Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 12:18   #21
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ja berem gljive pa odem i sam u sumu ponekad i nije mi uopce lose, nitko me ne ometa, samo naravno vratim se u civilizaciju i osjetim nakon nekog vremena sta u sumi provedem sam potrebu za komunikacijom.
Vrh! To je spajanje ugodnog sa korisnim. Ja sam preveliki papak da bi bil sam u prirodi. Strah me i mušica i korjenja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:26   #22
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj bum kod tog luđaka. Jedino se mogu potuć sa njim.
Navedi mi barem 7 razloga koje ti misliś za njegovu {navodnu} ludost?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:27   #23
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrh! To je spajanje ugodnog sa korisnim. Ja sam preveliki papak da bi bil sam u prirodi. Strah me i mušica i korjenja.
Ne zanima te to valjda u dovoljnoj mjeri, da te to jako veseli i daje odusak otisao bi ti sam, al znam sta te muci, tesko je u sumi vidjeti neke komade, al nikad neznas mozda te iza nekog grma ceka iznenadjenje:
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:28   #24
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Normalno one na poslu nemozes izbjegavati, a niti rodbinu bas i tu se zna naci nekih koje nemozes pogledati, svaki covjek je drugaciji i cim radi ijednu stvar drugacije nego nama odgovara vec nije ono sta nam se potpuno svidja, naravno al ipak se prilagodimo nekim razlicitostima, samo svatko ima neku granicu do koje se je voljan prilagoditi i prihvatiti ju
Ne znam koliko prilagodba ima smisla ako ta prilagodba ukljucuje odustajanje od vlastitih źelja {od vlastite kreativnosti}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:32   #25
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko prilagodba ima smisla ako ta prilagodba ukljucuje odustajanje od vlastitih źelja {od vlastite kreativnosti}
E pa to je ono do koje ces se granice nekome prilagoditi, a da ti svoje zadovoljstine ne zapostavis.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:35   #26
Pa zato i kaźem, radje odbijem prilagodbu, nego da oni pobjede
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:37   #27
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Navedi mi barem 7 razloga koje ti misliś za njegovu {navodnu} ludost?
Jednostavno ga smatram psihički bolesnom osobom jer fizički nasrće na ljude.
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ne zanima te to valjda u dovoljnoj mjeri, da te to jako veseli i daje odusak otisao bi ti sam, al znam sta te muci, tesko je u sumi vidjeti neke komade, al nikad neznas mozda te iza nekog grma ceka iznenadjenje:
Molim? Nije vrag da me tak doživljavaš? Jebe se meni za komadima. Ne. Jednostavno se osjećam nekako nesigurno sam u prirodi. Ono da bum se izgubil i da bu me napal medvjed. Kad sam s nekim onda onda uvijek mislim da bu njega medvjed pojel ,a ja bum ipak uspjel negdje šmugnut. Gljive također treba jako dobro poznavat,a nemam nikakvo znanje o njima sem da ih volim jest kad mi ih daju ljudi u koje imam povjerenja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:44   #28
Pa śto ako fiziçki nasrće? Onda moźemo i za veçinu navijaça reçi da su psihiçki bolesni
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:54   #29
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Pa śto ako fiziçki nasrće? Onda moźemo i za veçinu navijaça reçi da su psihiçki bolesni
Naravno.Ja za svakoga tko fizički nasrće na ljude,a da se ne radi o samoobrani smatram da je psihički poremećana osoba. No Maystore gdje smo ovdje došli na tu temu. Bumo negdje drugdje.Vrnimo se mi prirodi i društvu rađe.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:27   #30
Ljudi me iritiraju.
Imam jako mali krug osoba s kojima mogu otići na kavu i lijepo se raspričati. Sve ostalo mi je gubljenje vremena i najbolje mi je na suncu čitati knjigu, ili voziti role/biciklu 😊
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:35   #31
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ljudi me iritiraju.
Imam jako mali krug osoba s kojima mogu otići na kavu i lijepo se raspričati. Sve ostalo mi je gubljenje vremena i najbolje mi je na suncu čitati knjigu, ili voziti role/biciklu ��
Ljudi znaju biti jako zamorni, mogu ti čak i odgovarati ali ti treba odmak od svih s vremena na vrijeme, potroši se puno energije, nadmudrivanja s nebitnim likovima u našem životu... Neki bez prestanka govore, bez točke i zareza, bitno samo da nešto brbljaju. Treba to moć slušat! Mir je svakom nužan a tehnologija današnjice nam sve više remeti taj mir, puste poruke, mailovi, facei, razna sranja. Nisam protiv tehnologije dapače olakšava puno stvari ali te drži u šaci i ne pušta, sve ima svoju cijenu. Prvo smo imali telefon, nisi doma il lažeš da nisi doma da bi imao mir a sad kad zazvoni mobitel moraš bit odmah dostupan.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:51   #32
Samoca nije problem, ali osamljenost je. Razlika je u tome sto se osamljeno mozes osjecati cak i kad nisi fizicki sam.
U zadnjih par mjeseci sam se djelomicno izolirala, barem to drugi ljudi tako etiketiraju, i skresala sam broj kava i prijatelja. Neki odnosi vise uzimaju nego sto daju, makar to zvucalo ruzno, ne treba mi prijatelj koji ce me dodatno emocionalno iscrpiti.

Imam neki puno osamljeniji raspored i manje vremena provodim u komunikaciji sa ljudima (sto lajv sto online), ali tako mi pase.
Najdrazi dio dana mi je kad padne mrak, a ja nazovem frendicu iz drugog grada i setam se... Jos uvijek mi je bed "samo hodati", pa je tu ukljucen razgovor na mob, ali mic po mic i ne budu ni setnje ovisile o tome dali ona moze/zeli pricati u tom trenutku .

Boravak vani, svjezi zrak, sunce (ili bez njega) stvaraju puno slabiji osjecaj usamljenosti, barem meni.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.