Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2006., 09:19   #41
Quote:
stitch kaže:
Nisi uspio smisliti ništa bolje? Vrati se u specijalnu školu.
He,he...Tek sad sam snimio ovaj (već tradicionalno pametan i duhovit) komentar napuhanog purana Stitcha. Budući da je momčić očito ljubitelj crtića , a i inače je tako drag i simpatičan, možda bi mogao razmisliti o promjeni nicka u Bambi.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2006., 00:32   #42
Ovo bi već bilo bolje, da ti nije trebalo mjesec dana, oštrooki.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:48   #43
jel to danas ili sutra večernji dijeli zaštitne maske?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 23:58   #44
Quote:
Lali Puna kaže:
slabo pratiš, slabo pratiš....budući da sam u poslu i znam malo više informacija, reći ću svoje viđenje...po meni, Večernji se vraća na ono kakav je bio do prije nekih cca. 4 godine (do onda kad su austrijanci najurili masu stare garde) - teme su populističke (novinar se presvlači u nešto i napravi reportažu, obitelj s 10.oro djece živi u trošnoj baraci, itd.), jeftine (političari po domjencima, a nema se novaca za vrtiće), nategnute (branitelj se ubio zbog latinice), desničarski nabrijane (isti taj slučaj s latinicom, komenatari, izbor sugovornika, oprema tekstova, neskriveno stvrstavanje novinara u političkim tekstovima).

ako se tko sjeća, takav je točno bio večernji prije. u međuvremenu su austrijanci bili uspjeli napraviti usrani redizajn koji nije uspio, napravit razmještaj rubrika koji je vraćen na staro, ukinuti neke od najuspješnijih priloga koji su potom vraćeni, pokrenut nekoliko isiotskih novih priloga i rubrika koje su životarile dok nisu ukinute. uglavnom, u to doba večernji nije bio desničarski i populistički obojan kao prije toga i kao što sada ponovno postaje, ali je bio beskrvan, beskarakteran, bez identiteta, bez orijentacije i bez stava.

sad se samo vraća na stare staze....

a pojam za novine VL nije već odavno......
DAJ PRESTANI SRAT PO TOM JEBENOM FORUMU PAS MATER
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 21:37   #45
http://www.vecernji-list.hr/newsroom...do?fotoIndex=7

svaka cast
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 21:47   #46
u jebote
colin

ovo mi je uljepšalo večer

(ali ovaj večernji.... ... strahota)
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 13:20   #47
koji k im je s portalom? u velikoj većini pokušaja se ne otvara, a kad i hoće - otvara se sjebano
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 17:26   #48
kolko ja znam, vl online ************************************************** * rade svake prijestupne...

Zadnje uređivanje mirrorball : 14.02.2006. at 14:37.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 17:31   #49
da bar svake prijestupne. svake dvadesete. koma je.
lako za mene, al izgubit će dosta čitatelja, osobito jer sad postoji jutarnji online
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 20:37   #50
kuda ide večernji?
hmm barem onaj online ide u krasni...
http://img168.imageshack.us/img168/9...cernjak0ll.jpg
ili je to novi look?
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 02:40   #51
Ovo me neki dan razveselilo u Večernjem.

Kraljevi i šeici iz Perzijskog zaljeva i dalje su najbogatiji vrhovnici država na svijetu. Kralj Abdulah ima 21 milijardu, Sultan od Bruneja Sultan Hasanal Bolkiah ima 20 milijarde, a predsjednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Šeik Kalifa bin Zajed al-Nahajan 19 milijardi dolara.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 15:09   #52
Quote:
kpt. Willard kaže:
Ovo me neki dan razveselilo u Večernjem.

Kraljevi i šeici iz Perzijskog zaljeva i dalje su najbogatiji vrhovnici država na svijetu. Kralj Abdulah ima 21 milijardu, Sultan od Bruneja Sultan Hasanal Bolkiah ima 20 milijarde, a predsjednik Ujedinjenih Arapskih Emirata Šeik Kalifa bin Zajed al-Nahajan 19 milijardi dolara.
E da; to je baš Večernjak. Makar ni Jutarnji tu puno ne zaostaje.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 17:55   #53
Quote:
mr X kaže:
kuda ide večernji?
hmm barem onaj online ide u krasni...
http://img168.imageshack.us/img168/9...cernjak0ll.jpg
ili je to novi look?
Bug u programu, to im se često događa.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 14:07   #54
aha, ako im se često događa onda je okej
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 01:40   #55
u subotu.. članak ko je najčitaniji.. prejadno..na kraju citat nekog anonimnog komentara sa portala jutarnjeg koji je popljuvao jutarnji.. dno dna
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 10:21   #56
Quote:
edipa maas kaže:
u subotu.. članak ko je najčitaniji.. prejadno..na kraju citat nekog anonimnog komentara sa portala jutarnjeg koji je popljuvao jutarnji.. dno dna
U čemu je problem? U tome što je Večernji ove godine po prodaji poprilično ispred Jutarnjeg, a Jutarnji, na temelju "istaživanja" agencije od koje inače naručuje istraživanja, tvrdi da su oni najčitanije dnevne novine u Hrvatskoj? To bi se zaista moglo nazvati dnom dna.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 22:36   #57
Geom
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 01:52   #58
Quote:
geom kaže:
U čemu je problem? U tome što je Večernji ove godine po prodaji poprilično ispred Jutarnjeg, a Jutarnji, na temelju "istaživanja" agencije od koje inače naručuje istraživanja, tvrdi da su oni najčitanije dnevne novine u Hrvatskoj? To bi se zaista moglo nazvati dnom dna.

jadan mi je članak (način na koji je napisan) a dno dna citat na kraju istoga.. a ne činjenica da se hvale kako su najčitaniji..
inače članak je toliko jadan da se stvarno isplati pročitati ga.. valjda je po nekom istraživanju ispalo da večernji čitaju samo luzeri siromašni, neobrazovani, jadni i bijedni.. i onda se autor članka našao kompetentim to pobijati.. hilarious .. i još taj kraj, citat..
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:19   #59
odvratan je taj članak. dno dna i još malo niže. fuj.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:37   #60
A meni je pak dno dna kad Jutarnji ljubomorno i jalno ne moze podnijeti cinjenicu da je Vecernji prodavaniji (ne kazem da mora zato biti bolji od Jutarnjeg) kao i cinjenicu da ce vjerojatno uvijek biti jaci u smislu branda .
Pa se malo malo vade na "obrazovanost i mladost" svojih citatelja . Istina je da su bitno "lijevije" orijentirani a i vise je ljevicara medju mladima . No, pravi intelektualci citaju ipak nesto drugo a ne nase dnevne novine...Kojegod .
A fakat je smijurija tvrditi da su neke novine citanije od onih koje su prodavanije ; bit ce da je to po onoj logici da Vecernji kupi po jedan dedica iz svake obitelji, a onda ga jedini on cita, a Jutarnji valjda kupi srednjoskolka , al ga zato procita i brat i seka i tata i mama, a posude i svim susedima , pa je, jelte - najcitaniji !

Iako, naravno, doticni clanak u Vecernjem je los . Ali je samo los odgovor na laznu tvrdnju, nelijepu takodje .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.