Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2009., 16:18   #81
yup, izgleda da pošilje kasne, ili su negdje zadržane - i meni je već trebalo doć par paketa, trenutno putuju cca. 3 tjedna. a čujem da nisam jedini...
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:18   #82
Misliš da su zadržane,
ovo kod mene su stvarno sitnice makro revers prsten i nekakvi step up prstenovi.
Nevjrujem da su zadržani.
sasa_sb1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 20:08   #83
Ja čekam jednu pošiljku već 5 tjedana... A već mi je stigla jedna koju sam naručio kasnije (cca. 3 tjedna čekanja)...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 23:55   #84
da, sve je nekak zapelo, meni iz rumunjske stiglo za 7 dana, a zadnje iz hong konga kroz 21 dan...a sad sam tražio refund od lika jer mi nije stiglo već 45 dana...prvo sljedeće kaj mora doć je plaćeno prije 28 dana, a poslano valjda prije 25...tak da ono...malo je grbavo
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 00:36   #85
Naručio sam bio angle finder, preko ebaya iz kine, plaćeno 26.10, poslano 30.10. - još ni p od paketa. Nešto definitivno stoji negdje. Rečeni je koštao ispod 300 kn sve skupa, pa mislim da ne bi trebali zadržat...
BenjaminBarker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 08:23   #86
..ja sam jučer saznao gdje mi je canonet ql17 kojeg čekam još od 10 mjeseca...kreteni su ga držali na carini i onda poslali nazad u usa - a ja o tom nisam imao pojma, nisu me obavjestili na nikoji način, kretenčuge jedne debilne
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 09:05   #87
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
..ja sam jučer saznao gdje mi je canonet ql17 kojeg čekam još od 10 mjeseca...kreteni su ga držali na carini i onda poslali nazad u usa - a ja o tom nisam imao pojma, nisu me obavjestili na nikoji način, kretenčuge jedne debilne
ma daj!? kretenčine, treba ih tužiti!
kak si saznal to uopće, imaš tracking kod?
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 09:11   #88
Quote:
elkarrde kaže: Pogledaj post
ma daj!? kretenčine, treba ih tužiti!
kak si saznal to uopće, imaš tracking kod?
emailal sam tip prek baya, on mi je rekao da je paket došel nazad njemu, poslje je išo u poštu da vidi koji je bio put, pošta mu dala tracking kod, dal ga je meni. Kod nas je dudil 20 dana na carini a da se niko nije udostojio obavjestiti me - a što je najgore na paketu je bio i izlist sa ebaya sa brojem transakcije itd. Kreteni jebeni.
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 09:25   #89
huh, da kreteni jednostavno nisu sve poslali natrag?
meni bi trebalo doć 4 paketa, od tog su dva kuverte sa SD karticama, nekak mi je blesavo da su baš sve zaboravili obavijestiti, i da su išli pregledavati i takve tričarije.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 09:26   #90
Lijepa nasa Rvacka
Do sada je doslo sve sto sam narucivao... shipping time: od 9 - 40 dana ovisi od kuda je slano.. ak ide iz USA onda zna doc brze... ak ide iz Kine... nema pravila
Sad bas cekam 4 paketa (sitnice) pa me zanima kak bu to doslo!
Oklagius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 10:04   #91
meni su paketi iz USA i kine stizali jednakom brzinom, najbrže u roku od tjedan dana, pa do tri tjedna. no, od zadnjeg paketa koji je stigao početkom mjeseca - ni traga paketima, iz kine, hong-konga, i koreje.
gotovo sam siguran da su naši kreteni odlučili zajebat nas sve, i poslat natrag sve, baš ih briga za našu lovu.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 10:07   #92
meni nije USA najbrže, a kinezi su do sada u principu bili jako točno, gotovo uvijek mi je prosjek kakvih 20 dana, do max 25...ameri kako koji, e sad ovo je išlo iz Koreje, tko zna kaj su s tim spetljali...jedino kaj još imam 18 stvari on D vej neće valjda sve zapet
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:05   #93
evo, danas stigao paket poslan 5.11. iz hong-konga. čekam još onog kineskog od 30.10...
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:10   #94
uff, nadam se nadam!
imam jedan od 30.10, jedan 31.10, jedan 6.11...bumo vidli
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:12   #95
Meni još nije stigla zamjenska baterija iz Kine poslana 1.11., ali je stigao adapter poslan par dana kasnije. Valjda bu došlo uskoro, iako mi je seller otkad sam kupio bateriju naštancao dosta loših fb-a (kad sam kupovao činilo se sve ok). Ak niš drugo, budem tražio lovu natrag.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 20:20   #96
A ja čekam pošiljku od 15.10...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 20:32   #97
Prijatelj je isto jako dugo čekao par adaptera sa ebaya, ne znam u čemu je stvar, evo tek mu neki dan došlo.
Nego, šta kupujete u Hong Kongu, Kini i Koreji?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 20:53   #98
kupujemo sve kaj kinezi rade jeftinije od svoje braće kineza koji to rade skuplje prema nekoj licenci
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 22:53   #99
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
kupujemo sve kaj kinezi rade jeftinije od svoje braće kineza koji to rade skuplje prema nekoj licenci
Kao npr.?Uopće ne znam šta ima od kineske foto opreme na tržištu.Znam da su jeftini, to se podrazumijeva, jel.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 23:14   #100
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Kao npr.?Uopće ne znam šta ima od kineske foto opreme na tržištu.Znam da su jeftini, to se podrazumijeva, jel.
mislim da ima sve ja sam našao neke prototipne olympuse svojedobno
al većina se zadovoljava sa kabelima, blicevima, wireless trigerima, filterima, držačima, nogarima, kišobranima, lampama, stativima i takvim sitnicama
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.