Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2009., 20:19   #21
Quote:
Heineken kaže: Pogledaj post
Kako to kome triba??? Triba Splitu...najsportskiji grad na svitu, a ima 1 prvoligaša, dok npr. Zagreb ima 4 (računan i InKer i CS)! Ako češ gledat sa strane Hajduka opet nije loše. Evo ti primjer: Hajduk bi sa Spliton u trokružnom sistemu igra 3 puta u sezoni, računaj da je to vjerovatno sigurnih 9 bodova. Evo još jedan primjer: Kad bi doša dinamo igrat protiv splita vrlo teško bi izvuka 3 boda, a ovisno o situaciji igra bi u protiv Splita ovde 1 ili 2 puta...
Ako gledaš interes Hajduka onda je to svakako dobra stvar, kao šta bi bila da uđe Solin, Mosor, Val, GOŠK,... Al ja nisan govorija o interesima Hajduka, nego prvenstveno o jačini same lige i publici koju klub privlači...
Ok, i danas u HNL ima prvoligaša sa prosjekom ispod 1000 ljudi, al treba težit višem, imho mene sve ispod 10000 ne zadovoljava
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 20:23   #22
pa i jedan nk zagreb, koji je neusporedivo ozbiljniji klub od anarha ima mizernu posjetu u hnl-u. a nije da nemaju i tradiciju i kvalitetu. nek budu solidan drugoligaš, pa ako uspiju skupiti i bazu publike, a time i kojeg sponzora, onda je ok da ciljaju na prvu ligu.
ovako 'na silu' je glupo.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 23:44   #23
Biće bolji NK Galeb, nego RNK Split.

Ovaj je tek osnovan...ali kada stane na svoje noge, kraja mu nema.
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 01:41   #24
trebalo bi prominit ime teme, NK Split ne postoji. postoji samo RNK Split.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:15   #25
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
trebalo bi prominit ime teme, NK Split ne postoji. postoji samo RNK Split.
Koja san ja pizda pa san to falija

RNK SPLIT
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:35   #26
Ne mogu svatit jednog fana nogometa da razmišlja u stilu "kome to triba?" kad se priča o ulasku nekog kluba u prvu ligu, pogotovo ako su iz njegovog grada.

Pa ako su dovoljno kvalitetni za uć u prvu ligu i ako imaju želje igrat u prvoj ligi, neka ih. Ako pričamo o kvaliteti lige, zar za kvalitetu nije bolje da igraju klubovi koji su najbolji NA TERENU, a ne u nekim drugim faktorima?

I nije istina da ih prati "tri obitelji", kako je neko reka. Na njihove utakmice u trećoj ligi trentno dolazi oko 400-600 ljudi, mislin da su zadnju utakmicu u Splitu imali više gledlaca nego Dinamo u Zagrebu. Mislin da bi se u prvoj ligi to bez problema popoelo na 2000.

A šta se tiče Hajduka, teško da bi to značajnoje utjecalo na posjećenost Hajdukovih utakmica, pošto većinu utakmica neće igrat u isto vrime, čak i ako ostane današnji format, Hajduk će često igrat centralnu utakmicu(8:15), dok će Split uglavnom igrat u 15:00, tako da bi ljudi mogli ića na obe utakmice, a vjerojatno dosta njih i bi. A u ostalom, kladin se da bi posli Dimama, Hajduk-Split na Poljudu bila najposjećenija utakmica sezone.
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:39   #27
Na zadnjoj utakmici su imali 600, to je puno za 3. ligu, ali govorit da je bilo više nego na Dinamu(4000) je malo ipak pretjerano
Sad su sa Zmajem(Makarska) odigrali 0-0, veliki derbi za ulazk u 2. ligu, Zmaj je sad 1., Split 3. i zaostaje 5 bodova

Godfather, jesi bio na utakmici?
Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:44   #28
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Na zadnjoj utakmici su imali 600, to je puno za 3. ligu, ali govorit da je bilo više nego na Dinamu(4000) je malo ipak pretjerano
Sad su sa Zmajem(Makarska) odigrali 0-0, veliki derbi za ulazk u 2. ligu, Zmaj je sad 1., Split 3. i zaostaje 5 bodova

Godfather, jesi bio na utakmici?
Raštane su 1. Dobili su Zagoru 2:0 jučer. Split zaostaje 6 bodova za njima, kao i GOŠK iz Du, a još je 16 kola do kraja.
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:48   #29
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Na zadnjoj utakmici su imali 600, to je puno za 3. ligu, ali govorit da je bilo više nego na Dinamu(4000) je malo ipak pretjerano
Sad su sa Zmajem(Makarska) odigrali 0-0, veliki derbi za ulazk u 2. ligu, Zmaj je sad 1., Split 3. i zaostaje 5 bodova

Godfather, jesi bio na utakmici?
Malo san se zajebava. Al jerojatno je bila koja utakmica ove sezone di je Dinamo ima manje od 600 ljudi

Nakon ovog remija Zmaj je pa na drugo misto, prvi su Raštane, Split je sad 3. sa 6 bodova zaostatka.

Evo tablica:
http://sportnet.hr/Tablica.aspx?ID=242
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:49   #30
Pa o kojoj 1. ligi vi govorite?Split je u 3. ligi 3. i zastoje 6 bodova za prvim Raštinima i 5 za drugim Zmajem.Ako uđu u 2. ligu to bi za njih bio podhvat jer ipak zaostaju za prva 2 kluba, ali ipak ima skoro više od pola prvenstva pa je teško bilo šta prognozirat.Evo vam tablica treče lige jug.

Inače nisam bio na utakmici, triba sam ići ali je nešto iskrsnulo.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:54   #31
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Pa o kojoj 1. ligi vi govorite?Split je u 3. ligi 3. i zastoje 6 bodova za prvim Raštinima i 5 za drugim Zmajem.Ako uđu u 2. ligu to bi za njih bio podhvat jer ipak zaostaju za prva 2 kluba, ali ipak ima skoro više od pola prvenstva pa je teško bilo šta prognozirat.Evo vam tablica treče lige jug.

Inače nisam bio na utakmici, triba sam ići ali je nešto iskrsnulo.
Da, ali Split zaostaje zbog lošeg početka prvenstva, u zadnje vrime im je forma u usponu i iugraju dosta dobro. Ulazak u prvu ligu za koje 3 godine(pogotovo ako bude liga 16) je realna mogućnost.
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:06   #32
Nego, nešto gledam (nema veze sa RNK Splitom) na sportnetu, i vidim da je Marsonia (nekad igrala u prvoj ligi) zadnja u trečoj ligi istok
Imaju čak 10 bodova manje od prezadnjega.Pa znali nešto što se dogodilo sa tim klubom?
Grad velik kao Slavonski Brod bi trebao imati bar drugoliaša, a uskoro će imati klub u 4. ligi
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:43   #33
Neće imati 4-ligaša, prilično sam uvjeren da će propast do kraja Marsonia. Na utakmicama se nerijetko pojavi tek 8 igrača, plaću dobiva samo 1 brazilac(makar je i to upitno).
Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:03   #34
Grad Slavonski Brod treba imati prvoligaša (Slavonac CO), ali zahvaljujući vodstvu grada, uvjerljivo najbolji klub druge lige koji nema niti jedan poraz do sada, neće vidjeti prvoligaški nogomet, iako je bolji od nekoliko prvoligaških ekipa.

Marsonia je propala do kraja, govorilo se ovdje o tome. Ugl. jedva se skupi ekipa za utakmicu, ono što vrijedi je odavno otišlo. A nakon ispadanja iz druge HNL, Marićev prvi komentar je bio da se vraćaju odmah za godinu dana.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:07   #35
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Grad Slavonski Brod treba imati prvoligaša (Slavonac CO), ali zahvaljujući vodstvu grada, uvjerljivo najbolji klub druge lige koji nema niti jedan poraz do sada, neće vidjeti prvoligaški nogomet, iako je bolji od nekoliko prvoligaških ekipa.

Marsonia je propala do kraja, govorilo se ovdje o tome. Ugl. jedva se skupi ekipa za utakmicu, ono što vrijedi je odavno otišlo. A nakon ispadanja iz druge HNL, Marićev prvi komentar je bio da se vraćaju odmah za godinu dana.
e,da zaboravio sam na Slavonac CO, stvarno sramota što je grad napravio
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:11   #36
Da se ova tema preimenije u 3. HNL? Vidin da nema teme, a glupo je imat temu samo za RNK Split.

Inače, to je ono šta mi najviše smeta u nogometu. Kad kvalitetne momčadi ne mogu ić u viši rang zbog uvjeta. Šta me boli kurac za reflektore, ako ću ispod njih gledat momčad koja ne zna spojit dva poštena pasa.
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:16   #37
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post

Inače, to je ono šta mi najviše smeta u nogometu. Kad kvalitetne momčadi ne mogu ić u viši rang zbog uvjeta. Šta me boli kurac za reflektore, ako ću ispod njih gledat momčad koja ne zna spojit dva poštena pasa.
U pravu si 100%
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:22   #38
Reflektori su najmanji problem.
Slavonac je iz sela sa 1000 ljudi i stadionom iste veličine, meni je normalno da sa takvim uvjetima nemaju što raditi u 1. ligi.
Tj. imaju, ako naprave stadion od barem nekoliko tisuća mjesta, te srede dosta sitnica.

I temu bi zbilja trebalo preimenovati u 3. HNL.
Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:32   #39
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
A šta se tiče Hajduka, teško da bi to značajnoje utjecalo na posjećenost Hajdukovih utakmica, pošto većinu utakmica neće igrat u isto vrime, čak i ako ostane današnji format, Hajduk će često igrat centralnu utakmicu(8:15), dok će Split uglavnom igrat u 15:00, tako da bi ljudi mogli ića na obe utakmice, a vjerojatno dosta njih i bi. A u ostalom, kladin se da bi posli Dimama, Hajduk-Split na Poljudu bila najposjećenija utakmica sezone.
Na kraju krajeva napravi se raspored da imaju suprotna domaćinstva, ništa lakše...
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:33   #40
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Pa o kojoj 1. ligi vi govorite?Split je u 3. ligi 3. i zastoje 6 bodova za prvim Raštinima i 5 za drugim Zmajem.Ako uđu u 2. ligu to bi za njih bio podhvat jer ipak zaostaju za prva 2 kluba, ali ipak ima skoro više od pola prvenstva pa je teško bilo šta prognozirat.Evo vam tablica treče lige jug.

Inače nisam bio na utakmici, triba sam ići ali je nešto iskrsnulo.
Ako će 1.HNL ići na 16 klubova onda će se i za popunu 2.HNL tražiti više ekipa nego inače. Ne da mi se tražiti propozicije ali Split ima šansu.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.