Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 22:20   #41
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Pa možeš staviti kakav god ruž hoćeš. I možeš vratiti stanje na staro kad god poželiš. Ovaj link što je Karmela dala je američki način koji se meni ne sviđa i koji mi izgleda dosta prosto.
Ines Vrdoljak radi njemačku metodu i to je nešto odista super.
Biraš boju koju god želiš i možeš staviti potpuno prirodnu, tako da preko možeš staviti ruž koji želiš.
Moj permanenet izgleda potuno prirodno, tj i kada nemam sjajila ni šminke uopće se ne može vidjeti da je to šminka. Usne izgledaju potpuno prirodno,nježne su roza boje za nijansu jače od moje boje. Ja sam ga uradila jer sam plava i svjetla i ako nisam našminkana izgledam bljedunjavo. Imam puna i pravilna usta, ali su blijeda tako da moram staviti mrvicu boje na njih.
Isto tako imam crtu na kapcima i što reći nego da mi je od kada sam to uradila daleko lakše našminkati ih. Ja bi takvu savršenu crtu povukla- nikad.
Ja svakome preporučam trajnu šminku, jer u biti ništa se ne može dogoditi. Ako zaključite da vam je boja prejaka ona ju jednostavno posvietli i to je to.
Daj mi molim te napiši koliko ti dugo traje i koliko su ti rekli da će trajati? Isto tako me zanimaju i cijene? Pa ako ti nije teško
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 22:32   #42
Pridružujem se Merlini. I mene jako zanimaju ovi podaci? Please?
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 22:58   #43
Ja sam to uradila već drugi puta. Ines mi je rekla da trajanje ovisi od osobe do osobe, ali da je očekivano nekih dve godine. Meni je trajalo tri godine, a onda sam ponovila , ne da se izbrisalo već je izblijedilo.Njemačka metoda se razlikuje od ove američke koja je u biti neka vrsta tetovaže i koja ruku na srce bar meni ne izgleda fino.
Konzultacije su ti naravno besplatne, na njima te upozna sa cijelim postupkom i nacrta ti kako bi to trebalo izgledati. Prvo obrubi tvoj prirodni rub , a ako ima što popraviti popravi.Moje su usnice obrubljene onakve kakve one jesu dakle bez popravaka jer sam oblikom zadovoljna, ali kako već rekoh bljedunjava.
Onda slijedi biranje boje, naravno možete izabrati i jaku boju, ali mislim da je bolje izabrati što prirodniju tj što sličniju boji usana. Kad vidiš kako bi to trebalo izgledati odeš doma i razmisliš sviđa li ti se ili ne.
Sam postupak dosta dugo traje nekih dva sata za usnice, ne boli jer se nanese lokalni anestetik, poslije su usnice nekih dve ure blago natečene.U biti ona dosta dugo iscrtava sam oblik , to je ono kad se čovjek pita kog vraga rade vizažisti kad toliko dugo šminkaju.A rade savršenu crtu.
Sljedećih tri dana izgledaju kao da imate mat ruž na usnama, a onda se blago ogule. Nakon 15 dana postupak se ponovi tj vidi se kako se primio pigment, nekome ga treba pojačati nekome posvjetliti. Nakon drugih 15 dana radi se finalno dovršavanje tj ona totalna preciznost,ja npr nisam htjela da bude vidljiva crta oko usana kao da sam povukla olovku .
Naravno nekome ne treba taj treći put , a nekome treba i četvrti put jer sve ovisi o tome kako vaše usne primaju pigment.
Ja sam jako zadovoljna jer mi ne treba ništa osim sjajila da usne izgledaju perfektno, a ukoliko želim jaču šminku opet nema problema.Ljeti kada puno boravim na plaži opet izgledaju dobro jer mi je super grdo vidjeti našminkane žene na plaži .
Cijeli postupak skupa s ova dva ili već koliko kome treba ponavljanja košta 3000 kn, uz a oči ne znam koliko košta jer mi ih je poklonila, no mi se poznajemo godinama.
Postupak ne boli jer se nanese lokalni anestetik.
Možda će neko reći da se tu radi o blagoj perverziji , ali mene veseli što ne moram nikad popravljati ruž.

Eh da, da ne zaboravim, jedino na što se treba paziti je da nikada niste imale herpes. To je jedina kontraindikacija jer virus herpesa "spava" , a iglica ga može probuditi. U tom slučaju se moraju poduzeti neke mjere predostrožnosti, ali ja nemam pojma kakve jer na sreću nemam tu beštiju.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 23:03   #44
Ako vas veseli, ne obazirite se na zlobne komentare. Neki ljudi se jednostavno boje svega sto je novo i nepoznato.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:46   #45
O bože omo je predpbro nisam ni znala da to postoji o to sam oduvjek htijela. Ja bi si htijela ofarbati trepavice. samo to
x_Aurora_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 09:24   #46
a joj!!! herpes!!
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 10:26   #47
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Cijeli postupak skupa s ova dva ili već koliko kome treba ponavljanja košta 3000 kn, uz a oči ne znam koliko košta jer mi ih je poklonila, no mi se poznajemo godinama.
.
wow, nije bas jeftino.al barem te rjesava muka.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:05   #48
A dali zna neko koliko traje i kako izgleda bojanje trepavica? Dali je to opasno za oći ili tako nešto...
x_Aurora_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:14   #49
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Masa ljudi ima i loš ten i veliku guzicu pa to ne znači da ju trebam imati i ja.
Moj komentar se odnosio na tvoj upis da ćeš možda poželjeti staviti neki drugi ruž . Ako je permanent napravljen kako treba onda to nije nikakav problem, možeš mjenjati boju ukoliko ti se hoće, a možeš biti nenašminkana, a da ti usnice izgledaju odlično, a da se uopće ne bi reklo da su ičim tretirane. Izgledaju ko prirodne usnice lijepe boje s tim da su savršeno obrubljene, ali se taj rub ne vidi kao što se vidi rub koji napraviš s olovkom.
Naravno da je to stvar osobnog izbora.
U pravu si, lijepo je kaj držiš do sebe i težiš promijeniti ili prikriti svoje nedostatke. Nisam niti ja za onu da se s njima treba pomiriti. No, toliko ljudi radi nepotrebne stvari na sebi iz čiste obijesti i time se pretvori u karikaturu. Mislim, pogledaj Ciganovića i Iru Tigerman, a i još masu drugih. Što je najgore uvjereni su da su sada krasni. Izbor je čudna stvar.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 17:10   #50
E Ponosna to je istina. Čovjek treba imati mjeru u svemu.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 17:45   #51
Quote:
x_Aurora_x kaže: Pogledaj post
A dali zna neko koliko traje i kako izgleda bojanje trepavica? Dali je to opasno za oći ili tako nešto...
Ako se stručno napravi nije opasno. Potrebno je paziti samo da boja ne uđe u oči. Traje otprilike oko 3 tjedna a nekima i koji tjedan duže.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 20:04   #52
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
U pravu si, lijepo je kaj držiš do sebe i težiš promijeniti ili prikriti svoje nedostatke. Nisam niti ja za onu da se s njima treba pomiriti. No, toliko ljudi radi nepotrebne stvari na sebi iz čiste obijesti i time se pretvori u karikaturu. Mislim, pogledaj Ciganovića i Iru Tigerman, a i još masu drugih. Što je najgore uvjereni su da su sada krasni. Izbor je čudna stvar.
I to sto neki od sebe rade nakaze je razlog da se nitko ne podvrgne nikakvom estetskom zahvatu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 21:23   #53
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I to sto neki od sebe rade nakaze je razlog da se nitko ne podvrgne nikakvom estetskom zahvatu?
Izvlačiš zaključke iz konteksta, to nisam nikada i nigdje napisala. Podržavam estetske zahvate u svrhu zdravlja, a isto tako i u svrhu promjene nečega što čovjeku pričinjava psihičke probleme. Radi se o tome da ne podržavam to što masa prirodno lijepih ljudi od sebe radi nakazu iz čiste obijesti i izvrnute percepcije. Takve slučajeve bi slala na psihijatriju jer podignute obrve, abnormalno napumpane usnice, isisavanje sala iz guzice ionako mršave Nikoline Pišek, zatezanje obraza, korekcije spolovila i slično neće dotičnoj osobi promijenit sj. mentalni sklop u glavi nego je dovesti do još većeg očaja kad uvidi da nije problem u prespuštenim obrvama nego u onom unutar glave.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 21:33   #54
oprosti ali imas militantne stavove

kaj ti ima smetati ako netko nes radi na svome tijelu? pa čovjek je slobodno biće i ima pravo raditi sa svojim tijelom sto želi. fala bogu da ti ne odlucujes niti ces ikad odlučivati o tome da se ljude prislino salje u psih. ustanove
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 22:06   #55
trajna šminka zašto ne ako to netko voli.
danas žene zbog posla moraju biti dotjerano, a nemaju vremena da svaki čas odu do wc-a popraviti ruž, pa ih trajna šminka spašava

meni se osobno ljudi tipa ciganovića ni malo ne sviđaju, a to kaj bu on još išel na 100 operacija, trpio bolove to meni nejde ni iz džepa ni u džep tako da me baš briga
katrin-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 22:27   #56
dobro dosta ... znaci usta su 3000 kn-samo crta?? ja sam mislila da je manje..
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 00:12   #57
Quote:
zetislava kaže: Pogledaj post
Bok zene,

evo cisto razmisljam o tome par dana pa sam htjela vidjet koja su vasa razmisljanja
Ne dolazi u obzir!!


Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:37   #58
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
oprosti ali imas militantne stavove

kaj ti ima smetati ako netko nes radi na svome tijelu? pa čovjek je slobodno biće i ima pravo raditi sa svojim tijelom sto želi. fala bogu da ti ne odlucujes niti ces ikad odlučivati o tome da se ljude prislino salje u psih. ustanove
Bogme na svu sreću kaj ne odlučujem! Mislim, jel ovo normalno? Žena dođe u Oprah Show sa 100 i nekaj napravljenih operacija, sva utučena i očekuje podršku i razumijevanje... Upravo tako, imala je izbor, kaj sad kenja na tv-u i cmizdri?! Sve bi ja to u ludaru pa nek bude sretna kaj je uopće živa.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:40   #59
Kod Oprah ocito dolaze samo ekstremi. Zabrana estetskih operacija i zatvaranje u psihijatrijske ustanove ne bi pomoglo. Po gradu srecem toliko ljudi koji su se nagrdili uglavnom odjecom i sminkom. Okrenem glavu i prodjem sto prije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:14   #60
Ines je profesionalna vizažistica koja je radila za JPG u Francuskoj tako da radi vrhunski.
Danijela Gračan redovito kod nje popravi prirodne konture.
Naravno da se na Martinovićki ništa ne vidi, samo su naglašene prirodne konture.
Kao što sam rekla, meni je Ines napravila usne i imam ih god dana do sada. NEŠTO FENOMENALNO.
POVEĆALA MI IH JE DO 30% SAMO TIM OBRUBLJIVANJEM .

Jako, jako sam zadovoljna.
barbie5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.