Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 13:00   #81
A kaj se nisu upisivali svi prosle godine???

Moj se frend upiso s 34 boda, a trebalo je 44...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:14   #82
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
A kaj se nisu upisivali svi prosle godine???

Moj se frend upiso s 34 boda, a trebalo je 44...
A kaj onda pitaš, kad znaš?

Ja znam da se upisivalo s manje bodova, ali detalje neznam (jesul' nekoga odbili, ili primaju i sa svim dvojkama) - zato sam napisala "možda".
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 19:36   #83
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
A kaj onda pitaš, kad znaš?

Ja znam da se upisivalo s manje bodova, ali detalje neznam (jesul' nekoga odbili, ili primaju i sa svim dvojkama) - zato sam napisala "možda".
a jesu se svi na kraju upisali? to me zanima...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 23:19   #84
Mene isto kompjutori jako zanimaju al programi i programiranje tak da je MIOC bolje rjesenje a i imam cu frendice LOOL
mala_slatka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:25   #85
Ruđer Bošković

Evo sada sam ja citao ove prosle topice,misljenja o skoli,ekipi,profesorima...
Sada cu zavrsit 8. razred OS i planiram se upisat u ruđer za tehnicara za racunalstvo.Pa me zanima (jos sam nov u ovom pa nemojte zamjerit) sto sve mogu raditi tj. koje sve poslove mogu raditi kada zavrsim za tehnicara za racunalstvo,dali se to isplati upisat,znam da je jako dobro da se poslije ide na fakultet to i planiram,ali jos ne znam koji.U tom odabiru mi isto mozete pomoci,koji da kasnije fakultet odaberem,ali sam jos daleko od toga,pa...Znam da na ovom forumu ima ucenika ruđera ili bivsih ucenika ili ostali da mi pomognu odghovorit na ovih nekoliko pitanja.Unaprijed zahvaljujem.
uffff sto sam se raspisao . . . . . .
weseh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 23:00   #86
Quote:
weseh kaže: Pogledaj post
Evo sada sam ja citao ove prosle topice,misljenja o skoli,ekipi,profesorima...
Sada cu zavrsit 8. razred OS i planiram se upisat u ruđer za tehnicara za racunalstvo.Pa me zanima (jos sam nov u ovom pa nemojte zamjerit) sto sve mogu raditi tj. koje sve poslove mogu raditi kada zavrsim za tehnicara za racunalstvo,dali se to isplati upisat,znam da je jako dobro da se poslije ide na fakultet to i planiram,ali jos ne znam koji.U tom odabiru mi isto mozete pomoci,koji da kasnije fakultet odaberem,ali sam jos daleko od toga,pa...Znam da na ovom forumu ima ucenika ruđera ili bivsih ucenika ili ostali da mi pomognu odghovorit na ovih nekoliko pitanja.Unaprijed zahvaljujem.
uffff sto sam se raspisao . . . . . .
iskreno poslije ruđera bez fakulteta možeš raditi ako imaš vezu, a ako nemaš opet možeš raditi ali "slabo"
__________________
Kako oblikovati potpise
Starča is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 21:41   #87
Kakve veze moras imat da upadnes u ruđera?? Recimo, ja imam 42 boda pa me zanima...

Navodno bih mogao imat neku vezu, al me zanima kolko bi mi veza pomogla...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 10:55   #88
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
Kakve veze moras imat da upadnes u ruđera?? Recimo, ja imam 42 boda pa me zanima...

Navodno bih mogao imat neku vezu, al me zanima kolko bi mi veza pomogla...
Možda ćeš čak i upast. Mislim da se svake godine smiluju dvojici trojici pa upadnu s lošijim pragom ak još ima mjesta.
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 12:04   #89
Koja škola bolje priprema za fer tesla ili ruđer?
__________________
Kako oblikovati potpise
Starča is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 12:16   #90
Quote:
eva_cro kaže: Pogledaj post
završavam 7. razred i na netu sam gledala srednje škole...s ocjenama nemam problema, pa se mislim da upišem prirodoslovno-matematičku gimnaziju. njima je prag 57 bodova.. našla sam također da u zg-u ima tehnička škola ruđera boškovića..gledala sam pretežito ove škole jer me užasno zanima informatika, računalstvo i općenito računala....u teh. školi je prag 44 boda...da li to čini manje važnom tu školu, ili je to zbog nekog drugog razreda tako...sve kontam, završim srednju i upišem fer ili nešto tako..a na stranicama od fer-a piše da se može upisat svak ko je završio 4 godine sredje..a obje škole traju 4 godine...

pitanje: bazira li se teh. škola ruđera boškovića više na ekonomiju, računalstvo ili nešto treće i da li bi vi upisali matematičku gimn. ili teh. školu da ste na mom mjestu?

hvala svima na odgovorima!!!!!!!!!!!!!!

za bilokoji tehnički fakultet, gimnazijalci šišaju strukovne škole u matematici i fizici, a strukovnjaci u stručnim predmetima (npr. građevinski tehničari u tehničkom crtanju na građevini/arhitektui, ruđeraši u elektrotehnici na fer-u, itd

ali je lakše gimnazijalcu naučiti strukovne predmete nego onima iz drugih srednjih škola matku i fiziku
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 12:54   #91
Kad se sve svede na jedno ispane sve to isto gimnazijalci imaju prednost na prijemnom i prve dvije godine, a tehničari na radioničkim i trećoj i četvrtoj godini tako da je to isto
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 15:00   #92
Thumbs up

RUĐER JE ZAKON
_ZG_BOY_ is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.06.2008., 15:03   #93
ZNATE MOŽDA KOLIKO MINIMALNO BODOVA TREBA ZA RUĐERA
_ZG_BOY_ is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.06.2008., 21:01   #94
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Možda ćeš čak i upast. Mislim da se svake godine smiluju dvojici trojici pa upadnu s lošijim pragom ak još ima mjesta.
Bas sam sada pricao... Prve dvije godine se isto uci, a ja se mogu s dobrim ocjenama prebacit u drugi smjer ako zelim... Dakle, godina dana elektrotehnicar i onda se prebacim u rač. teh....
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 16:15   #95
Quote:
Starča kaže: Pogledaj post
Koja škola bolje priprema za fer tesla ili ruđer?
ruđer definitivno ali tesla nije nista lošija škola. idem u ruder prolazim s 4 a ucim......zapravo ne ucim XDXD




A ovo da te u ruderu ubijaju s materijalima finomehanikom tehnickim crtanjem i tim stvarima nije istina. dobro mozda malo, ali te predmete imas samo 1 godinu
jengy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 17:24   #96
zavisi koji smjer računalstvo 44 mehatronika 42
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 17:40   #97
Evo sad planiram upisat ruđer pa može kakva info. o njoj ,profesorima...
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 08:24   #98
Quote:
trust kaže: Pogledaj post
zavisi koji smjer računalstvo 44 mehatronika 42
S time, da se prošle godine nitko nije nije upisao za smjer računalnog tehničara ispod 48 bodova. Jučer mi rekla psihologica u telefonskom razgovoru. Jedino ako ne laže.
__________________
samo da nešto piše :)
Goričanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 09:04   #99
Dal bi ja mogao tamo upast sa 42 boda??
Mislim ic za rač. teh., no kako mi za to trba 44 boda mislio sam 1 godinu elektroniku i onda se pebacit u drugi smjer jer kolko znam prvu godinu svi smjerovi uce isto...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 09:22   #100
Čuj probaj možda upadneš.
trust is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.