Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 16:49   #5201
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kad upisem natural redhead, izlaze mi pretezno ovakve, a to mi je blize ovom kaj mi se svidja, nego intenzivno pofarbanoj crvenoj.
https://cdn-s3.si.com/s3fs-public/sw...-dicker_15.jpg
Da imam ovakvu kosu, ne bi taknula farbu.
lijepa boja koja ide samo uz vrlo svijetao ten, što one kojima je to prirodna boja uglavnom i imaju
zapravo mi bilo kakva crvena kosa ide samo uz svijetao ten
crveno s maslinastom puti mi se nikako ne sviđa

Quote:
vidiš, mene ta maskiran podsjeća na rat.
jedan od uzoraka koji nikad ne bih obukla
mantisa is offline  
Old 24.04.2017., 16:51   #5202
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Da imam ovakvu kosu, ne bi taknula farbu.
Moja sestrična i njene dvije kćeri imaju takvu kosu. Predivna je (meni kad gledam). Ali vrlo ograničavajuća u tome što ćeš obuć da ne izgledaš kao papiga.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.04.2017., 17:00   #5203
da imam takvu kosu nosila bi samo zelene, plave i petrolejaste stvari... :bree van de kamp:
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 24.04.2017., 17:28   #5204
Predobre su te prirodne crvenokose, slažem se ali ta boja njima uglavnom jedinima i stoji kako se spada, uz boju tena, očiju, crvene obrve. I kada počnu sijediti to dobro nekako izgleda.

Danas tamne traperice, bijela majica, bež vesta malo dulja na kopčanje, bež-tamno plavi šal, bijele tene, torba konjak boja.

Sama sebi sam dosadna...
bigblue2010 is offline  
Old 24.04.2017., 17:34   #5205
da da, ta ginger, krasna boja kose.
sad cu zvucat ko zadnja stalkerica ali ima jedna cura u city centru koja radi na jednom od onih standova, vec sam ju par puta vidjela i ima dugu takvu narancastu kosu.
malo mi bad pitat jer to prirodno ili se farba i pobogu kako dobije takvu boju
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 24.04.2017., 17:35   #5206
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
vidiš, mene ta maskiran podsjeća na rat.
još ajde neke druge kombinacije boja, isprane, pustinjske i slično, ali meni je ovo gardistička uniforma i nikako ju ne mogu prebaciti u neku drugu ladicu.
Ista stvar.

Sjećam se da je taj uzorak prvi val svoje popularnosti doživio devedesetih, kad je kod nas još uvijek bio rat i meni je to bilo baš grozno. Ono, ljudi na Zapadu, kod nas se to nosi iz nužde, a ne zbog šminke, ne vucite vraga za rogove.
zelena truba is offline  
Old 24.04.2017., 17:36   #5207
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
da imam takvu kosu nosila bi samo zelene, plave i petrolejaste stvari... :bree van de kamp:
Bi, bi, prvih 50 godina, a onda bi ti puko film

Danas tamno roza (rekoše mi da se ta boja zove ružino drvo) majica s mačkom, preko tamno modri tweed cardigan, tamno modre traperice i cipele, sivi baloner.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.04.2017., 18:00   #5208
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da da, ta ginger, krasna boja kose.
sad cu zvucat ko zadnja stalkerica ali ima jedna cura u city centru koja radi na jednom od onih standova, vec sam ju par puta vidjela i ima dugu takvu narancastu kosu.
malo mi bad pitat jer to prirodno ili se farba i pobogu kako dobije takvu boju
možda čita Forum, pa će sad odgovorit
mantisa is offline  
Old 24.04.2017., 18:23   #5209
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Moja sestrična i njene dvije kćeri imaju takvu kosu. Predivna je (meni kad gledam). Ali vrlo ograničavajuća u tome što ćeš obuć da ne izgledaš kao papiga.
Susjed ima blizanke od 10 godina s crvenom kosom.Divna boja i jos valovita,plave oci,svijetao ten,bez pjegica.Divne su ,divne.
One pak mrze svoju kosu i kazu da zive za dan kada ce se ofarbati.
mavita is offline  
Old 24.04.2017., 19:03   #5210
Nisam prirodno ginger, al nisam ni daleko od toga, mislim da bi mi puno gore stajale tamne nijanse crvene, ove bakreno-narančaste su super i nemam priblema s održavanjem.

Što se obleke tiče, tu stvarno postoji ograničavajući faktor, al' eto izbjegavam prljavo rozu (ta se stvarno tuče) i dosta tih svjetlih bežastih jer izgledam ko duh kome je pozlilo.

Dugo godina sam bila u maslinastoj fazi, sad me ful vuče plava.....
Rosa is offline  
Old 24.04.2017., 20:14   #5211
Išla sam po đima adidaske, jadna ne bila Najme, kaj. Očito sam nešto krivo vidjela u izlogu onomad jer je taj model kojeg bi ja htjela nešto stariji (Rita Ora kolekcija). Probala razne druge superstarke, kad ih naštimam u prstima sazuva mi se peta Probala jedne druge modre s cvjetićima, super krasne udobne na nozi ali uzorak je ružan i izgleda ko s greškom.

Sad gledam na ebayu, prodaje netko takve kakve bi ja ali nošene. A to mi je nekako... ne bi. Pogotovo ne od nekoga koga ne poznam.

A tako sam lijepo već isplanirala s čime ću ih nositi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.04.2017., 20:55   #5212
Zao mi je
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 24.04.2017., 21:37   #5213
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Zao mi je
A zlaaateko

Ali zato sam vidjela da ta dva dućana u kojima sam bila drže moje trenutno najdraže cipele tbs jedva sam se savladala da ne kupim još jedne platnene tenisice i ove tamno plave cipele u kojima sam već neko vrijeme su njihove, koja je to udobnost, fantazija

Moje su ovaj model ali tamnomodre kožne

Imaju još ovakve i skroz bijele kožne. Jao

Srećom nemaju ovakve koje već dugo vrebam jer bi bile pale bez razmišljanja
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.04.2017., 22:10   #5214
ginger je divna boja. dugo sam se farbala u tu nijansu, i dobro ona meni stoji, ali šta to sve izvuče na vidjelo..podočnjake, crvenilo na licu, kapilaricu i prištić i bljedilo. drugačije dobro stoje ruževi, drugačije stoji odjeća određenih boja.
ja sam se preporodila kad sam otišla u plave. što god da obučeš, može. koji god da ruž stavim, dobar je.

isto mi najbolje izgleda na blijedim ljudima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 24.04.2017., 23:32   #5215
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da da, ta ginger, krasna boja kose.
sad cu zvucat ko zadnja stalkerica ali ima jedna cura u city centru koja radi na jednom od onih standova, vec sam ju par puta vidjela i ima dugu takvu narancastu kosu.
malo mi bad pitat jer to prirodno ili se farba i pobogu kako dobije takvu boju
Zakaj ti je bed? Ja uvijek pitam tak nekaj. Neces ispast stalkerica. Cura ce vjerojatno to dozivjeti kao kompliment.
Nisi prva koja ju je pitala, sigurno.
Hannah 3 is offline  
Old 24.04.2017., 23:35   #5216
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ginger je divna boja. dugo sam se farbala u tu nijansu, i dobro ona meni stoji, ali šta to sve izvuče na vidjelo..podočnjake, crvenilo na licu, kapilaricu i prištić i bljedilo. drugačije dobro stoje ruževi, drugačije stoji odjeća određenih boja.
ja sam se preporodila kad sam otišla u plave. što god da obučeš, može. koji god da ruž stavim, dobar je.

isto mi najbolje izgleda na blijedim ljudima.
Dobro a s cim si dobivala tu boju? Jesmo ti i ja prirodno slicne boje?
Ja sam pepeljasto tamni plava, ali zafarbana od pramica (farba i 6%)
Hannah 3 is offline  
Old 24.04.2017., 23:39   #5217
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja sam pepeljasto tamni plava, ali zafarbana od pramica (farba i 6%)
Za nas koji ne vladamo dobro ženskim jezikom, koja je to boja? http://www.pantone-colours.com/
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.04.2017., 23:45   #5218
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Dobro a s cim si dobivala tu boju? Jesmo ti i ja prirodno slicne boje?

Ja sam pepeljasto tamni plava, ali zafarbana od pramica (farba i 6%)


Oš da ti ja kažem? Isto sam tamno pepeljasto plava (bar tak tvrdi moj frizer)


tbs su divnoća od cipela, imam jedne njihove sandale i sad sam jako ljuta kaj ne šalju k nama, a ima još par midela kaj bi piknula.

Cats ja bi ove tvoje bež ali tamno plave.
Rosa is offline  
Old 24.04.2017., 23:51   #5219
Quote:
Rosa kaže: Pogledaj post
Cats ja bi ove tvoje bež ali tamno plave.
Takve nisam vidjela tamnoplave, još su sive i maslinaste. Predivne su mi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 25.04.2017., 00:02   #5220
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Za nas koji ne vladamo dobro ženskim jezikom, koja je to boja? http://www.pantone-colours.com/
nešto vako:
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.