Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2009., 03:30   #61
ja se šminkam zato jer to volim i radim to radi sebe
Lukrecya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 01:00   #62
ja se ne šminkam, već par godina,dosadilo mi, ni puder,ni maskara, ni sjenilo...
mislim da sam se ove godine jednom(ako) našminkala i to samo zbog sebe
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 02:37   #63
zbog sebe.. jel se malo sređena bolje osjecam. za ostale me bas briga, ak im se ne sviđa nek ne gledaju.
|~emmalicious~| is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 02:37   #64
Iskljucivo zbog sebe se sminkam.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:29   #65
Šminkam se vrlo malo, a šminkam se zbog sebe.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 14:34   #66
ah, sve se zbog sebe samo šminkaju
ja se šminkam zbog svih
da sebi budem ljepša (koliko je to god moguće), a i da je ljudima lakše me gledati
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 14:49   #67
ja se šminkam jer se volim vidjeti našminkanu i ne šminkam se diskretno

volim kad se šminka istiće i guštam u samom šminkanju, u biranju i kombiniranju boja...
volim što šminka može napraviti od žene i koja je to promjena
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 16:24   #68
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
ja se šminkam jer se volim vidjeti našminkanu i ne šminkam se diskretno

volim kad se šminka istiće i guštam u samom šminkanju, u biranju i kombiniranju boja...
volim što šminka može napraviti od žene i koja je to promjena
Sve potpisujem
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 19:48   #69
šminkam se da sam si ljepša a samim time i ostalima
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 19:15   #70
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
šminkam se da sam si ljepša a samim time i ostalima
ovo potpisujem do zadnjeg slova!
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 10:22   #71
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
šminkam se da sam si ljepša a samim time i ostalima

nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 11:54   #72
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
šminkam se da sam si ljepša a samim time i ostalima
potpis i od mene
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:28   #73
Da se sminkam iskljucivo zbog sebe, onda bih se, ujutro, cim se dignem, nasminkala i tako obavljala kucanske poslove, kuhala, sjedila pred kompom itd. Medjutim, sminkam se jedino kada idem van i kada mi je dosadno sto je opet u svrhu da nadjem make up koji cu "nositi" po vani.
Dakle, sminkam se uglavnom zbog drugih, kako bih drugima bila oku ugodnija i kako bih nafutrala mrvicu vise samopouzdanja nego sto imam.
A vecina ljudi koji ovdje stavljaju slike, ne traze iskreni komentar ili kritiku nego da im drugi govore kako su lijepi i divni
Hihi haha
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:05   #74
Ja se šminkam isključivo zbog sebe. Svako jutro kad se probudim, nakon tuširanja se uvijek malo našminkam, makar uopće ne izašla iz kuće cijeli dan. Šminkanje mi je gušt i ritual u kojem istinski uživam i koji me opušta. A i s malo šminke sam si ljepša
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:25   #75
Mene su svi navikli vidit bez šminke jer se nikako ne šminkan priko dana, npr. za kavu, fax...

Šminkan se jedino za noćne izlaske, jer od dima i vrućine moje bi mješovito lice previše sjajilo, pa mi onda puder u prahu ubije bar malo taj sjaj.
Ali kad se šminkan onda je to ono full make-up, triba mi dobrih 20 min za sredit se dok nanesen sve one olovke, sjenila...
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:51   #76
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Da se sminkam iskljucivo zbog sebe, onda bih se, ujutro, cim se dignem, nasminkala i tako obavljala kucanske poslove, kuhala, sjedila pred kompom itd. Medjutim, sminkam se jedino kada idem van i kada mi je dosadno sto je opet u svrhu da nadjem make up koji cu "nositi" po vani.
Dakle, sminkam se uglavnom zbog drugih, kako bih drugima bila oku ugodnija i kako bih nafutrala mrvicu vise samopouzdanja nego sto imam.
A vecina ljudi koji ovdje stavljaju slike, ne traze iskreni komentar ili kritiku nego da im drugi govore kako su lijepi i divni
Hihi haha
ne bi se baš složila
ja volim i čuti kritiku i dati ju....
većina cura se ne naljuti i mislim da je to ok, volim iskrene ljude, ali i one prema kojima smiješ biti iskren
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 10:41   #77
kad dođem nenašminkana kod mog dečka uvijek mi kaže "Zakaj se nisi našminkala? Sad zgledaš kao da si slijepa"

Kad dođem na posao nenašminkana - svi, a pogotovo šefica uvijek vele "Ajme jesi dobro? Stvarno loše izgledaš"
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 12:02   #78
ma sminkam se radi sebe....mene to zabavlja cini me sretnom i to obozavam...imam dnevni mejkap i vecernji.....sto se tice decka,do sada mi niko nije prigovaro , a i da je to me ne briga,jer mene to veseli ,a to je najvaznije i boli me ćošak
tinika22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 18:47   #79
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
kad dođem nenašminkana kod mog dečka uvijek mi kaže "Zakaj se nisi našminkala? Sad zgledaš kao da si slijepa"

Kad dođem na posao nenašminkana - svi, a pogotovo šefica uvijek vele "Ajme jesi dobro? Stvarno loše izgledaš"
Hehehe i mene kad sam nenasminkana svi pitaju jesam li bolesna ili da li sam plakala, oci mi nekako izgledaju bolesno bez icega na sebi, pa makar to bila i maskara...sminkam se jer sam si ljepsa bez sminke, a dragi , njemu je svejedno, samo vjerujem da me vise voli nenasminkanu jer onda ne kvocam kako ce mi unistiti sminku....
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 14:44   #80
Šminkam se radi sebe, obožavam se igrati s bojama, isprobavati nove stvari na sebi
Čim se dignem ujutro, odmah se šminkam, pa čak i ako ne mislim izlaziti iz kuće taj dan, jednostavno obožavam taj osjećaj sređenosti.
Procella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.