Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 22:20   #41
Pitanje za vas koji ste možda pokušali nešto slično:

Planiram kupiti parfem kao poklon. Ali, nije dostupan u Hrvatskoj. Postoji na amazon.com i na amazon.co.uk, i to po solidnoj cijeni, ali me zanima dostavljaju li u Hrvatsku? Znam da se CD-i, DVD i knjige naručuju bez problema, ali me zanima vrijedi li isto i za parfeme.

Unaprijed hvala!
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 13:38   #42
ljudi pomagajte ne znam sta cu pokusa sam narucit igricu za ps3 preko amazo.co.uk i nista da ne podrzava ovu zemlju
alexmahone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 19:22   #43
Items: $560.00
Shipping & Handling: $65.50

Total Before Tax: $625.50
Estimated Tax:* $0.00

Order Total: $625.50


Zanima me koliko bi na ovo bila carina? Hitno mi je..
frannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 11:17   #44
Quote:
frannie kaže: Pogledaj post
Items: $560.00
Shipping & Handling: $65.50

Total Before Tax: $625.50
Estimated Tax:* $0.00

Order Total: $625.50


Zanima me koliko bi na ovo bila carina? Hitno mi je..
Pa što si to naručivao. Što nije samo moguće naručiti knjige, DVD-e, VHS ??
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 12:29   #45
na koji se način plaća? moraju li biti baš kreditne kartice?
Croatia94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 14:33   #46
Quote:
Croatia94 kaže: Pogledaj post
na koji se način plaća? moraju li biti baš kreditne kartice?
http://www.amazon.com/gp/help/custom...?nodeId=513058
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 15:29   #47
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Pa što si to naručivao. Što nije samo moguće naručiti knjige, DVD-e, VHS ??
Sat sam narucila i bez problema mi je prosla narudzba. Nadam se da nisam nista zeznula.
frannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 15:39   #48
Nemaš brige. Jedino, koliko vidim da si naručivala preko .com, pa ako si uzela standardnu pošiljku onda ćeš podosta čekati.

Ja sam napravio narudžbu prošli tjedan pa je mogu očekivati 05.09.2008.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 12:04   #49
e ovako trebam pomoć.Mlađi brat mi je odlučio kupiti nešto preko amazon.coma.Kad se registrirao i stavio igračke na cart na amazonu.com,reklo mu je da dostava nije moguća u toj zemlji.To znači da toys i games nisu dostupni u hrv,ali gdje jesu?Imamo rod u Njemačkoj pa bih volio nekako znati bi li se to moglo isporučiti tamo(u Njemačku) .Hvala!
Lucas13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:15   #50
Koliko znam .com ne isporučuje ništa osim knjiga i dvd-a van USA

probaj na .de, pa neka dostave rođacima u nj.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 12:14   #51
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Koliko znam .com ne isporučuje ništa osim knjiga i dvd-a van USA

probaj na .de, pa neka dostave rođacima u nj.
ok.hvala ti puno!
Lucas13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:52   #52
ovo sa satom i mene zanima... koliko bi, cca., dosla carina za sat u rangu od 300 - 1,000$?
CLS_Rocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 13:07   #53
Amazon.com, trebam pomoč

http://www.amazon.com/Logitech-Advan...4497101&sr=8-1

Kod nas košta 2100 kuna, a ovdje kaže 150$...
Jel moguće da ja dobim to po toj cijeni, i jel ima dostava u Hrvatsku?
Twist is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.10.2008., 16:15   #54
Amazon

Ovako, kupio bih elektronski pikado preko amazona i nasao sam robu koju bi mi dostavili na adresu. Zanima me kolika bi bila carina i bi li mi je naplatili ako pikado vridi 33 eura a dostava nekih 30 eura.

Ako tu robu carine gdje ja trebam platiti carinu i kome? Da li dobijem uplatnicu na adresu ili trebam ici u neki ured gdje podignem paket i platim carinu? Ili paket dobijem doma a carinu platim u nekom uredu? Nije valjda da trebam ici na granicu po paket?

Dakle, kakva je procedura ako ja narucim robu u vrijednosti nekih 65 eura i oni mi je posalju?

Vec sam narucivao preko amazona ali male vrijednosti i uvik je stiglo bez problema i bez carinjenja.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.11.2008., 00:46   #55
Samo jedno pitanje: da li je moguće naručiti satove (planiram kupiti 3) preko amazon.com?
Fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 17:37   #56
Imam i ja jedno zanimljivo pitanje o amazonu.

Ja bi kupio fotić u virjednosti 500E na njemačkom amazonu. Platio bi svojom karticom, ali dostavio frendu u Češku da izbjegnem carinu u Hrvatsku.

Dakle nikakvu carinu neću platit jer je Češka u Eu, šta ne?
__________________
Zašto da se svađam kada sam u pravu?
mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 17:05   #57
Danas sam na 'Amazonu' videla ovu ponudu: Amazon.com Rewards Visa® Card. Zanima me - je li neko uzeo tu karticu i je li to moguće uraditi van Amerike? Isplati li se? Kakva su vam iskustva?
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 15:20   #58
Ovako, imam pitanje... sto se tice carine, bila sam na njihovoj stranici i sad pise "Dakle, oslobođeno od plaćanja carine je i slijedeća roba sadržana u pošiljkama koje besplatno šalju fizičke osobe iz inozemstva drugim fizičkim osobama u RH, pod uvjetom da te pošiljke nisu komercijalne naravi. Roba nekomercijalne naravi:Fizičke osobe mogu uvoziti isključivo robu nekomercijalnog karaktera, dakle za svoje osobne potrebe. Prava fizičkih osoba pri uvozu i izvozu robe propisana su odredbama Zakona o trgovini (NNRH, broj 87/08, 96/08 i 116/08). Članak 53. navedenog zakona propisuje da domaće i strane fizičke osobe mogu slobodno unositi i primati iz inozemstva, odnosno iznositi i slati u inozemstvo predmete osobne prtljage, hranu i predmete za osobne potrebe i potrebe članova svoje obitelji, predmete za potrebe svog domaćinstva i životinje, u količinama koje nisu namijenjene preprodaji." I sad ja recimo naručim nešto za Veliku Britaniju (cipele npr, iako ih ne salju, al svejedno) i tamo mi tip te cipele otvori izvadi sve račune ili pak dokaze da su iste kupljene te mi ih posalje u obicnom paketu, kao da mi ih on salje, jesam li onda prema ovome gore napisanom oslobodena placanja? Zahvaljujem
puppet89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 09:47   #59
Vrlo često otvaraju pakete. Pa čak i knjige iz Amazona, jedna pošiljka mi je stigla u očajnom stanju, kasnije više nisu otvarali.
A cipele su malo veći paket, tako da su mali izgledi da paket ne bi otvorili, a na paketu mora točno pisati što sam paket sadrži.

Platit ćeš i porez i carinu
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 16:47   #60
ako kupim puno cd-ova glazbenih, u iznosu do nekih 150€, kolko me carina na to košta i putni troškovi, i da li bi uopće to dostavili u hrvatsku?
fleetboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.