Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2005., 20:10   #61
Re: izbjeljivanje zubi

Quote:
Tania kaže:
Hej, drage moje!

Jeste li negdje izbjeljivale zube, gdje, kojom metodom i koliko ste to platile?
I da, treba mi i novi dobar privatni zubar usput.
Thx
kako se zove onaj sastav ???, **peroxid. ja sam tako malo vratio belinu, nosis neku gumenu protezu na kojoj naneses ovu tecnost iz shpriceva po dva sata dnevno. tako dve nedelje. ne znam koliko kosta kod vas. ovde je bilo oko 100 eura.
nemoj da pijes kafu puno, caj, crno vino i tako to ....
fransiskol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 21:18   #62
bas me zanima jel tko probao onu "kremicu" sto reklamirau na na novoj tv, djeluje li ona sta!?
imal kakvih kaladonata, vidao sam neke ali nisam imao love da ih kupim a kada sam ih htio kupiti onda ih nije bilo, djeluju li oni sta??? i savjet koji bi pomogao
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 21:45   #63
Re: Re: izbjeljivanje zubi

Quote:
fransiskol kaže:

nemoj da pijes kafu puno, caj, crno vino i tako to ....
E zbog ovog golema odricanja ne izbjeljujem zube, ja zube poliram duhanom.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 22:38   #64
ja sam probala opalescence i odlicno je. izbijelio mi je zube za 3-4 nijanse. koristila 14 dana.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 00:03   #65
Quote:
ja sam probala opalescence i odlicno je. izbijelio mi je zube za 3-4 nijanse. koristila 14 dana.
moš malo podobnije i malo više objasnit ajd please...

Quote:
opalescence
što je to???
koliko, di, šta, ajd malo objasni da kupim....
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 08:55   #66
odes fino na google i upises opalescence i pogledas sta je.
ja ti mogu reci kako da ga kupis u kopenhagenu, ali tu gdje si ti - ne znam. samo ti mogu reci koji sam ja probala i koliko je efektivan. i jos cu ti dodati da je u danskoj zabranjeno koristenje kojekakvih izbjeljivaca zbog svih tih stetnih tvari. ali eto taj i jos par drugih su prosli na testu, kao jedni od milion koji imaju minimum stetocina u sebi
nije ni jeftin tako, ali je ODLICAN!!!

p.s. najjeftinije prodjes ako narucis s interneta, nek ti one nosace napravi zubar, to njemu platis.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 08:58   #67
http://www.dentist.net/whiteningtrays.asp
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 10:36   #68
jednom sam razmišljala o tome,dok nisam pitala zubaricu. Rekla mi je da uzbjeljivanje zubi uništava caklinu. Tako da sam ja odustala. Otkad sam prestala pušit i pocela prat zube svaki put nakon jela ( vecer,jurto to se podrzaumjeva) zubi mi izgledaju bjeliji.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 11:17   #69
tacno je da imaju negativan utjecaj na caklinu, ali ne postoje danas ni jedne jedine tablete cak koje nemaju nus pojave, pa tako ni ti gelovi za izbjeljivanje zubi.
ukoliko su promjene boje na zubima iskljucivo od kafe i cigareta, ja bih pokusala da prestanem i sa jednim i sa drugim i da zube cetkam sodom bikarbonom. moja mama je probala i efekat je odlican. ali naravno, ljudi koji puse vec mnogo godina ili imaju promjenu boje zuba kao posljedicu npr. uzimanja tetraciklina (sto je bio slucaj kod mene, od njega su mi se promijenili zubi), ne mogu da se rijese tog cescim cetkanjem zuba.

ali definitivno preporucujem da se prvo proba uporaba sode bikarbone svaki dan!
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 11:44   #70
Slazem se za sodu bikarbonu Samo i snjom treba biti oprezan i ne treba se pretjerivat.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 12:20   #71
ja sam nosila aparatić fiksni 2 god,
nakon toga mi je zubar ispolirao zube,znači čiščenje tutto completo,i moji zubici su bili full bijeli....e sad ne znam da li je to bil izbjelivanje mislim da nije.
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 15:41   #72
well meni nije ni od cigara ni od kave jer je ne pijem i ne pusim... vjerojatno su mi "žuti" zubi zbog toga što sam kao mal bio lijen prat zube... sada ih prem svaki dan tri puta dnevno i vidi se neki pomak al ne onakav kakav ja zelim...
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 17:38   #73
mislim da to nema veze s tim jesi li kao mali ili veliki bio lijen prati zube. neki ljudi jednostavno imaju takvu boju zuba.
ja i moja sestra npr. ona ima predivne bijele zube, moji su sitni i idu na zuckasto. uz to su jos okrenuti malo unutra, pa boja izgleda jos tamnija. uz to sam imala problema zbog tetraciklina.

samo se ti fino baci na taj tretman opalescencom, ja ti garantujem da ces vidjeti dobar rezultat. ioanko se svaki dan darujemo kojekakvim otrovima, zasto ne bi malo zrtvovao i zbog zuba, narocito ako mislis da ce ti njihova svjetlija boja dati vise samopouzdanja i vise razloga za osmijeh.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 18:55   #74
Quote:
majstorsilvi kaže:
well meni nije ni od cigara ni od kave jer je ne pijem i ne pusim... vjerojatno su mi "žuti" zubi zbog toga što sam kao mal bio lijen prat zube... sada ih prem svaki dan tri puta dnevno i vidi se neki pomak al ne onakav kakav ja zelim...
Genetika prijatelju - genetika!

Prelistaj malo fotoalbume i uvidi zube svojih predaka.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 18:57   #75
Quote:
Shadowfax kaže:
jednom sam razmišljala o tome,dok nisam pitala zubaricu. Rekla mi je da uzbjeljivanje zubi uništava caklinu. Tako da sam ja odustala. Otkad sam prestala pušit i pocela prat zube svaki put nakon jela ( vecer,jurto to se podrzaumjeva) zubi mi izgledaju bjeliji.
Vjerojatno su i pluća bjelija no crnija.

Moji zubi i pluća su crni k'o bijela mačka spotaknuta u katran.
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 21:16   #76
ma meni sve sestre imaju bijele zube i nisu ni jedna isla na te izbjeljivanja, ma jednostavno ima li koja pasta na kojoj pise nesto kao express whitening ili nesto slicno....
i zanima me za taj obsa.....(kako vec) malo sam guglo i nisam nasao nijedan sajt na croatian da prodaje taj proizvod jer narucio bih ga preko neta pa da mi dode postom... ima li to ljekarna? ja sam u malom gradicu pa nije ni ljekarna nesto veca i opremljenija pa imali slucajno....
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:10   #77
hm. najlakse je naruciti internetom i platiti viza kartom.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:29   #78
ma moze i to samo je problem sto ja nisam naisao ni na jedan hrvatski sajt da prodaje... znal' itko???
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 09:44   #79
re

Ali kako svi ovi spikeri, glumci, pjevači itd imaju tako blještavo bijele zube? Sve umjetno ili što?
Tania is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 15:17   #80
da kako svi to imaju... mene jos zanima ima par cura koje su prije mozda 1 godinu imali onako zuckaste zube ne totalno al ne ni bijele pa se to u mozda mjesec dana popravilo... sta su one uradile da im zubi budu bijeli.. nisu mi htjele reci al me zanima sta vi cure koristite da vam budu bijeli zubi?
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.