Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2003., 16:26   #1
Zagrebački kafići

Znima me gdje izlazite i gdje volite izaći kada idete u grad na cugu? Koji su po vašim mjerilima i standardima dobri lokali??
Dali odlazite tamo radi atmosfere, dobrog konobara ili nečega trečeg...?
__________________
slike golih forumaša
Kobayashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 19:28   #2
hvala vam svima kaj čitate moj topik al netko bi mogao i nekaj napisat...
__________________
slike golih forumaša
Kobayashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 19:33   #3
cadenza-radi koktela...nikakav indy's
zbog prostora i normalne rulje (ma što to značilo): verdi, old pharmacy pub, dublin pub, oliver twist pub, tolkiens, godot, latina, baredo, dobar zvuk (al nije za svakoga, jer stvarno fali kisika), po ljeti svratim u papayu makar ne volim tamo previše ići, hard rock, cvjećarnica, movie pub (kako samo zaboravih), čvenk...dovoljno.
daysleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 19:51   #4
dobar zvuk, tolkien`s, maximum, cvjećarnica, drugi otok, bp club, hard rock, verdi, a ponekad i sagena
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 21:36   #5
Svako mjesto gdje je pivo hladno a žene vruće
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 00:15   #6
kolding, zrin, hard rock (terasa u onom umjetničkom paviljonu), cvjećarnica, maraschino, thalia, oliver twist i to bi bilo to...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 17:41   #7
Quote:
Twixy kaže:
Kolding, jedan birc u toj istoj ulici ali ne znam kak se zove
ili Zrin (u podrumu, ona galerija), ili Krešo (s onim kožnim separeima) ili Berka (tam di su dva televizora)
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 23:14   #8
pa normalno idem u kaptol pub, dobar zvuk, tolkien, kaptol centar (oni s plavim foteljama)
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 14:27   #9
Limb (Martinovka) , Melin (Tkalča) , Servus (Tkalča), Latina (Savska), Stars Caffe (Cibona), onaj od Dražena Petrovića, nemrem se sad sjetiti imena (Amadeus možda, terasa, Cibona), Maximum (Ribnjak) , Ferax (Cvjetno n.) , Sorry (Vrbik) , Purgeraj (Ribnjak) , na Opatovini Kvazar i Sakristan (al' već jako dugo tamo nisam sjela), Baredo (Cvjetni t.), Rudnik (Kaptol centar), Cug (Glavni) , Cvjećarnica (neću reći di za one koji ne znaju jer tamo sam išla kad sam se skrivala ) Kino Europa, sve moguće terase po Centru kad je lijepo vrijeme i gdje nema snobova... ima toga još, al' ovo je dosta - da ne ispadne da non-stop visim po birtijama...

Na neka mjesta idem jer mi je najpraktičnije (prije posla, poslije posla... za vrijeme posla ), negdje zbog dooobre mjuze, negdje zato kaj sam si dobra s konobarima pa sam zadovoljna uslugom, negdje jer mi je blizu doma a negdje jer se skrivam od poznatih.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 18:44   #10
Quote:
just Sandy kaže:
Limb (Martinovka) , Melin (Tkalča) , Servus (Tkalča), Latina (Savska), Stars Caffe (Cibona), onaj od Dražena Petrovića, nemrem se sad sjetiti imena (Amadeus možda, terasa, Cibona), Maximum (Ribnjak) , Ferax (Cvjetno n.) , Sorry (Vrbik) , Purgeraj (Ribnjak) , na Opatovini Kvazar i Sakristan (al' već jako dugo tamo nisam sjela), Baredo (Cvjetni t.), Rudnik (Kaptol centar), Cug (Glavni) , Cvjećarnica (neću reći di za one koji ne znaju jer tamo sam išla kad sam se skrivala ) Kino Europa, sve moguće terase po Centru kad je lijepo vrijeme i gdje nema snobova... ima toga još, al' ovo je dosta - da ne ispadne da non-stop visim po birtijama...

Na neka mjesta idem jer mi je najpraktičnije (prije posla, poslije posla... za vrijeme posla ), negdje zbog dooobre mjuze, negdje zato kaj sam si dobra s konobarima pa sam zadovoljna uslugom, negdje jer mi je blizu doma a negdje jer se skrivam od poznatih.
SANDY IS THE LUCKY WINER - she is truly BOEM-atic soul... Sto ce ujedno reci da sam i ja bio takav ali za razliku od nje - nikad nisam volio Sakristan - vec sam tur cesto parkirao u Domus (next door)........ Ali zadnji put kada sam ja posjetio ZG je bil jako davno stoga ostavljam prostora za vremenski "ransformation of corelation" faktor....

Ajd bok i sretno objedovanje - ovaj opijanje....
__________________
Zrakomlatim do prve zrakomlatne luke.... Ne, hvala, takoder...

http://www.battle.net/diablo2exp/ima...widowmaker.gif
Akvino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2003., 15:40   #11
La la la.. kad se nađem s nekim, obavezno pitanje: kam sad na kafe?? Nažalost, niti jedno mjesto mi nije priraslo srcu (osim onih u Samoboru, al tam sam samo prek vikenda).

Ipak, najcesce zavrsim na ovim:

- Art Net (ako nemaju neko f**king događanje)
- Sedmica U Kačićevoj (ak idem tam, znam da ne smijem pišat jer wc je (inaće birc je nalazište umjetnika i 'umjetnika')
- Fantasy na Katarininom
- Theatar (kod Atrija)

To je valjda to

Bru na
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2003., 07:42   #12
Nemam niti jedan stalni kafic. Vrlo mi je vazna dobra kava i ambijent, pa mozda jos i svratim par puta Uglavno je to Tkalciceva, u principu i malo izlazim.
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 02:57   #13
Kolding uglavnom. Isao sam i u old pharmacy ali su bezobrazno digli cijene. Volim cigare a imali su par dobrih i relativno jeftinijih. Sad nit dobrih cigara (osim jako skupe), cuga preskupa.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 16:04   #14
Atrij,definitivno Tam sam inventar
cak imam i svoju kavu
ili ak idem na faks onda na gornjem gradu Talkien ili vec nesto
__________________
stavi misli u prazan hod...stresi zvezde ko dudove i polako nasuci brod na te plisane sprudove...i sanjaj.....
MaloZlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 14:28   #15
"Kupica" u Maksimirskoj i PP Maksimir na uglu Maksimirske i Kušlanove - rijetko chic mjesta...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 16:38   #16
Quote:
Legion kaže:
Svako mjesto gdje je pivo hladno a žene vruće
pa ja ću poludit od ovih tvojih izjava

nemam neki omiljeni birc. ali ih ima hrpa neomiljenih
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 16:40   #17
Quote:
just Sandy kaže:
... Cvjećarnica (neću reći di za one koji ne znaju jer tamo sam išla kad sam se skrivala )
znam ja di je cvjećarnica!!

ugodan mali birc.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 18:47   #18
Heh, prolazim svaki dan barem jednom (zimi i dvaput) kraj nje, pa nikad nisam bil unutra
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 22:54   #19
hihi, shefe, znam, ja sam se uvijek bojala da usput ne naletim na tebe pa da ne moram objašnjavat'...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 23:00   #20
a kaj to?

znas ionak da nam se uredovna vremena razlikuju


p.s. daj vise pocisti taj pm od pred tjedan dana, imala bus 1 mjesto vise u inboxu
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.