Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2008., 08:23   #61
Quote:
Kafka kaže: Pogledaj post
najbolje dane svoga zivota sam provela u kuslanovoj...
eh, da mi je natrag
Bože dragi, da su mi to bili najbolji dani u životu, slobodno bih se mogla propucat!
nije bilo loše, ali evo već prva godina faxa mi je puno bolja!
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 11:47   #62
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
Bože dragi, da su mi to bili najbolji dani u životu, slobodno bih se mogla propucat!
nije bilo loše, ali evo već prva godina faxa mi je puno bolja!

hehe...@serenita, znam tko si , skuzila sam te i ok, svatko ima svoje misljenje...ali bas i sa onakvim razredom u kojem si bila nije mi cudno da ti to i nisu bili najbolji dani u zivotu... bez uvrede

ali zato, ja za svoj bivsi razred i kuslanovu bih sve dala
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 13:04   #63
svatko ima drukčija iskustva... prošle godine sam totalno žalila šta sam otišla od tamo, ali brzo me prošlo! kad sam se navikla na fax, sve je postalo ok.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 16:56   #64
Kušlanova je zakon. Nije nimalo lošija od ostalih gimnazija, zapravo mislim da je u neku ruku i bolja. Naravno, ima nepravde, ali nećeš dobit dobru ocjenu samo zato da bi se poboljšao prosjek škole, kao što je u nekim navikanim gimnazijama.

Ja sam završila prošle godine, upisala Pravo bez plaćanja i evo uspješno završila 1.godinu:-)))))

Iskustva s profesorima:

V.Bilić (hrvatski)
: Veoma stroga žena, mnogo traži, ali i više od toga daje. Nema ulizivanja, koliko znaš toliko dobiješ. Za peticu se treba dosta namučit, i pročitat knjiga i knjiga...meni jedna od najdražih profesorica.

K.Župetić (zemljopis): legenda od profesora. Osim zemljopisa, nauči te tisuću drugih stvari. Doma se mora učit veoma malo jer on sve super objasni. Nažalost budućih generacija, izbačen je iz škole, ne jer je silovao curu, već je imao odnose s njom, ali se ona nije nimalo protivila, naprotiv...

Banovac (tjelesni): Nemojte se živcirat oko kulja i loših ocjena. Na kraju svi imaju dobru ocjenu ako su bili aktivni na satovima. Legenda....
Titanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 01:30   #65
valerija moja raska zmaj i pol kod nje nema motanja moze se dobit dva bez problema zupsy kada je bio to je nesto najbolje sta je moglo biti u mom zivotu tzv hrvatski House legenda
__________________
Kako oblikovati potpise...
vidis nemozes ni svoj potpis imat ovo je uzas uzas uzas
jack trobosjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 11:07   #66
e vidla sam da spominjete dosta tjelesni.. da ima i jedinica itd.. al, kakavi su profesori (iz tjelesnog) prema malo trajnijim ozljedama i ne mogucnosti izvodjenja vjezbe ili sta vec..?
__________________
Every saint has a past. Every sinner has a future.
spanjolka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 17:20   #67
Banovac ti se na to uopće ne obazire. skoro je natra slipog dečka iz mog razreda da trenira!
ništa, pokupit ćeš sulju pa ajmo dalje za iste pare.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 18:42   #68
Kreten.
A da li se zna kada pocinje prvasicima (Isuse Boze) nastava na jesen?
__________________
Every saint has a past. Every sinner has a future.
spanjolka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 20:49   #69
Moja prijateljica kani tamo,mozda cu i ja ici ako se necu moc upisat u II.
Dora Ramone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:41   #70
Quote:
Dora Ramone kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica kani tamo,mozda cu i ja ici ako se necu moc upisat u II.
ja sam se htjela u II. prebaciti pocetkom rujna, ali sam odustala.
..nadam se..
__________________
Every saint has a past. Every sinner has a future.
spanjolka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 19:50   #71
Evo sad sam sretan šta sam upiso Kušlanovu.

Odmah u ponedjeljak poslije škole išli na kavu u Tkalču. Na Trgu bili za 5 min. Jučer i danas u Klinček. Malo smo izje**** konobara al oke.. Su cijene Evo, fakat nema da si neko nije nikog našo. Istina, ima grupica, onih formiranih po bivšim školama al stvarno smo si svi jednaki i nikog se ne izolira.

Mogu ponosno reć da sam dobio najbolju moguću kombinaciju profesora. Raska mi je iz 'rvackog (suzdržavat ću se od imena i prezimena). Žena iz matematike fakat rastura, kemičarka prezakon (i sandale s platformama ), biološka teta također, engleskinja stroga al oke, francusinja oke, vjeronaučni prof pravi mačić (ljudi su debili kad idu za*ebavat lika koji je tek dobar prema njima), itd.

Dvorane za tjelesni su u krastavcu, škola izvana zgleda ko.. Nešto neopisivo. Prozori su iz Austro - Ugarske. U prizemlju (aka podrumu) ima bezobrazno skup dućančić, u zahodima nema sapuna (i puni su pušača ) i još neam pojma di su muški zahodi (mislim nie mi ni bitno tak i tak ih ne bih koristio).

I tako..
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 08:03   #72
Prolazio sam pored škole prije par tjedana i izvana izgleda još gore nego prije. A mislio sam da je tako nešto nemoguće.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 10:20   #73
muški wc? samo dolje kod tzk-a to ima...
inače su svi ostali unisex u wc-ima je život
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:40   #74
Meni je Pingvin bio razrednik... Prije puno godina..

To se ne zaboravlja...
Ailith is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:51   #75
Ma Pingy je legendaa!!! Barem se kod njega nije moralo ništa učiti
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:22   #76
Istina... Bilo je smijeha kolko hoćeš. Ali isto tako pamtim razjapljene šlicove kroz koje viri znojna košulja...
Ailith is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:46   #77
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Oršolić se vraća? Najebali ste.
On je bio ravnatelj kad smo mi došli u školu i bilo nam je skroz okej. Za razliku od Skukana godinu kasnije.

Quote:
Kafka kaže: Pogledaj post
ali bas i sa onakvim razredom u kojem si bila nije mi cudno da ti to i nisu bili najbolji dani u zivotu... bez uvrede
Mooolim?

Cccc...

Quote:
removka kaže: Pogledaj post
inače su svi ostali unisex u wc-ima je život
Joj kako mi fale ti wc-i!

Quote:
Ailith kaže: Pogledaj post
Istina... Bilo je smijeha kolko hoćeš. Ali isto tako pamtim razjapljene šlicove kroz koje viri znojna košulja...
A tek njegove nove čarape. I slika iz lova.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 14:33   #78
Sad kad je Oršolić opet došo na snagu, izneseni su veliki planovi o obnovi škole, mijenjanju prozora, kompletnom preuređenju... Čak će se i ormarići nabavit. E da mi je to vidjet.
Linppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 14:58   #79
ma da?
to je zakon!
neki sam ga dan u gradu vidjela - nekak sam happy bila zbog toga- bio mi je simpatičan
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:48   #80
Quote:
removka kaže: Pogledaj post
ma da?
to je zakon!
neki sam ga dan u gradu vidjela - nekak sam happy bila zbog toga- bio mi je simpatičan
Ma zakon je to, al kao 1. ne vjerujem da će se to provest, jer su davali takva obećanja i kad sam ja došla u tu školu. Sad sam maturantica, a evo, i dalje smo u raspadnom stanju. A kao 2., ako i dođe do promjena, ja ću onda već bit daaaleko od srednje, pa mi je onda i svejedno Al daj Bože da bude, ak ne nama, onda bar slijedećim generacijama, bar da im prozori na glavu ne padaju
Linppa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.