem drugom, on sklon materijalizmu kao zemljani znak povukao je pogrešan potez i napravio se da mu lova ništa ne znači premda naš dogovor je išao njemu u korist, ne i meni koja zna kako preživjeti samo od kisika)

Stoga, nema smisla o njima pričati kao da su neki famoze.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:31   #1551
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
... dal je Pilat bio jarac, il se pak neko u farizejske vođo-struke našao jarcem, i otkad to jarci peru ruke poslije odluke pa kakva god bila
I Pilat i Isus su bili Jarci?!?!?!

Pa valjda je stoga i nastao toliki mega-clash o kome se još i dandanas priča a prošlo je 2000 i kusur godina.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:48   #1552
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
I Pilat i Isus su bili Jarci?!?!?!

Pa valjda je stoga i nastao toliki mega-clash o kome se još i dandanas priča a prošlo je 2000 i kusur godina.
Opet sam nešto preštro napisala?, heh mi, fakat ću morat prestat zotim diktatima, jerbo diktature mi nisu u naturi, makar neimala veze s Pilatom kod kojeg pronalazim samo jednu zanimljivost: triput ih je pitao i triput je čuo njihov izbezumljen odgovor, a tek tada oprao ruke dajući im do znanja da on sam nema veze sa svima njima, premda moglo bi se naslutiti imao je ponešto jarčeve kategorije, makar tek u podznaku, pa bilo i u jednoj od elementarnih 'kuća', jer materije se nije odrekao, već to samo po sebi kaže nešto.

Al dobro, kog gabri kaj je bilo tam pred 2 soma godina i ko tu kom kaj i zakaj se o tipično netipičnim jarčevima priča kako se priča, jerbo je cajt jarce pustiti na miru kako ne bi pomislili da su pikado-meta ()
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:14   #1553
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
I ja znam jako puno o jarcu... uz mene je jedan od tipičnih predstavnika tog znaka, humanitarac u srcu ali se ne grozi kršenja pravila. Zato, ono što sam dogovorila s njim bila sam spremna ispoštovati ali on se u međuvremenu preokrenuo i samo tako olako prekršio dogovor velikog značaja (a radilo se o imovinskim pitanjima i ničem drugom, on sklon materijalizmu kao zemljani znak povukao je pogrešan potez i napravio se da mu lova ništa ne znači premda naš dogovor je išao njemu u korist, ne i meni koja zna kako preživjeti samo od kisika)

Stoga, nema smisla o njima pričati kao da su neki famoze.
A eto...svi smo mi samo ljudi
Ne mislim da su famoze, imaju oni i losih strana, kao i svaki znak.
Jedna od onako gadnijih je sklonost krutosti koja moze odvesti u nemilosrdnost. Suosjecajnost ponekad zna stekati jer znaju biti prestrogi i bez razumjevanja za pogreske drugih.
Prije ce se sazaliti na zivotinju ( nju ne mozes kriviti ) , nego na covjeka. Tak da nisam primjetio tu pretjeranu humanost. Ona dolazi do izrazaja kod ljudi koji su opravdano u tom polozaju ( bolesni recimo ). Tada ce dati sve od sebe, ali ljudi koji se sami dovedu u neki losi polozaj...zalede srce u tim slucajevima.
I tako....ima toga.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:27   #1554
Jarac je bog i batina
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:42   #1555
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tipicni jarac ce to tesko raditi. To su osobe koje su valjda najvise od svih sklone postovanju zakona...red, rad, disciplina. Zakon je nesto sto njima pruza sigurnost, oni se groze krsenja pravila.
Iako ste u pravilu vrlo ambiciozni, vrijeme vam ne znaci puno. Niste impulzivci i uglavnom polako napredujete do cilja, ali do cilja uvijek dodete. Zbog toga sto napredujete polako i oprezno kada jednom dodete na vrh, tamo uglavnom i ostajete.
Tak da, tipican jarac nije sklon zaobilaznim putevima doci do cilja, niti nagovarati druge na to. Prije ce odgovarati od toga.
Znam jako puno o jarcu....uz mene je jedan od tipicnijih predstavnika toga znaka.
zakon je nešto što je arhetipski poteklo od znaka strijelca i tiče se njega, jupitera i devete kuće...E sad obzirom da je jarac znak koji ga sljeduje onda to znači da ga anareti u određenoj mjeri...dakle sva ta načela i zakone koje potječu od strijelca jesu jarčeva podsvijest (strijelac dvanaesti znak od jarca)....A podsvijest nikad ne daje jasnu sliku i jasan uvid...Tako da jarcu sva ta strijelčevska načela nikada neće biti istinski jasna....ona su jarcu nešto što ga iz podsvijesti proganja....ili nešto u šta se on nada,vjeruje nešto o čemu sanja...ili opet s druge strane nešto što smatra obmanom,zabludom,zavaravanjem i sl...Stoga jarac od strijelca nikad ne zna šta treba da primjeni...to je njemu sve konfuzno prenabacno ,preširoko,preobimno itd..E sad kako je jarac drugi znak od strijelca...on za strijelca predstavlja ono što njega treba da obskrbi,da posije sjeme čije će plodove kasnije jupiter da pokupi u opozitnom znaku raka gdje je mjesto njegove egzaltacije...a kao što vidiš to je puno teško materijalizirati za strijelca
a da ga ne pregazi vrijeme...stoga sve što strijelac inicijalno začne mora da prođe kroz eliminaciju u znaku raka (štiti i njeguje ono što mu je važno za opstanak)...kako je znak rak najopasniji po ta strijelčeva začeća...sve ono što je se začelo od strijelca rak ostavi u životu će biti zapravo i ona sjemena koja su pustila korijenje u jarcu...i tada se uspostavlja ta ravnoteža u prirodu...gdje jarac zapravo podsvijesno sudbinski eliminiše mnoga strijelčeva načela...Tako da jarac ne poštuje nikakve zakone...on samo dobiva podsvjenu poruku da li će nešto strijelčevsko (izmeđuostalog poštovanje zakona) da održi u vremenu od svijeta koji posmatra naspram sebe (znak raka). Treba također napomenuti i to da jarac smatra raka i svojim rivalom...Mjesto egzaltacije saturna je vaga (jedanaesti znak od strijelca-odbacivanje zakona,udaljavanje od zakona)...što zapravo daje širu sliku o samom znaku jarca...a to je njegova buntovnost prema onom što ne razumije i on se zbog toga teži što više udaljiti...tako da znak vage (javnost) pobliže govori o tome da jarac zapravo djeluje samo kroz one zakone koji su javno prihvaćeni i pokazali su se od važnosti za uspostavljanje balansa...Što ti to govori? Da znak jarca ne može da ima razumjevanje za strijelčeve zakone i ''nad ja'' principe ...jarac je ženski znak koji te zakone odobrava ukoliko su od interesa...i on je zadužen zapravo da ih skonča ukoliko naprave disbalans...ma koliko ti zakoni bili moralno veliki, dobronamjerni i poželjni...s tim što onda onaj vodeni rep koji nosi određeno moralno nasljeđe mora da ispašta...pa zato jarac ne smije sebi mnogo dopustiti onu : ''svim sredstvima do cilja'' inače moralno pada a onda to povlači za sobom depresiju i bolesti. Stoga kad se sunce (volja) nađe u jarcu prema zakonima (jupiter) će da pristupa ukolko se bude ogledao u opozitnom znaku raka (jupiterova egzaltacija) i sa njim pronašao ravnotežu ,ne gledajući na svoj opozit kao neprijatelja.Obzirom da je sunce muška planeta koja nam omogućuje da sprovodimo svoju ličnu volju i djelujemo na osnovu ličnih motiva njoj je u jarcu teže prihvatiti kao i u drugim ženskim znakovima da taj ego mora da se povinuje sudbinskim predodrednicama i da djeluje u skladu s nasljeđenim urođenim mogućnostima i slabostima koje je nasljedila...ukoliko to sunce u jarcu ne prihvati nego odbaci to ga sigurno vodi i u nesklad s moralom i zakonima jer tada sunce ne vidi dalje od sebe pa onda oglušujući se na posvjesne poruke usađene od raka on često on zbog svojih ličnih motiva dozvoljava da se od strijelčeva začeća posiju ili pak eliminišu u mnogo većoj ili manjoj mjeri od onog što bi trebalo biti predodređeno kroz raka...jer sunce te podsvjesnu stranu voljno odbacuje....tada se zapravo rađaju ti lični interesi koji za motiv imaju samo ambiciju i svrhu a da kvalitet i šira,kompletna slika (jupiter,strijelac) bivaju zbog toga narušeni...i onda u novom ciklusu zodijačkog kruga nam se genetski i podsvjesno (rak) takva defektnost i ''rupa'' nasljeđuje i prenosi i mi je moramo ispravljati...to je ta saturnova karma...
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:09   #1556
Moja sestra strjelčica za mene kaže da sam hodajuća enciklopedija i često joj znam poslužiti umjesto googlea za dati neki podatak. Ili ako ga već ne znam za brzo iznalaženje podatka preko Interneta za kojeg bi njoj trebalo mnogo duže vremena.

Pošto sam hendikepiran ima zaštitnički stav prema meni (ne u smislu da me štedi od poslova koje mogu raditi); ali ako joj se nedajbože ne-svje-sno ispriječim na putu, bolje bi mi bilo da se nisam ni rodio.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:35   #1557
Sto kazete o kombinaciji zena Jarac podznak Skorpija i muskarac Djevica podznak Bik,da li ta veza moze uspjeti?
Nije mi jasna nikako,niti nakon godine dana.Neznam na cemu sam,sve nekakvi polovicni odgovori,nista konkretno.
EZ 50 B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 16:21   #1558
Quote:
EZ 50 B kaže: Pogledaj post
Sto kazete o kombinaciji zena Jarac podznak Skorpija i muskarac Djevica podznak Bik,da li ta veza moze uspjeti?
Nije mi jasna nikako,niti nakon godine dana.Neznam na cemu sam,sve nekakvi polovicni odgovori,nista konkretno.
Možda ni ti njemu nisi jasna, pa ti zato daje polovične odgovore.

Ili on možda misli da su odgovori cjeloviti, a ti misliš da su polovični.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 16:23   #1559
Mi jarci smo super znak. Naročito ako netko ima malo dara za pjevanje i pamti riječi što većeg broja pjesama. A ne samo pripjev.

Pa kad dođemo bikovima hedonistima na njihov rođendan... ma kombinacija za napit se.

Ja idem danas ili sutra bratu biku na rođendan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:39   #1560
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Pa kad dođemo bikovima hedonistima na njihov rođendan... ma kombinacija za napit se.
Koliko sam upoznat Jarcice ne podnose bas alkohol.
Zanimalo me sa astroloskog gledista.

Zadnje uređivanje EZ 50 B : 06.05.2017. at 19:41. Reason: zaboravio dodatni test
EZ 50 B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.