Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 19:47   #4021
Ja koristim flat top brush (imam everyday minerals kist i neki od par dolara s ebaya, identicni su ) i RT buffing brush
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:31   #4022
Bipin kabuki, dobar je i flat top kabuki.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:18   #4023
Everyday minerals long handled kabuki
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 02:07   #4024
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
Ja koristim flat top brush (imam everyday minerals kist i neki od par dolara s ebaya, identicni su ) i RT buffing brush
Također, kopija Everyday Minerals Flat top buffing mini kista s ebaya, ili RT buffing, al ovaj 1.više. Za neka "teže dostupna mjesta" (oko nosnica, iznad obrva i sl) za koja mi je taj kist prevelik uzmem ovdje 7. kist iz Jessup seta, njime nanesem, pa izblendam tim većim ako treba

Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Bipin kabuki, dobar je i flat top kabuki.
Bipin kabuki je preeevelik, on meni jedino može poslužiti za izblendati konture ili rumenilo, ako nanesem previše.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:30   #4025
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Također, kopija Everyday Minerals Flat top buffing mini kista s ebaya, ili RT buffing, al ovaj 1.više. Za neka "teže dostupna mjesta" (oko nosnica, iznad obrva i sl) za koja mi je taj kist prevelik uzmem ovdje 7. kist iz Jessup seta, njime nanesem, pa izblendam tim većim ako treba



Bipin kabuki je preeevelik, on meni jedino može poslužiti za izblendati konture ili rumenilo, ako nanesem previše.
Meni od svih nabrojenih i isprobanih daleko najbolji od Eco Toolsa,Custom Coverage Buffing Brush
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:55   #4026
Hvala na odgovorima!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 23:45   #4027
Cure koje koristite jane iredale amazing base puder u prahu koliko traje uz svakodnevno korištenje? danas sam bila u derm centru i oduševljena sam efektom tog puder. iskreno puno mi je novaca dat za fiksator,, puder i još kist.mogu li umjesto njihovog rt buffing brush? ili je nužno njihov?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:39   #4028
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Cure koje koristite jane iredale amazing base puder u prahu koliko traje uz svakodnevno korištenje? danas sam bila u derm centru i oduševljena sam efektom tog puder. iskreno puno mi je novaca dat za fiksator,, puder i još kist.mogu li umjesto njihovog rt buffing brush? ili je nužno njihov?
Uz svakodnevno korištenje, meni je trajao cca 3 mjeseca.

Vrlo je bitno da kupiš kist za nanošenje (Jane Iredale od prirodne dlake)- za puder u prahu najbolji je Chisel powder kist i nanosi se ravnim pokretima prema dolje. Malo su skuplji njihovi kistovi ali vrijede svaku kunu jer su zaista kvalitetni i dugo traju. Koristeći dobar kist u konačnici ćeš trošiti manje pudera.

Također se preporučuje kad se kupi puder kupiti i Jane Iredale sprej kojim se pošprica lice kad se našminkaš. Imala sam njihov sprej Pommisst i fenomenalan je. Ali isto tako sam koristila i Balein sprej Aqua koji košta 10 kn i isto mi je odgovarao, tako da ti preporučujem da probaš svakako.

Ako imaš masniju ili mješovitu kožu, možeš probati i sa Jane puderima u kamenu. Ako ne patiš na skupu ambalažu, možeš kupiti samo refil pudera koji te onda ispadne 240,00 kn umjesto 400,00 kn, a isto traje barem 2-3 mjeseca. On se pak nanosi Handi kistom, a umjesto Pommissta možeš pošpricati Baleu.

Ja Jane Iredale obožavam, a njihovi puderi su mi super
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:30   #4029
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
Ja koristim flat top brush (imam everyday minerals kist i neki od par dolara s ebaya, identicni su ) i RT buffing brush
Imaš možda link od tog jeftinog?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:43   #4030
nemam od sellera od kojeg sam ja kupila jer ga nema vise u ponudi, al istu ovakvu sliku je imao i to je to
link
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:38   #4031
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
nemam od sellera od kojeg sam ja kupila jer ga nema vise u ponudi, al istu ovakvu sliku je imao i to je to
link
Hvala puno
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 23:17   #4032
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja sam godinama vjerna Meow Cosmetics i njihovom mineralnom puderu (u prahu) u nijansi Chausie Frisky i to pampered puss prekrivanje (srednje). Prošlo je jedno 8 godina otkad sam ga prvi put kupila i uvijek ga iznova kupujem. Koristim ga ili samog, ili u kombinaciji s CC kremom/tekućim puderom kad želim jače prekrivanje. U svakom slučaju, moj dugogodišnji must have i same pohvale.

Toplo preporučam proučiti njihove opise, zaista su detaljni, i na temelju toga odabrati par testera (nisu skupi). Baš sam mislila opet naručiti par testera, da vidim bi li mi možda još koja nijansa odgovarala, iako u principu nemam potrebu za time da nešto mijenjam

Hvala ti na ovom postu, upravo sam naručila hrpu testera.
Kako prolaziš sa carinom kad naručuješ full size?

Imam normalnu do suhu kožu, pa dok čekam da mi ovo stigne molim preporuku još nekih mp drogerijskog ranga. Imam dobar ten i ne trebam neznam kakvo prekrivanje, samo malo za ujednačavanje preko bb kreme.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:46   #4033
Acid je nedavno hvalila benecos mineralne pudere iz mullera, mislim da je cijena bila 40-50kn
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 21:32   #4034
da li se mineralni puderi koriste i na suhoj/normalnoj kozi? nekako mi se cini da bi praskasto izgledali? nisam ih probala, pa napamet pitam
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:01   #4035
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Acid je nedavno hvalila benecos mineralne pudere iz mullera, mislim da je cijena bila 40-50kn
Ja ga koristim kao matirajuci preko pudera i za to je stvarno dobar. Za samostalno koristenje i ne bas jer ne prekriva nikako. Jedino ako se koristi jako gusti kist (tipa kabuki) onda ostane mrvica boje, ali i to je jako slabo vidljivo.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:30   #4036
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ovom postu, upravo sam naručila hrpu testera.
Kako prolaziš sa carinom kad naručuješ full size?
Nisam nikad platila carinu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 07:43   #4037
jel postoji neki puder u kamenu za masnu kozu koji bi mi preporucile? a da ima lagano prekrivanje?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:52   #4038
Jer mi moze netko preporuciti mineralni tekuci puder koji je OIL FREE, dakle u sastavu nema ulja?
Trazim upravo takav jer imam masnu kozu, a ulja MI zapusavaju pore i rade mi problem.
Hvala.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 16:59   #4039
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ovom postu, upravo sam naručila hrpu testera.
Kako prolaziš sa carinom kad naručuješ full size?

Imam normalnu do suhu kožu, pa dok čekam da mi ovo stigne molim preporuku još nekih mp drogerijskog ranga. Imam dobar ten i ne trebam neznam kakvo prekrivanje, samo malo za ujednačavanje preko bb kreme.
Hej, ja bi si uzela nekoliko testera, koliku si poštarinu platila?

Hvala unaprijed
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:50   #4040
Jel netko nanosi spužvicom Jane iredale pure pressed puder? Teta u derma centru kaže da je bolje spužvicom a i jeftinija je od kista. Jel fiksator mogu od Maca fix+ ili caudalie beauty elixir. Bezveze mi kupovati njihov kad već imam 2 fiksatora
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.