Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2007., 22:05   #61
Quote:
CROip.com kaže: Pogledaj post
Matija Babić je među 5 najboljih novinara u Hrvatskoj po mom mišljenju.
ma goni ga da ti ne kažen di...
jedanput je s r a po meni dok san snima seriju.
ma on ti je debil prijo
Igor Carević is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 15:53   #62
Quote:
coflek kaže: Pogledaj post
matija babic je kuratz od ofce a ne novinar.
pizdek kojeg je neko gurnul da serucka, a da mu u mraku velis "BU" usral bi se ko grlica.
sestro
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:00   #63
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
baš sam negdjeprije slučajno naletio na ono sranje na novoj zvano "u sridu", gosti bili pukanić, ministar hebrang i naravno naš babić

jest da je hebrang hdz-ova lutka ipak kad ga uzmeš izvan okvira politike vrlo je pametan i inteligetan čovjek. toliko je babića napravio budalom da ovaj još ni dan danas toga nije svjestan, i baš mi je drago,.... trebali ste vidjet to benavo lice kako se grči da dokaže kako je on najpametniji, i što više pokušava to ispada veća budala
nije imao muda pogledati hebranga i reći mu što misli, usran ko grlica, i to je novinar...i nakon toga na indexu napiše nakakav članak andrija "mad dog" hebrangnešto tako jadno dugo nisam vidio

i da ne simpatiziram hebranga...
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:59   #64
Index.hr posjetim samo kad me netko posalje i ako ta ista vijest ne postoji negdje drugdje.

Babic kao novinar?
Ali nije on jedini... Da barem jest. I sto je jos gore, 24h nisu postali nista bolji njegovim odlaskom.

Iako, steta svakog slova o Babicu...
__________________
Bio jednom jedan...
SrceOdGraffita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 10:27   #65
http://www.youtube.com/watch?v=zl7Dg...elated&search=
evo kako babic postavlja stvari na svoje misto
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:08   #66
Quote:
osamnaestica kaže: Pogledaj post
Što mislite, je li Matija Babić novinar ili običan hohštapler koji koristi medijsku "slobodu" svog portala i interneta da radi ono što mu prdne u glavu?
Moje je mišljenje da je mali guzonja jedan kreten koji koristi ovaj vakuum na internetu gdje se ne zna ko pije, a ko plaća. Ovo sa Mesićem nema veze s mojim mišljenjem o žoharu zvanom Babić. Bio je to i prije ove opasne avanture.
Politička mišljenja postajte na Politiku, mene zanima ovo novinar.
Mali ljigavi jadni debili koji samo traži što "jaču" vijest.To treba smijenit.
__________________
Here’s Johnny
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 23:30   #67
čovijek vam prodaje ono što volite kupovati...
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:37   #68
babić je kreten
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:37   #69
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
čovijek vam prodaje ono što volite kupovati...
prodaje debilima
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:20   #70
A možda je istina nekad ružna pa ispadne da je onaj tko je plasira sve to što nabrajate. Zato se sve ovo i dogodilo u Hrvatskoj, jer je puna stoke sitnog zuba...
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 16:37   #71
Kaj je gore..prodavati ljudima kretenizme ili ih direktno prozvati stokom sitnog zuba?! ....a svodi se na isto..
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 13:43   #72
Quote:
CROip.com kaže: Pogledaj post
Matija Babić je među 5 najboljih novinara u Hrvatskoj po mom mišljenju.
velik mi je on NOVINAR

i sam je izjavio da nije novinar tak da opet

odkad je bila fora sa severinom tad je tek index počeo bit posjećeniji a babića gurnulo među "5 najboljih novinara u Hrvatskoj"

frajer zna iskopat nekaj sočno i to je hrvatima napeto:koliki k ima vlahov,s kim se jebo itd....
i na tome živi index
andreina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 01:55   #73
tko ga ne voli nemora čitati
kuzma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 00:51   #74
Matija Babić...

prepotentni egomanijak koji misli da je u najmanju ruku najpametniji i najhrabriji u Hrvatskoj.

Žalosno je samo da dobiva toliko medijskog prostora.

A za onu dreku i vrijeđanje u sudnici bi u svakoj pravno uređenoj državi odležao mjesec, dva da se ohladi. Ali, na njegovu sreću, daleko smo mi od pravne države koliko i on od civiliziranog i kulturnog ponašanja.
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 19:53   #75
pa ko ste vi da serete po jednom Matiji Babiću? jebate. pa Babić je pametniji i snalažljiviji od vas svih ovdje nekoliko puta.
ko od vas zna Babića privatno ? možda je dečko normalan, pristojan, fora i sasvim kul.
vi nerazumijete da on isfurava ono zbog čega ćete vi svi i napisat da je on obična budala i banana novinar. da se razumijemo, on je prosječno obrazovani papak koji umoči svake prijestupne nekoj slaboumnoj fifici, ali ako ništa, barem razumije kako će sebe i svoj projekt isfurat i na njemu zaradit. on zarađuje na nama budalama koji svakodnevno stisnemo index ili pročitamo njegov blog a istovremeno glumimo da nemamo pojma što je to index uopće i da koji Matija Babić, kaj nije to onaj baletan iz Pulskog narodnog kazališta. uz to se kunete i zaklinjete da to nikada ne bi napravili. kaj ne ?
zato nemojte više govorit da je babić obična nula i da je bljak novinar..jer, ako je on nula, što ste onda vi ?

oprostite ako sam nekoga uvrijedio, ali ovo je plaćeni oglas jer se nadam da ću i ja jednom zaradit na babiću isto ko što on zarađuje na meni.
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 20:37   #76
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
pa ko ste vi da serete po jednom Matiji Babiću? jebate. pa Babić je pametniji i snalažljiviji od vas svih ovdje nekoliko puta.
ko od vas zna Babića privatno ? možda je dečko normalan, pristojan, fora i sasvim kul.
vi nerazumijete da on isfurava ono zbog čega ćete vi svi i napisat da je on obična budala i banana novinar. da se razumijemo, on je prosječno obrazovani papak koji umoči svake prijestupne nekoj slaboumnoj fifici, ali ako ništa, barem razumije kako će sebe i svoj projekt isfurat i na njemu zaradit. on zarađuje na nama budalama koji svakodnevno stisnemo index ili pročitamo njegov blog a istovremeno glumimo da nemamo pojma što je to index uopće i da koji Matija Babić, kaj nije to onaj baletan iz Pulskog narodnog kazališta. uz to se kunete i zaklinjete da to nikada ne bi napravili. kaj ne ?
zato nemojte više govorit da je babić obična nula i da je bljak novinar..jer, ako je on nula, što ste onda vi ?

oprostite ako sam nekoga uvrijedio, ali ovo je plaćeni oglas jer se nadam da ću i ja jednom zaradit na babiću isto ko što on zarađuje na meni.

Babicu, kaj si tek sada skuzio da te ogovaraju jos od prosle godine ?
Massimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 22:31   #77
Jesus, dajte ga pustite vec jednom. Covjek ko i svaki drugi. Malo seksipilniji, al Boze moj..

polu javna osoba koja ima bezbroj mana kao i svaka druga osoba koja nije niti malo javna, a isto tako ima daleko manje mana od mnogih puno "javnijih".

moja jedina zamjerka mu je ona glupa plavusa, Daria ili kako vec, s kojom se vucara.

To nikada necu shvatiti, al ajde dobro..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:23   #78
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
Covjek ko i svaki drugi. Malo seksipilniji, al Boze moj..
Mnogo je seksipilan stvarno.
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 20:11   #79
pa meni je..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 23:25   #80
seksipilan

ocito ga nisi upoznala
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.