Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 23:11   #81
Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Prvo pričekaj da cijela istina izađe na vidjelo, a tek onda komentiraj!
Slažem se s ovim... izgleda da su stvari malo izokrenute... a ovo što se tiče igranja za drugu repku - duboko vjerujem da je to izjavljeno u afektu i iz revolta prema Ladiću i njegovom načinu vođenja repke i da je to bilo namijenjeno samo za njegove uši, a pogotovo da se to nije mislilo ozbiljno - a drugo što je Ladić to osjetio kao napad na svoju labavu osobnost pa je to iznio u javnost da bi ih se pribilo na križ - kako sada ispada - Mandžukića...
Ma po meni, nakon svega ovoga, jedini koji bi trebao odstupiti je Dražen Ladić ako zbog ničeg drugog onda zbog rezultata...
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:17   #82
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ma po meni, nakon svega ovoga, jedini koji bi trebao odstupiti je Dražen Ladić ako zbog ničeg drugog onda zbog rezultata...
po meni nije trebao ni doć!al jebiga, s bilićem su pogodili, s ladićem ne (makar se i prije znalo da je bilić pametan i sposoban, a ladić idiot) - 1:1, 50% - odličan postotak za hns!bravo markoviću !
__________________
GOT TO HAVE KAYA NOW!
armada-trieste is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:17   #83
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim... izgleda da su stvari malo izokrenute... a ovo što se tiče igranja za drugu repku - duboko vjerujem da je to izjavljeno u afektu i iz revolta prema Ladiću i njegovom načinu vođenja repke i da je to bilo namijenjeno samo za njegove uši, a pogotovo da se to nije mislilo ozbiljno - a drugo što je Ladić to osjetio kao napad na svoju labavu osobnost pa je to iznio u javnost da bi ih se pribilo na križ - kako sada ispada - Mandžukića...
Ma po meni, nakon svega ovoga, jedini koji bi trebao odstupiti je Dražen Ladić
ja se apsolutno slažem da Ladara treba odstupiti.. kao što rekoh, nikad od golmana dobrog trenera, uz poneke iznimke..

no isto tako je dobro poznat Mandžukin seljački karakter.. jel po tebi normalno prijetiti izborniku sa igranjem za drugu repku? ja ne znam kakav to revolt mora biti.. može Ladara katastrofalno vodit repku, ali nema se njemu Mandžuka što prijetiti sa igranjem za drugu repku..
javna isprika.. ako je mogao Anas (iako nije bio ni za što dužan ispričati se) može onda i ovaj glupander i njegov dugokosi drug portir..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:19   #84
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
ja se apsolutno slažem da Ladara treba odstupiti.. kao što rekoh, nikad od golmana dobrog trenera, uz poneke iznimke..

no isto tako je dobro poznat Mandžukin seljački karakter.. jel po tebi normalno prijetiti izborniku sa igranjem za drugu repku? ja ne znam kakav to revolt mora biti.. može Ladara katastrofalno vodit repku, ali nema se njemu Mandžuka što prijetiti sa igranjem za drugu repku.. javna isprika...
ni to očito ne pali - sharbini mlađi!
__________________
GOT TO HAVE KAYA NOW!
armada-trieste is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:20   #85
ups, edit
__________________
GOT TO HAVE KAYA NOW!
armada-trieste is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:23   #86
Quote:
armada-trieste kaže: Pogledaj post
ni to očito ne pali - sharbini mlađi!
kao što dopisah, taj momak se nije ni imao za što ispričati.. i baš mi ga je žao zato što je dragulj našeg nogometa i ne zaslužuje da se na njemu trenira strogoća..
no čini mi se da će Ladara elegantno odstupiti, tj. bit će mu sugerirano iz vrha.. Scorija i Vulić se već guraju, spominju se Vlak i Jozić, ne treba Soldu zaboravit..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:36   #87
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post

tko je lud? njih dvojica.. zapravo, veoma su neinteligentni.. dva drkaroša.. za Mandžuku to znam iz priča, a za Fiću sam se imao prilike osobno uvjeriti..
uostalom, samo kreten se može rugati i ismijavati Kocha.. slobodno nek odjebu Fiću, imamo Kelavu i Vranjića.. ne trebaju nam debili..

Ma kakve si ti priče čuo? Ovdje na forumu? UH, tu je stvarno sve prepuno pouzdanih informacija.
hrc54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:37   #88
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Scorija i Vulić se već guraju, spominju se Vlak i Jozić, ne treba Soldu zaboravit..
Svi navedeni su veći stručnjaci od ovog (ako ga se uopće može nazvati nekim stručnjakom)... Ovo za Mandžukića ne znam, ti valjda bolje znaš... a za ovog Lončarića mi je sve bilo jasno kad se hvalio svojim kockarskim umijećima podvučeno pljuvanjima po dokazanom golmanu iz Bundeslige...
Baš me zanima daljnji razvoj Ladić-situacije...
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:39   #89
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
kao što dopisah, taj momak se nije ni imao za što ispričati.. i baš mi ga je žao zato što je dragulj našeg nogometa i ne zaslužuje da se na njemu trenira strogoća..
no čini mi se da će Ladara elegantno odstupiti, tj. bit će mu sugerirano iz vrha.. Scorija i Vulić se već guraju, spominju se Vlak i Jozić, ne treba Soldu zaboravit..
hoho,polakše malo!anas je potencijal, al ipak ne pretjerujmo!nije još odigrao ni pol sezone u hnl-u!ja sam iz ri (makar trenutno ne živim tamo, ali sam blizu - trst je naš ) i idem na svaku tekmu i pratim ga već par godina dok je još skupljao minute kod scorije i skočića i mogu reć da je mali u ovih 7 utakmica pokazao karakter, ali treba još puno, puno radit na tom dečku!tek tada će bit dragulj, sada je još neizbrušeni dijamant !
što se tiče tog s ladićem, ako je anas stvarno odbio igrat jer je bio 23. igrač, trebao se ispičat (što je i napravio), ali ga je isto tako ladić MORAO vratit u repku!treba nam i trebat će nam!
__________________
GOT TO HAVE KAYA NOW!
armada-trieste is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:44   #90
Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Ma kakve si ti priče čuo? Ovdje na forumu? UH, tu je stvarno sve prepuno pouzdanih informacija.
kakav forum sinko, postoji ti nešto zvano stvarni život.. i tamo se družiš sa stvarnim ljudima..
eh, tako sam se ja spletom okolnosti par puta našao u društvu "plave mladeži".. Mandžuka nije u globalu nikakav loš dečko, ali je seljo do bola.. voli izigravat šerifa, prgav je i često se ne zna kontrolirati, a i ne da se kontrolirati.. otud vjerojatno i razlog one izjave.. u Dinamu mu to ne može prolaziti, no u Zagrebu i mladoj repki može..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:48   #91
Quote:
armada-trieste kaže: Pogledaj post
hoho,polakše malo!anas je potencijal, al ipak ne pretjerujmo!nije još odigrao ni pol sezone u hnl-u!ja sam iz ri (makar trenutno ne živim tamo, ali sam blizu - trst je naš ) i idem na svaku tekmu i pratim ga već par godina dok je još skupljao minute kod scorije i skočića i mogu reć da je mali u ovih 7 utakmica pokazao karakter, ali treba još puno, puno radit na tom dečku!tek tada će bit dragulj, sada je još neizbrušeni dijamant !
što se tiče tog s ladićem, ako je anas stvarno odbio igrat jer je bio 23. igrač, trebao se ispičat (što je i napravio), ali ga je isto tako ladić MORAO vratit u repku!treba nam i trebat će nam!
dobro, pretjerah s draguljem.. neizbrušeni dijamant, točno to

koliko sam ja shvatio Ladara je izigravao strogoću na njemu.. jebemu mater pa kaj ima 22 mlada igrača u Hrvatskoj boljih od Anasa
malog treba tesati, treba mu dati priliku.. ne smijemo dopusiti da nam ga Arapi otmu stariji buraz je očito već izgubljen..

i dakako, život damo, Trst ne damo
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 00:21   #92
Aj lipo ga to pitaj na PM
Fala lipa
hrc54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 01:44   #93
Iličević bohumski Maradona,da nam njega nije...
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 08:13   #94
Ilicevic nas je spasio..... I vidim da nekim idiotima smeta sto je Hrvat is BiH... Ma koji majmun moras biti da ti takvo sto smeta... !!

Ladic mora dati ostavku ili biti smjenjen... Ovu djecu treba njegovati i tretirati kao djecu a ne se inatiti na njima jer ce oni praviti greske i donositi pogresne odluke...... Bilic je to najbolje rekao kada je dao izjavu za novine o tome slucaju "datui im podrsku"

Ladicu Odlazi!!
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 11:28   #95
Još jedan biser Ladića, na pitanje hoće li za mladu reprezentaciju zaigrati i Rakitić, on odgovara:"Ne znam. Ne poznajem dobro tog dečka, tako da o Rakitiću ne mogu govoriti."

cijeli članak
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 11:47   #96
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Još jedan biser Ladića, na pitanje hoće li za mladu reprezentaciju zaigrati i Rakitić, on odgovara:"Ne znam. Ne poznajem dobro tog dečka, tako da o Rakitiću ne mogu govoriti."

cijeli članak
Ladara, odstupi dostojanstveno!

prevelika si legenda da se sprdamo s tobom.. nije to za tebe.. uhvati se golfa, radi terene, tako ćeš biti korisniji Hrvatskoj..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 12:51   #97
opcenito kad se pomisli na ladica jasno je da on sa svojom pojavom,vokabularom i trenerskim znanjem ne moze nikome uljevati povjerenje...kad se sjetim one emisije gdje su rusili mamica(otvoreno) zbog ispadanja u ligu za ostanak,ladic se skroz izgubio,jednostavno nije nikakav autoritet...naravno ne samo zbog te emisije...na vecinu ostavlja dojam onih stereotipa kad se spominju nogometasi...scoriu pod hitno na klupu mlade reprezentacije...
mir_i_blagostanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 13:00   #98
Quote:
mir_i_blagostanje kaže: Pogledaj post
kad se sjetim one emisije gdje su rusili mamica(otvoreno) zbog ispadanja u ligu za ostanak,ladic se skroz izgubio
Jao kad se sjetim te emisije... Ladić bez argumenata - izgubljen, Mamić se ustaje više puta i pritom ruši čašu koju je pustio na podu(?) te urla na sve strane... između ostalog izravno pita Židaka jel' mu on kupio zube, a Židak onako pokunjeno - "Jesi"... kid'o sam se od smijeha
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:31   #99
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
nevjerojatno.što je to govance sebi umislilo?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:35   #100
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Iskreno neznan šta je s Rukavinom, al Kalinić je uistinu ozljeđen. Nije igrao ni u Koprivnici, danas u Metković nije ni otputovao, a pitanje je hoće li igrat sljedeće kolo. Nemoj pisat pizdarije
ne govorim za ove dvije utakmice.govorim om prijašnjim utakmicama mlade repke.govorim o tome da je kalinic neigranje za mladu reprezentaciju pravdao ozljedom.tu istu ozljedu je ljecio treniranjem i igranjem za hajduk.tocno to je izjavio ladic prije dva dana u SN.al u redu,nema veze,to su pizdarije.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.