Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2004., 12:03   #41
a jesu li ljepljiva??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:01   #42
ni najmanje...ne podnosim ljepilo na gubici.ova su lagana kao da imas ruz,ali preljepe boje,ili cak ova bezbojna sa cesticama daju jaki sjaj i dugo traju...mislim da se svi zovu-starlights...al nisam ziher.ja imam diva,cosmicgirl,stardust,moonlite,princess..i jos jedno-sad sam zaboravila ime...prozirna sa srebrnim nutra,i ovo sa bordo i zlatnim su preljepa...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:56   #43
super zvuci
ja naprmjer nisam podnosila juicy tubes jer se ljepi ko vrag
i zato kad sam otkrila bourijos spasila sam se
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:13   #44
znam,ni ja!ove su cisto drugi texture..i nisu u tubi nego onak sa keficicom-kisticem..ma odi pogledaj-super su!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:16   #45
ja sam imala neko lancomeovo sjajilo se četkicom (nije kistić) i bilo je puno šljokica ali neke super boje (kao malo tamnije boja mesa, slaže se na sve a naglasi usta) i bilo mi je super
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:25   #46
mozda je to to-moje je jedno isto boje mesa...ustvari evo ih ovde;

http://lancome.sephora.com/_us/_en/c...code=AXEMakeup^F1_Lips^F2_Lip_Gloss^F3_Lip_Glos_Gloss&vname=name &rtlid=Sephora&rtlssid=basketcount~0~logon~0&jsess ionid=LJQTTRZXFQII1LAUCLABXCQ
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:28   #47
je to je to, ne znam sad na netu točno odredit koja je moja nijansa bila.. meni je bilo super!
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:31   #48
eda bas to sljkasto bordo je super,jer ako imas na samo-onda usnama da neki topli ton plus sljokice..a ne ljepi se ni malo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:40   #49
da, ja sam ga nosila samog za dan, super mi je bilo!!! navećer možda na malo taminiji ruž ovisi o kombinacijama, ali potrošile msmo ga ja i sestra skoro već čitavog
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 22:52   #50
joj, sad ste me sjetile da imam i ja taj star gloss

i da ga skoro nikad ne stavljam

al naravno da sam ga moooorala kupiti
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 23:47   #51
meni je pregusto to sjajilo, imam ono svijetlo smedje..bolje mi je kad ima onu spuzvicu nego taj kistic...s tim se neznam nasminkat
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 23:55   #52
pa moje je na spužvicu?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 00:21   #53
hm...ti možda imaš lip dimension....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 00:39   #54
zeznila sam se, moje je ovo na kistić, staro lancomeovo je bilo na spužvicu pa mi se nekako pomješalo.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 20:06   #55
afrodita, legendo 19€ je skupo..da je 9-10€ kao Isadora ili l'oreal, za to bi mogla reci da nije preskupo. al 40 kerma dat za sjajilo, hm.. fine su mi usne i bez tog

evo ja imam od loreala ovo novo Glam Shine "holographic" i odlicno je! kosta 8€ i ne vjerujem da duplo skuplje znaci duplo bolje jer ovo bolje ne moze biti

a nije lose ni ono maybeline..jos jeftinije!
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 02:53   #56
da tak je i tu,oko 20$..a lorealovo je 6$ ili tu negde...samo lorealovo nije opet tak sjajno kao ovo drugo,a i nea ovih nijansi sa cesticama...pa za one koji vole sjajla,isplati se dati jedanput 20,za boju koju volis...ja sam kupila 5 komada...znam,luda sam ali jebiga...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 17:37   #57
Drage curke, ja sam inace dugo citala vase postove na ovom forumu i jucer vise nisam mogla izdrzati, a da se ne registriram, jerbo: My name is Matsa and I am a Cosmetics addict"

Kaj se tice sjajila, imam i L'orealovo i Shiseidovo i Lancomovo i Lancasterovo (a našlo bi se još štogod, kad bi se prokopalo...). Shvatila sam da se ne isplati davati veliku lovu za sjajilo (znači ove više klase - Lancome itd.), zato što se tako brzo izbriše i jako je nepostojano, bez obzira na proizvođača - to je jednostavno takav proizvod. Popiješ čašu vode, ode sjajilo.
Stoga sam baš neki dan kupila još jedno Lorealovo Glam Shine (ono bijelo holographic) i super sam zadovoljna.

matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 01:33   #58
ja a bas to b kupila i otislo u smece sljedeci dan...nis nije valjalo!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 09:07   #59
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja a bas to b kupila i otislo u smece sljedeci dan...nis nije valjalo!
Eto vidiš, sve ti je to individualno.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 14:21   #60
Quote:
matsa kaže:
Drage curke, ja sam inace dugo citala vase postove na ovom forumu i jucer vise nisam mogla izdrzati, a da se ne registriram, jerbo: My name is Matsa and I am a Cosmetics addict"

e,da, dobrodošla nam matsa. sad ćeš kupovat još više kozm. prozvoda i postat ćeš rob ovog foruma. ma šalim se

__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.