Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 22:50   #41
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a da nije možda prije glumio frajera, ono wooing game i srodne igrice, a sada je autentičan?
Pa ako je i tako svejedno je. Promjenio je karakter u vezi.
Iako sam uvjeren da on SAD glumi a ne ovo što je radio prije.
To više nije onaj "pravi" on. Prestao je psovati skroz. Najedanput je i veliki dobrotvor, daje prosjacima kune valjda da bi njoj pokazao kako je plemenit iako to prije nikad nije radio. Oblači se skroz drugim stilom. Ako to nije promjena karaktera...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:57   #42
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa ako je i tako svejedno je. Promjenio je karakter u vezi.
Iako sam uvjeren da on SAD glumi a ne ovo što je radio prije.
To više nije onaj "pravi" on. Prestao je psovati skroz. Najedanput je i veliki dobrotvor, daje prosjacima kune valjda da bi njoj pokazao kako je plemenit iako to prije nikad nije radio. Oblači se skroz drugim stilom. Ako to nije promjena karaktera...

možda je uz nju postao bolji? :klasaoptimist:
to mi je jedina prihvatljiva varijanta mijenjanja karaktera u odnosu.

ali u pravilu drastične neke promjene, povijanja karaktera radi druge strane su siguran put ka ne tako lijepom kraju.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:00   #43
Jao promjena karkatera u vezi? Isitna je da postoje ljudi koji to rade. Ono momak ili dama krenu manje izlaziti i družit se sa drugim ljudima. Najgora promjena koju sam ja vidio je samo to. Neke osobe koja je u vezi više nema toliko u birtiji ili na forumu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:03   #44
Slažem se. Nisu to neke drastične promjene karaktera ljudi u vezama ali svi se ipak mijenjaju.
Ovo je vjerojatno primjer mijenjanja na bolje, ali se mogu mijenjati i na gore.
Opet, nije to drastično ali partneri mijenjaju ljude. Možda ne brzo i uočljivo na prvu ali lagano i polako.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:05   #45
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao promjena karkatera u vezi? Isitna je da postoje ljudi koji to rade. Ono momak ili dama krenu manje izlaziti i družit se sa drugim ljudima. Najgora promjena koju sam ja vidio je samo to. Neke osobe koja je u vezi više nema toliko u birtiji ili na forumu.

to nema veze s karakterom josuha, već s preraspodjelom prioriteta u slobodno vrijeme.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:07   #46
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
to nema veze s karakterom josuha, već s preraspodjelom prioriteta u slobodno vrijeme.
Je imaš praf. Drugim riječima ljudi se fakat karakterno uopće ne mjenjaju. Možda samo otkantaju neke ljude zbog manjka vremena. Možda to možemo smatrat pod karakternu manu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:17   #47
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nisu to neke drastične promjene karaktera ljudi u vezama ali svi se ipak mijenjaju.
Ovo je vjerojatno primjer mijenjanja na bolje, ali se mogu mijenjati i na gore.
Opet, nije to drastično ali partneri mijenjaju ljude. Možda ne brzo i uočljivo na prvu ali lagano i polako.

pa ozbiljan odnos sigurno iziskuje prilagodbu. učiš ti od nje, uči onda od tebe. ali to ne znači da treba izgubiti ono što doista jesmo duboko u sebi.
vidim problem u odnosima gdje postoji veliki nesrazmjer jačine karaktera. tu je gubitak svojeg 'ja' izgledniji.


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Je imaš praf. Drugim riječima ljudi se fakat karakterno uopće ne mjenjaju. Možda samo otkantaju neke ljude zbog manjka vremena. Možda to možemo smatrat pod karakternu manu?
temperament se ne mijenja. karakter se kroz vrijeme mijenja, ali u nekoj zreloj dobi, kada je osoba formirana, teško da će doći do nekih drastičnih odmaka; bilo tu mana ili ne.

ljudi koji otkantaju prijatelje kada uđu u vezu, su preovisni o tom odnosu i partneru, ako mene pitaš.
ne znam koja bi to veza trebala biti da zanemarim svoj uobičajen društveni život s ljudima do kojih mi je stalo.
sve se da organizirati, ako su ljudi 'normalni'.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:21   #48
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
temperament se ne mijenja. karakter se kroz vrijeme mijenja, ali u nekoj zreloj dobi, kada je osoba formirana, teško da će doći do nekih drastičnih odmaka; bilo tu mana ili ne.

ljudi koji otkantaju prijatelje kada uđu u vezu, su preovisni o tom odnosu i partneru, ako mene pitaš.
ne znam koja bi to veza trebala biti da zanemarim svoj uobičajen društveni život s ljudima do kojih mi je stalo.
Valjda neka fatalna veza. Ono kad se čovjek skroz pogubi. Znam jedan fora slučaj gdje je lik bio izrazito škrta osoba ali kada se zatelebao ta njegova je od njega uspjela izvuć skoro svaku lipu koju je zamislila. Sečam se da mi je to bilo jako interesantno. Jel to drastična promjena karaktera?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:35   #49
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Valjda neka fatalna veza. Ono kad se čovjek skroz pogubi. Znam jedan fora slučaj gdje je lik bio izrazito škrta osoba ali kada se zatelebao ta njegova je od njega uspjela izvuć skoro svaku lipu koju je zamislila. Sečam se da mi je to bilo jako interesantno. Jel to drastična promjena karaktera?

možda je bila samo riječ o karmičkoj pravdi?
vjerojatno je ostao škrt i nakon tog 'fatalnog' iskustva.

fatalka nije izgovor za gubitak svojeg 'ja'. (ali ja nisam doduše najrelevantniji izvor za takvu neku tvrdnju)
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:42   #50
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
možda je bila samo riječ o karmičkoj pravdi?
vjerojatno je ostao škrt i nakon tog 'fatalnog' iskustva.

fatalka nije izgovor za gubitak svojeg 'ja'. (ali ja nisam doduše najrelevantniji izvor za takvu neku tvrdnju)
Ma je ali prema njoj je bil blagonaklon. Znam takva dva slučaja pa mi je to bilo upalo u oko. Ono fascinantno da te netko može baš tolko izmanipulirat da promjeniš jednu zasita bitnu karakternu osobinu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:47   #51
Žene imaju magične moći, omađijaju muške samo tako.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:48   #52
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Žene imaju magične moći, omađijaju muške samo tako.
Ti si vremenski putnik?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:49   #53
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Žene imaju magične moći, omađijaju muške samo tako.
Neke očito da. No srećom imamo i mi moći pa sve to dođe na svoje. No u ovim slučajevima fakat su ti ljudi bili bolje osobe kad su bili u vezi nego van nje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:49   #54
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ti si vremenski putnik?
Wat?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:50   #55
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma je ali prema njoj je bil blagonaklon. Znam takva dva slučaja pa mi je to bilo upalo u oko. Ono fascinantno da te netko može baš tolko izmanipulirat da promjeniš jednu zasita bitnu karakternu osobinu.

pa bit će da je stvar u fizikalijama onda. koliko god to zvučalo ružno, stvarno je nevjerojatno što su pojedinci spremni napraviti za dobar seks.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:52   #56
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Wat?
Ona tvoja izjava mi miriše na neka druga vremena. Pa pretpostavih da se teško prilagođavaš današnjici.
Ali dosta zeke. Ti, koliko te čitam, nemaš baš puno iskustva, pa mi je još i razumljivo da kažeš tako nešto.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:55   #57
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ona tvoja izjava mi miriše na neka druga vremena. Pa pretpostavih da se teško prilagođavaš današnjici.
Ali dosta zeke. Ti, koliko te čitam, nemaš baš puno iskustva, pa mi je još i razumljivo da kažeš tako nešto.
To da žene omađijaju muškarce? Pa to je notorna činjenica.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:05   #58
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To da žene omađijaju muškarce? Pa to je notorna činjenica.
Da.

A ovaj pdf je dokaz tome. Ima otprilike isti broj žena koje su nesretne u ljubavi kao i muškaraca; gdje je tu magija?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:10   #59
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Da.

A ovaj pdf je dokaz tome. Ima otprilike isti broj žena koje su nesretne u ljubavi kao i muškaraca; gdje je tu magija?
Ne znam, ja samo vidim da 90% tema o nesretnoj ljubavi na forumu otvaraju muškarci Možda ste i vi nesretne ali ne otvarate teme o tome.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:11   #60
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja samo vidim da 90% tema o nesretnoj ljubavi na forumu otvaraju muškarci Možda ste i vi nesretne ali ne otvarate teme o tome.
čini ti se.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.