Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2012., 19:20   #61
Pod a) postoji francuski
Pod b) sasvim su solidni profesori, ako se ništa ne promijeni onda bi mogla imati za rasku profu iz francuskog i latinskog.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 10:46   #62
Quote:
Hunny kaže: Pogledaj post
Pod a) postoji francuski
Pod b) sasvim su solidni profesori, ako se ništa ne promijeni onda bi mogla imati za rasku profu iz francuskog i latinskog.
Hvala ,pitam vas ako me jos sta bude zanimalo.
Riki10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:11   #63
Quote:
Riki10 kaže: Pogledaj post
E da,jos me zanima jel znate ko su sada razrednici maturantima,pa ak se upisem tko bi meni mogao biti razrednik i kakvi su ti profesori?? Hvala puuuno....
razrednici su profesorica etike/pig-a, francuskog/latinskog, kemije i fizike.
etika/pig.. strašna žena kad je dobre volje. sve ti hoće ispričat u 45 min, zeza se, niš ne radite, ma odlična. kad je loše volje, onda čitaš i čitaš i čitaš (na etici, pig još nemam ) i na sve ima komentar..
francuski/latinski. ona je najpoštenija profesorica, bar po ocjenama. ako znaš imaš 5, ako ne znaš, imaš 1. postoje i između ocjene, al ove dvije su najuobičajenije (bar na latinskom)
kemija, ona je super. meni je bila jednom na zamjeni, prelagani su testovi, svi imaju 4 i 5, al drila po teoriji kolko ja znam..
a iz fizike, ona je satničarka i također ju nemam, al čini mi se simpa isto traži puno teorije, za razliku od mojih profki kemije i fizike kod kojih se rade samo zadaci
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:16   #64
Quote:
flor kaže: Pogledaj post
etika/pig.. strašna žena kad je dobre volje. sve ti hoće ispričat u 45 min, zeza se, niš ne radite, ma odlična. kad je loše volje, onda čitaš i čitaš i čitaš (na etici, pig još nemam ) i na sve ima komentar..
ah takva je na etici, ali na PIG-u je ajme bože , ali svi imaju 5 na kraju. Ma sve su profesorice normalne i neće vam biti žao ako ih dobite za raske.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:32   #65
zanima me..kolko otprilike bi trebao uciti doma kao slusam na satu?
opabam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:49   #66
Htjela sam pitat imat ću otprilike 58-59 bodova i još dokument da sam asmatičar jel imam ikavkve šanse za upis?
SaraUdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 22:07   #67
Quote:
opabam kaže: Pogledaj post
zanima me..kolko otprilike bi trebao uciti doma kao slusam na satu?
Evo ja sa kampanjskim načinom učenja u ove 4 godine sam prolazila sa solidnom četvorkom. Malo pritisniš kad je hiljadu testova i ako si sportaš il glazbenik možeš imat odgovaranje po dogovoru.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:20   #68
Quote:
Hunny kaže: Pogledaj post
ah takva je na etici, ali na PIG-u je ajme bože , ali svi imaju 5 na kraju.
ne mogu ju zamislit ko nekog zmaja
malo je dosadnjikava, al mi je milina srijeda treći sat, barem malo odmora!

ja slušam na satu (ovisi o predmetu, al uglavnom slušam), a kampanjac sam skrooz. učim kad trebam, znači kad zagusti, i solidna četvorka (jako jako blizu petici) sam

Quote:
SaraUdo kaže: Pogledaj post
Htjela sam pitat imat ću otprilike 58-59 bodova i još dokument da sam asmatičar jel imam ikavkve šanse za upis?
kolko se ja sjećam uvijek je jedan bod manje od maksimalnog dosta za upis. i mislim da s 59 bodova možeš upast bez problema
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 17:29   #69
Bok svima!!
Čula sam jakoo puno o osmoj i tu citam tako da mi se skola svida, sportasica sam i pase mi sto je stalno ujutro.
Zanima me kakav je njemacki ???


Hvala
Doora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 21:56   #70
Quote:
Doora kaže: Pogledaj post
Bok svima!!
Čula sam jakoo puno o osmoj i tu citam tako da mi se skola svida, sportasica sam i pase mi sto je stalno ujutro.
Zanima me kakav je njemacki ???


Hvala
Haos! Hahah išla sam( ah da išla, Tituš baj baj ) na talijanski, ali koliko sam čula ništa se ne radi na satu, ali dijeli jedinice šakom i kapom( naravno ne pada se to )
Škola ko škola je super.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 15:23   #71
Quote:
Doora kaže: Pogledaj post
Bok svima!!
Čula sam jakoo puno o osmoj i tu citam tako da mi se skola svida, sportasica sam i pase mi sto je stalno ujutro.
Zanima me kakav je njemacki ???


Hvala
početni njemački je takav da nećeš puno naučiti, neke osnove i da se znaš predstaviti. profesorica je trenutno na bolovanju ali će vjerojatno doći sljedeće godine, a ova koja je na zamjeni je ista kao i ta. dobre su, hoće ti pomoći, odgovorit će na svako pitanje. donose radne listiće na sat, čak ti se može posrećit pa da dobiješ peticu ako ostaneš na satu (jer imamo veliki broj izostanaka)
koliko znam, nastavljači i početnici su tu negdje s gradivom xd
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 21:14   #72
Hvala puno
Doora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 12:20   #73
Hello!
Jos jedno pitanje
Jucer mi je frendica rekla da njena frendica prosle godine nije upala jer je imala 4 iz kemije u sedmom razredu!!!
zar su zaista tako strogi na upisima?? Ja prolazim sa odlicnim, ali ne 5,0
:/
Doora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 20:21   #74
E vidiš kad sam se ja upisivala upisivali su se s 54 boda tako da ne bih znala odgovor na tvoje pitanje.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 20:58   #75
4 iz kemije su joj vjerojatno gledali jer ih je bilo puno sa istim brojem bodova..
kad sam se ja upisivala prag je bio 56 i bilo je stvarno puno ljudi, na kraju mi je frendica upala zadnja s 57 bodova + natjecanjem iz kemije i fizike. i samo onda to gledaju, barem kolko ja znam.
ja sam prolazila s pet, s tim da su kemija i fizika redovito bile 3 i 4. i upala sam s 59 bodova
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 21:15   #76
Eej ja sam bila u skoli i rekli su da gledaju fiziku i kemiju ak ima puno ljudi s isto bodova,a i da jako forsiraju matematiku,fiziku i kemiju,a ja se isto ove godine upisujem pa sam isla pitat.

I da,kakva je dvorana u osmoj??
Riki10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 14:53   #77
Quote:
Riki10 kaže: Pogledaj post
Eej ja sam bila u skoli i rekli su da gledaju fiziku i kemiju ak ima puno ljudi s isto bodova,a i da jako forsiraju matematiku,fiziku i kemiju,a ja se isto ove godine upisujem pa sam isla pitat.

I da,kakva je dvorana u osmoj??
Dvije spojene sobe
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 19:21   #78
Quote:
Hunny kaže: Pogledaj post
Dvije spojene sobe
Tako je mala??!!....
Riki10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 22:52   #79
Quote:
Riki10 kaže: Pogledaj post
Tako je mala??!!....
ne možeš ni zamislit a kako je tek niska..
zato ako voliš tjelesni, ideš na Dubravkin put ()
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 11:49   #80
Quote:
Riki10 kaže: Pogledaj post
Tako je mala??!!....
Dada, upiši na youtube gtb reklama dvorana pa će ti biti sve jasno hahah
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.