Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Je li postojala Atlantida?
Da 71 59.17%
Ne 19 15.83%
Ne znam 15 12.50%
Zaboli me 15 12.50%
Glasovatelji: 120. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 16:24   #1081
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
.. prelistao sam prvu knjigu i djeluje kao zanimljivo štivo, ali ne vidim kako utvrditi da je išta od napisanog istinito.
Jel da, Star Trek samo takav. I ja sam, nakon svega ostalog što sam pregledao (Corey Goode, Sphere Being Alliance), kad sam naišao na ovo pomislio da luđe od toga ne može biti. To su seanse 1981-1984. L/L Research stranice su nastavak ove priče, to jest, objavili su razdoblja od 1972 sve do danas, gdje se kao izvori informacija javljaju druge civlizacije iz federacije planeta koja se je tu okupila radi nas i tog specijalnog događaja. Njihov je stav o tome lijepo prenesen:
"As the Confederation entities always make a point of saying, please use your discrimination and judgment in assessing this material. If something rings true to you, fine. If something does not resonate, please leave it behind, for neither we nor those of the Confederation would wish to be a stumbling block for any."

Naročito su mi ti materijali sve redom prekrasni tekstovi. Bez obzira što su 1974. govorili kako će se taj specijalni događaj dogoditi za manje od 2 godine. Znamo da je 1976. prošla i da se još ništa takvih razmjera nije dogodilo, iako su današnja vremena prilično uzburkana. Sad sam tu imao namjeru napisato što sam sve složio o tom događaju iz raznih izvora informacija, ali sjetio sam se da zbog izlaska iz teme dobivam "nagradne" bodove. Trebat će otvoriti takvu temu.
Moj je stav da me uvjeriti mogu ili stvarni događaji o kojima govore, ali s obzirom da se to prema tim izvorima može produljiti i na 700 godina, druga varijanta je sastavljanje grupe za komunikaciju. Oni bi trebali znati o nama više nego mi sami, o našem zdravlju, i biti svjesni naših misli. Dakle taj dio može provjeriti grupa koja ima neke rezultate u meditaciji. Ja sam tu početnik kojemu je ta priča dobro sjela.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:33   #1082
Da vidimo da li sam polovio osnove - Atlantida prema onome što tvrdi dotični Ra putem svojih "medija" nije ljudska, već vanzemaljska naseobina i nalazi se na Antarktici. Ili se nalazila. Taj Ra je trebao pomoći ljudima, ali mu baš nije uspjelo, a komunikacija mu je putem meditacija, s tim da je bitno da se prvo ljudi sjete meditirati. Ne čini se baš kao super pametni plan ako nam želi pomoći - prvo se smjesti gdje ga nitko u to doba ne može naći, a komunicira tako da se prvo mi javimo njemu. Ili sam nešto preskočio?
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:47   #1083
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Da vidimo da li sam polovio osnove - Atlantida prema onome što tvrdi dotični Ra putem svojih "medija" nije ljudska, već vanzemaljska naseobina i nalazi se na Antarktici. Ili se nalazila. Taj Ra je trebao pomoći ljudima, ali mu baš nije uspjelo, a komunikacija mu je putem meditacija, s tim da je bitno da se prvo ljudi sjete meditirati. Ne čini se baš kao super pametni plan ako nam želi pomoći - prvo se smjesti gdje ga nitko u to doba ne može naći, a komunicira tako da se prvo mi javimo njemu. Ili sam nešto preskočio?
Nisam našao ništa o Antarktici od Ra. O Antarktici je najveći izvor informacija Corey Goode. Tamo ima svega. Atlantida je razorena u pretpostavljam nuklearnom ratu, i potopljena. Ne znam je li to povezano. Informacije jesu da na Antarktici ima više vrsta vanzemaljaca različite polarizacije. Atlandiđani su bili ljudi kao i svi mi, prema genetskom materijalu koji je sastavljen prije 75 tisuća godina. Duše koje nastanjuju ta tijela su iz raznih područja, velika većina vanzemaljci, i manji dio zemaljska 2d bića koja su napredovala u 3d.

O komunikaciji imam slično mišljenje kao i ti. Makar u različitim vremenima bilo je i bitno drukčijih akcija, na primjer piramide. Imamo neharmonično stanovništvo zbog različitog porijekla duša, a tu je i utjecaj service-to-self orijentiranih civilizacija koje ovdje imaju drukčije planove i način djelovanja. Nije nam lako, ali možemo se u najmanju ruku potruditi da sami budemo bolji i da pomažemo drugima.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 00:40   #1084
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
.........Atlantida je razorena u pretpostavljam nuklearnom ratu, i potopljena. Ne znam je li to povezano. Informacije jesu da na Antarktici ima više vrsta vanzemaljaca različite polarizacije. Atlandiđani su bili ljudi kao i svi mi, prema genetskom materijalu koji je sastavljen prije 75 tisuća godina. Duše koje nastanjuju ta tijela su iz raznih područja, velika većina vanzemaljci, i manji dio zemaljska 2d bića koja su napredovala u 3d....... Nije nam lako, ali možemo se u najmanju ruku potruditi da sami budemo bolji i da pomažemo drugima.
Ne želim komentirat ovo što je tu napisano. Nema smisla.
Ali bih rado postavio pitanje jer me zanima objašnjenje: Kakva su to 2D bića i kako su napredovali u 3D bića.
Kako kvadrat može napredovati i postati kocka?

ps: Da se dogodio nuklearni rat takvih razmjera da je nestala, kako tvrdiš izuzetno tehnički i tehnološki razvijena civilizacija, zar ne bi bilo nekakvih ostataka tog razaranja kao što su vidljivi ostaci gotovo svih malo većih razaranja u geološkim naslagama?
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:42   #1085
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Kakva su to 2D bića i kako su napredovali u 3D bića.
Kako kvadrat može napredovati i postati kocka?
d = "density", ili može i vibracija, pojmovi koje mi je teško shvatiti, ali kad se pojasni na kakva se bića misli onda je nešto jasnije.

1d voda, vatra, zemlja zrak - živa bića
2d biljke, životinje, kristali
3d ljudi i druge vrste na drugim planetima na tom stupnju razvoja

2d bića, naprimjer kućni ljubimci napreduju u 3d kad postanu samosvjesni. U sljedećoj inkarnaciji nađu se u ljudskim tijelima i imaju dušu (spirit). Ne znam detalje kak to ide s kristalima kad postanu samosvjesni.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:37   #1086
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Da vidimo da li sam polovio osnove - Atlantida prema onome što tvrdi dotični Ra putem svojih "medija" nije ljudska, već vanzemaljska naseobina i nalazi se na Antarktici. Ili se nalazila. Taj Ra je trebao pomoći ljudima, ali mu baš nije uspjelo, a komunikacija mu je putem meditacija, s tim da je bitno da se prvo ljudi sjete meditirati. Ne čini se baš kao super pametni plan ako nam želi pomoći - prvo se smjesti gdje ga nitko u to doba ne može naći, a komunicira tako da se prvo mi javimo njemu. Ili sam nešto preskočio?
Na Antarktici je pronađena velika lubanja, visoka oko metar i 70. Lubanja je nalik ljudskoj. Da mi oprostiš, ja ovdje ne vidim ništa izvanzemaljsko. To su vjerojatno bili ljudi prilično visoke građe.


BTW. ovi krugovi su me malo potaknuli na razmišljanje. Imaju neko značenje.

https://i.ytimg.com/vi/3WveexP3L7g/maxresdefault.jpg

Ispričavam se ako je slika prevelika.

Zadnje uređivanje Begemotica : 26.04.2017. at 21:58.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:35   #1087
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Nisam našao ništa o Antarktici od Ra. O Antarktici je najveći izvor informacija Corey Goode. Tamo ima svega. Atlantida je razorena u pretpostavljam nuklearnom ratu, i potopljena. Ne znam je li to povezano. Informacije jesu da na Antarktici ima više vrsta vanzemaljaca različite polarizacije. Atlandiđani su bili ljudi kao i svi mi, prema genetskom materijalu koji je sastavljen prije 75 tisuća godina. Duše koje nastanjuju ta tijela su iz raznih područja, velika većina vanzemaljci, i manji dio zemaljska 2d bića koja su napredovala u 3d.

O komunikaciji imam slično mišljenje kao i ti. Makar u različitim vremenima bilo je i bitno drukčijih akcija, na primjer piramide. Imamo neharmonično stanovništvo zbog različitog porijekla duša, a tu je i utjecaj service-to-self orijentiranih civilizacija koje ovdje imaju drukčije planove i način djelovanja. Nije nam lako, ali možemo se u najmanju ruku potruditi da sami budemo bolji i da pomažemo drugima.
Oooooookej. Vidim da ovo ide u neke čudne sfere. Neobična mi je ova kombinacija - visoko produhovljena duhovna biće stara ko svemir i onda se unište u nekom nuklearnom ratu na ovom nebitnom planetiću.
Ostavimo onda tog Ra i njegove medije po strani. Tema je Atlantida - koliko vidim ni taj Corey Goode nije baš daleko od Ra i njegove ekipe.....
Ima li taj Corey Goode neke dokaze za svoje tvrdnje?
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:37   #1088
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Na Antarktici je pronađena velika lubanja, visoka oko metar i 70. Lubanja je nalik ljudskoj. Da mi oprostiš, ja ovdje ne vidim ništa izvanzemaljsko. To su vjerojatno bili ljudi prilično visoke građe.


BTW. ovi krugovi su me malo potaknuli na razmišljanje. Imaju neko značenje.

Ispričavam se ako je slika prevelika.
Lubanja od 170 cm? To značilo da je cijelo biće cca 10 m visine. Da li možeš biti određeniji - tko ju je našao, gdje, kada?
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:41   #1089
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Oooooookej. Vidim da ovo ide u neke čudne sfere. Neobična mi je ova kombinacija - visoko produhovljena duhovna biće stara ko svemir i onda se unište u nekom nuklearnom ratu na ovom nebitnom planetiću.
Raznjeli su se ljudi, čije su duše tek na početku razvoja. K tome tada se je živjelo relativno kratko, 70-140 godina. Ljudima za postizanje spiritualne zrelosti treba 150-200 godina. Što znači da su svi oni, kao i svi mi danas, u spiritualnom djetinjstvu i nitko od njih ili nas nije dosegnuo spiritualnu zrelost. Te naše vanzemaljske duše koje nastanjuju ljudska tijela su na toj početnoj, 3d razini. 6d razina je skroz nešto drugo.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 02:23   #1090
Atlantida nije bila lokalna vec globalna civilizacija i svi oni koji traze neki potopljeni kontinent su u zabludi, a ostaci Atlantide su nigdje drugdje nego pred nosom.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:08   #1091
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Raznjeli su se ljudi, čije su duše tek na početku razvoja. K tome tada se je živjelo relativno kratko, 70-140 godina. Ljudima za postizanje spiritualne zrelosti treba 150-200 godina. Što znači da su svi oni, kao i svi mi danas, u spiritualnom djetinjstvu i nitko od njih ili nas nije dosegnuo spiritualnu zrelost. Te naše vanzemaljske duše koje nastanjuju ljudska tijela su na toj početnoj, 3d razini. 6d razina je skroz nešto drugo.
Da li svi ljudi imaju vanzemaljske duše, i ako je tako, jesmo li uopće ljudi ili vanzemaljci? Kakva je veza ljudi, vanzemaljaca i Atlantide i gdje je ona uopće bila?
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:42   #1092
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Da li svi ljudi imaju vanzemaljske duše, i ako je tako, jesmo li uopće ljudi ili vanzemaljci? Kakva je veza ljudi, vanzemaljaca i Atlantide i gdje je ona uopće bila?
99,9% ljudi na planeti su zemaljske duše , što u prijevodu znači da su započele svoj evolucijski-reinkarnacijski ciklus svijesti duše na ovoj planeti.
Prošli su kroz faze i biljaka i životinja , večina današnjih ljudi na planeti su nekoć bili inkarnirani(kao svijesti) u tijela dinosaura prije mnogo mil. godina i bezbrojnih drugih formi , prije nego je svijest evoluirala dovoljno visoko da se inkarnira u tijelo čovjeka.

2. Nisi ni ljud ni vanzemaljac ,već dijelić beskonačne božanske svijesti koja trenutno prolazi kroz iskustva poistovječenosti s fizičkim tijelom čovjeka.

3. Na Atlantidi su u isto vrijeme zajedno i odvojeno živjeli i ljudi i vanzemaljci , različite alienske rase tu su imale svoje kolonije i baze iz kojih su poljetali prema svemirskim prostranstvima i svojim matičnim planetama.

Vršili su se razni genetički eksperimenti i modifikacije iz kojih su i nastale današnje rase ljudi : crvena rasa od vanzemaljaca s Vega , bijela rasa od Plejađana....

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 27.04.2017. at 01:01.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:17   #1093
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Prošli su kroz faze i biljaka i životinja , večina današnjih ljudi na planeti su nekoć bili inkarnirani(kao svijesti) u tijela dinosaura prije mnogo mil. godina i bezbrojnih drugih formi
Kako znaš da smo inkarnirani? Kako si zaključio da se taj proces odvija?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Na Atlantidi su u isto vrijeme zajedno i odvojeno živjeli i ljudi i vanzemaljci
Kako si to saznao? Ima li kakvih arheoloških dokaza?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
poljetali prema svemirskim prostranstvima i svojim matičnim planetama.
Koje su letjelice koristili? Kakav je pogon tih letjelica? Gdje su njihove planete? Jesu li te letjelice imale nekakav WARP pogon, jer u našoj blizini nema nastanjivih planeta?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Vršili su se razni genetički eksperimenti i modifikacije
Kako si to zaključio? Ima li kakvih dokaza u našem dnk?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
nastale današnje rase ljudi : crvena rasa
Crvena rasa ljudi?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
od Plejađana....
Tko su Plejđani? Odakle su? Kakva im je genetska struktura? Koliko hromozoma imaju? Ako su bijelci nastali od njih, koje su osobine naslijedili?
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 03:29   #1094
Quote:
ITGuy kaže: Pogledaj post
Kako znaš da smo inkarnirani? Kako si zaključio da se taj proces odvija?



Kako si to saznao? Ima li kakvih arheoloških dokaza?



Koje su letjelice koristili? Kakav je pogon tih letjelica? Gdje su njihove planete? Jesu li te letjelice imale nekakav WARP pogon, jer u našoj blizini nema nastanjivih planeta?



Kako si to zaključio? Ima li kakvih dokaza u našem dnk?



Crvena rasa ljudi?



Tko su Plejđani? Odakle su? Kakva im je genetska struktura? Koliko hromozoma imaju? Ako su bijelci nastali od njih, koje su osobine naslijedili?

Ovakvo nešto sam i očekivao , isključi na koji trenutak lijevu intelektualnu polutku koja ti radi punom parom i uključi barem na koji trenutak , ako možeš naravno , desnu kreativno-intuitivnu polutku mozga i svi odgovori doči će sami......
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:59   #1095
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Da li svi ljudi imaju vanzemaljske duše, i ako je tako, jesmo li uopće ljudi ili vanzemaljci? Kakva je veza ljudi, vanzemaljaca i Atlantide i gdje je ona uopće bila?
Populacija planeta sadrži mnoge različite grupe koje su se na mnogim drugim planetima uzdigle s 2d na 3d ili ponavljaju 3d ciklus koji je završio na njihovim planetima.
Manji dio su zemaljska bića koja su s 2d napredovala u 3d.
Na početku prvog ciklusa, prije 75 tisuća godina, polovicu ljudi čine 3d entiteti koji su preseljeni s Marsa nakon što su tamo prestali povoljni uvjeti za 3d, 1/4 čine zemaljska 2d bića koja su napredovala u 3d, 1/4 su s mnogih drugih planeta. Dakle prvi ljudi su došli s Marsa.

Wanderera (pozitivno orijentirana bića na višem stupnju razvoja (4d, 5d, 6d) inkarnirana u 3d tijela) ima oko 65 milijuna (1982.).

Više razvijene civilizacije su cijelo vrijeme prisutne u Sunčevom sustavu, a s nama su sada cijelo vrijeme u kontaktu i ostat će do kraja našeg ciklusa, i nakon njega. S Atlantidom su bili u kontaktu, nešto slično kao i s egipatskom civilizacijom i drugima. Ako sam dobro zapamtio, i njima su izgradili piramidu i dali pomoć u znanju liječenja, učenja i uzdizanja. Jednako tako su bile prisutne, a pogotovo danas, i više razvijene civilizacije suprotne orijentacije sa svojom vrstom utjecaja i djelovanja.

Lokacija: prema ovom izvoru ostaci su današnje Azorsko otočje.

Zadnje uređivanje LLSkylights : 27.04.2017. at 12:01.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:53   #1096
Ovo što "Ra" govori o prvim ljudima koji su došli s Marsa je netočno ali ima istine u tome , kao i u svemu drugome.
Pisao sam u temi o vanzemaljcima-manipulatorima , kako su Jehovah/Enlil i njegova ekipa Jehovah Anunnakija/Reptoida , klonirali Židove na Marsu i dovezli ih svojim letjelicama na Zemlju poslije potopa Atlantide ,potopa za koji su Jehovasi i bili najviše zaslužni i ako ćemo gledati po tome onda možemo reči da su prvi Židovi i bili ustvari vanzemaljci , ali jedno je fizičko 3d tijelo , a nešto skroz drugo svijest duše koja se useli u to tijelo , a useli se ili poistovjeti sa tako visokoevoluiranom formom čovjeka tek kada je prošla kroz evolucijski -reinkarnacioni ciklus kroz mnogobrojne druge forme.

Čenelinzi su dobri i poželjni , ali treba biti svijestan da i onaj koji prima te informacije iz njih(ako ih uopće prima iz pravog izvora), ima svoj individualni i podešeni set vjerovanja kroz koji te informacije filtrira i servira na kraju onome tko ih čita i zato uvijek intuiciju i intuitivnu logiku , zajedno sa ugrađenim detektorom laži/gluposti treba koristiti , jer nije samo jedan izvor informacija pravi , u svakom ima barem neki postotak istine.

Zemlja se naziva planeta mladih duša , ne da bi se nekoga ponizilo ili uvrijedilo ili podcijenilo , već iz razloga što su svijesti tih duša započele inkarnacioni ciklus upravo na ovom planetu , a takvih duša je ako ne 99,9% , onda sigurno negdje oko 99,8%.

Ti pišeš:
" Wanderera (pozitivno orijentirana bića na višem stupnju razvoja (4d, 5d, 6d) inkarnirana u 3d tijela) ima oko 65 milijuna (1982.) "


Čudno mi je kako ovo ti barataš sa 4d,5d,6d - kao da je to nekakva dječja igra , pusti razne čenelinge gdje si to pročitao , svašta se tu piše, nije se tako lako vinuti u više dimenzije svijesti , samo 5 dimenzija označava prvo prosvjetljenje gdje je jedinstvo svijesti veliko.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:46   #1097
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ovakvo nešto sam i očekivao , isključi na koji trenutak lijevu intelektualnu polutku koja ti radi punom parom i uključi barem na koji trenutak , ako možeš naravno , desnu kreativno-intuitivnu polutku mozga i svi odgovori doči će sami......
Znaci, sve ove istine koje objavljujes dolaze iz tvoje glave? Pojavljuju li se kao slike ili samo kao glasovi?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:35   #1098
Uf, puno se toga pojavilo od jučer.....
Ajmo jedno po jedno. Kako idu te dimenzije bića, od 1 do 6 (ima li nešto više), koje su karakteristike pojedine, kako se prelazi na viši nivo. Zapravo, kako uopće nastanu duše i dokle mogu doći?
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:14   #1099
Quote:
DecimusMeridius kaže: Pogledaj post
Uf, puno se toga pojavilo od jučer.....
Ajmo jedno po jedno. Kako idu te dimenzije bića, od 1 do 6 (ima li nešto više), koje su karakteristike pojedine, kako se prelazi na viši nivo. Zapravo, kako uopće nastanu duše i dokle mogu doći?
Densities - razvoj spiritualnih bića prema Ra
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 00:13   #1100
Aha, znači "d" nije dimenzija već density - gustoća. Čini se da je prva razina posve materijalna, onda se može doseći i ne-materijalna razina, a najvišj razini više ne postoji materijalna komponenta. Djeluje kao da ide u krug.

No dobro, ako je Atlantida bila tamo gdje su danas Azori, to bi se poklapalo s Platonom. Da li ima kakvih arheoloških nalaza koji bi ukazali na (tehnološki-materijalo) naprednu civilizaciju? Nisam nikad čuo da je nešto nađeno.
DecimusMeridius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.