Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2006., 16:41   #21
Quote:
Vrata Zapada kaže:
na ... osječke KB... svežu ti ruke nekakvim platnom koje su već odavno izjeli miševi i moljci
Znaci Osijek je leglo tog sado-mazo vezivanja.
Ljudi, to se skoro nigdje ne radi, glupo je i ponizavajuce. Ni da vas pred vadjenje osisaju na nulu ne bi bolilo, ali ne bi vam apsolutno nis pomoglo. Pitam se odakle dolaze takve nebulozne prakse koje se onda nekim cudnim vradzbinama pretacu u "standardnu praksu" neke zaostale institucije?
anon72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 19:57   #22
Quote:
anon72 kaže:
Znaci Osijek je leglo tog sado-mazo vezivanja.
Ljudi, to se skoro nigdje ne radi, glupo je i ponizavajuce. Ni da vas pred vadjenje osisaju na nulu ne bi bolilo, ali ne bi vam apsolutno nis pomoglo. Pitam se odakle dolaze takve nebulozne prakse koje se onda nekim cudnim vradzbinama pretacu u "standardnu praksu" neke zaostale institucije?
Glupo izgleda ali je to živa istina. Koliko ja znam, vezanje se provodi ''od pamtivijeka''. Samo što je to platno zaista toliko slabo da bi ga se bez ikakvih problem dalo pokidati i manjim trzanjem.
Vrata Zapada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 22:06   #23
da...u podrumu..ja sam bila u 9mj prošle godine..i baš mi bilo zakon hehe... doktor luđak... skoro sam krepala od smijeha kad je poceo fore valjati... pa me smirio.. ja bi šla ponovo... obožavam zubare!!
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 14:04   #24
Quote:
darkNess(ie) kaže:
da...u podrumu..ja sam bila u 9mj prošle godine..i baš mi bilo zakon hehe... doktor luđak... skoro sam krepala od smijeha kad je poceo fore valjati... pa me smirio.. ja bi šla ponovo... obožavam zubare!!
I moj je valjao fore, počeo me bezobrazno sprdati... Iskompleksirani kurvin sin!!! Znao je da sam na medicini, pa je postao još gori! Jebote, kao da sam došla na kriminalni abortus...
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 14:11   #25
Quote:
darkNess(ie) kaže:
ja sam dobila one konce koji se ne vade neg se rastope u ustima... pa trebali su ti dat antiobiotike poslije operacije... znam kak boli...ja sam dobila temperaturu i onesvjestila se..sam zato što nisam znala uzet tablete prije neg što popusti.. a bolje da operiram neg da izgledam ovako
Ženo božja mene je zašio ko na singericu, sve sam osjetila jer je lidokainčić popustio skroz. Loše. Ionako je štedio na njemu. Ko da sam dobila vodu, a ne lokalnu anesteziju. Ona pila, čekić dlijetu pa polugica...Joj pa to je bila vivisekcija na operacijskom stolu. A kad sam se počela kriviti u duetu sa pilom onda je to bio koloraturni duet! Antibiotici? Kučkin sin je preskočio tu poglavlje iz farmakologije dok je studirao.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 14:21   #26
u svakom slucaju uzmi sa sobom, ako imas, onu ledenu kocku koja se koristi za kampove, pa cim izadjes sa operacije stavi na obraz. inace ces strasno natec.

takodjer, jel ziher da trebas vadit zub? mene je socijalna uputila na vadjenje kad s ekorjen upalio, ali mi je dobar privatnik sredio zub. veli da nije bilo ni blizu za vadjenje. s tim da mi nije operirao korjen nego ga je cistio iznutra, iglama.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 20:14   #27
Quote:
Piggy kaže:
Ženo božja mene je zašio ko na singericu, sve sam osjetila jer je lidokainčić popustio skroz. Loše. Ionako je štedio na njemu. Ko da sam dobila vodu, a ne lokalnu anesteziju. Ona pila, čekić dlijetu pa polugica...Joj pa to je bila vivisekcija na operacijskom stolu. A kad sam se počela kriviti u duetu sa pilom onda je to bio koloraturni duet! Antibiotici? Kučkin sin je preskočio tu poglavlje iz farmakologije dok je studirao.
pa meni je na onom listu pisalo...mekana hrana kroz 2 dana i antibiotici oni klavocini glupi... a mene je sprdo zbog političkih znanosti..jer sam mu sa onom šugavom gazom punom krvi u ustima pokušala objasniti da studiram politologiju... al hvala bogu to je bilo na kraju kad sam bila gotova... a inače on meni kopa po zubu i zajebava se sa sestrama i milijun puta kaže..sestro dajte mi NOŽ, koji NOŽ, ovaj NOŽ, a taj tu NOŽ, da taj NOŽ..pa da se usereš jebote
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 22:24   #28
Zbijati sale tipa Noz! Noz! je tebi fora, nekoga bi to totalno prestravilo. Meni je to jadno kao kad neka budala na aerdromu izjavi da ima bombu u torbi. Na svu srecu takvi pametnjakovici se krivicno gone.
anon72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 11:16   #29
Meni je bio govorio da će mi zašiti jezik za nepce kao svakoj lajavoj medicinarki! I mislila sam da hoće koliko je drknut do neba, zubi mu dabogda popadali!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 17:04   #30
ahahhah .. . .krenem ja prema novoj bolnici da se narucim za vadjenje al reko ma idem tom prokletom zubu dat jos jednu priliku i nazovem ja mamu od svoje bivse koja mi je ostala u lijepom sijecanju, a njena mama ima pa mislim najsuvremeniju ordinaciju u gradu zagrebu to sam gotovo pa siguran, i predstavim se ja sjeca se oan mene i reko da bi volio cuti jos jedno misljenje prije nego mi izvade zub je da pokucam u drvo jos uvijek imam sve svoje zube. dodjem tamo pogleda ona sliku . .. posjedne me za stolac i ocisti mi zub danas idem jos jednom i jos par puta nakon toga lijek i zatvaranje zuba i ostat ce mi moj zivi zdravi zub. savjet uvijek trazite drugo misljenje
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 19:27   #31
Pametno Mr. No. Ja bi rekao: trazite drugo misljenje pogotovo pri invazivnoj terapiji jer jednom izvadjen zub ne moze se vise usaditi, jednom prerezano zauvijek ostavlja oziljak, a manje invazivno obicno bude bolje i manje boli ...
anon72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 23:50   #32
Jebiga nemam puno izbora u svom gradu! Ima par kretena oralnih kirurga koji manje-više kurca ne znaju, a maksilofacijalac me odjebao jer na odjelu nemaju opremu za čupanje zubi.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 10:51   #33
Question Operacija uraslih zuba

Pomoć,,
Ima li tko kakvih iskustava sa operacijom uraslih zubi u nepce.Ja sam "sretnik" koji ima viška 3 zuba koji su urasli u čeljust. Pošto naravno se sada jedan od njih upalio treba ga vaditi operativnim putem.Ukoliko ima nekoga da mi pomogne gdje da to obavim i kakav je postupak molim za pomoć.
Hvala
hir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:04   #34
Quote:
hir kaže: Pogledaj post
Pomoć,,
Ima li tko kakvih iskustava sa operacijom uraslih zubi u nepce.Ja sam "sretnik" koji ima viška 3 zuba koji su urasli u čeljust. Pošto naravno se sada jedan od njih upalio treba ga vaditi operativnim putem.Ukoliko ima nekoga da mi pomogne gdje da to obavim i kakav je postupak molim za pomoć.
Hvala
to ti radi bilo koji oralni kirurg,u Zagrebu ih imaš u na stomatološkom faksu u Gundulićevoj i u novoj bolnici u Dubravi.

Prvo ideš kod svog izabranog stomatologa koji ti dade uputnicu za oralnu kirurgiju i slikanje pa s time odeš kod oralnog kirurga.Ili uzmeš soma do dva kuna i odeš kod privatnika koji se time bavi
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:17   #35
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
to ti radi bilo koji oralni kirurg,u Zagrebu ih imaš u na stomatološkom faksu u Gundulićevoj i u novoj bolnici u Dubravi.

Prvo ideš kod svog izabranog stomatologa koji ti dade uputnicu za oralnu kirurgiju i slikanje pa s time odeš kod oralnog kirurga.Ili uzmeš soma do dva kuna i odeš kod privatnika koji se time bavi
Znaš kojeg privatnika koji to radi frka mi je pa možda me malo taj frajer smiri
hir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:35   #36
Quote:
hir kaže: Pogledaj post
Znaš kojeg privatnika koji to radi frka mi je pa možda me malo taj frajer smiri
ne,to će ti možda neko iz Zagreba bolje znat preporučit
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:38   #37
Hvala na bilo kakvoj pomoći
hir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:59   #38
Quote:
hir kaže: Pogledaj post
Hvala na bilo kakvoj pomoći
pitaj kolegu Krumpira,on s nekim oralnim kirurzima surađuje pa bi ti on možda znao preporučit
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:38   #39
dr. Zoran Ivasović - Poliklinika Fiziodent 2, bi bila moja preporuka za privatnog kirurga
xx23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:13   #40
Kod Dr. Mimice -Kolak dolazi odličan kirurg ,zaboravih kako se zove ali nazovi njih i dogovori.
Dixi68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.