Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 18:57   #1
Čemu služi Facebook?

kuzim iskricu/smokvu...pa cak i forum...
ali u cemu je kvaka sa facebookom?

tamo si logiran sa punim te pravim imenom i prezimenom i stavis si kul slikicu..najljepsu sta imas...
i sta onda?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 18:59   #2
i onda se preseravaš
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:01   #3
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
i onda se preseravaš
ok..ali s cim se preseravas..opet ne kuzim
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:02   #4
kao spica, ali online?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:02   #5
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
kuzim iskricu/smokvu...pa cak i forum...
ali u cemu je kvaka sa facebookom?

tamo si logiran sa punim te pravim imenom i prezimenom i stavis si kul slikicu..najljepsu sta imas...
i sta onda?
Ne moras biti punim imenom i prezimenom. Zacudilo me jer mnogi jesu. Nista, kada se registriras mozes vidjeti kak drugi izgledaju i bockat ih i stavljat na tone aplikacija (kao recimo Plavva, koja je rekorder po tome, kompjuter mi se smrzne kada otvorim njen profil )

I, Claire, koji ti je profil?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:05   #6
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne moras biti punim imenom i prezimenom. Zacudilo me jer mnogi jesu. Nista, kada se registriras mozes vidjeti kak drugi izgledaju i bockat ih i stavljat na tone aplikacija (kao recimo Plavva, koja je rekorder po tome, kompjuter mi se smrzne kada otvorim njen profil )

I, Claire, koji ti je profil?
ma ulogirah se sinoc bezveze sa bezveznim nickom...jer me zanimalo o cemu se radi...
i opet nisam shvatila...sto mogu vidjeti osim slika?
i koji je smisao da si tamo sa pravim imenom i prezimenom???
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:11   #7
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
ma ulogirah se sinoc bezveze sa bezveznim nickom...jer me zanimalo o cemu se radi...
i opet nisam shvatila...sto mogu vidjeti osim slika?
Pa to je klasicni socijalni servis, gdje se ljudi druze, dopisuju, salju si pizdarije, cetaju, plus kaj imas neke forne i uglavnom manje forne aplikacije s kojima se igraju, i tak. Mnogo svrsishodnije od Iskrice, ako zelis nesto zbariti.

Quote:
i koji je smisao da si tamo sa pravim imenom i prezimenom???
Ne znam zakaj je takav trend, vjerojatno zato sto servis uzima ime i prezime mejla iz pozivnice pa ljudima ostane.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:12   #8
Za gubljenje vremena, kao i ovo...
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:15   #9
to nema nikakve veze sa iskricom i sl.
to je stranica vise tipa da si dodas na listu ljude koje zbilja znas recimo sa kim si isla u srednju,faks,osnovu, sa kim radis,ides na tecajeve... i onda ih dodas i mozete tako komunicirat, stavljat svoje slike,komentirat slike,dogovarat izlaske, bit dio neke grupe, debatirat, ako napravis tulum recimo mozes napravit pozivnicu i onda poslat svima koje oces sa svoje liste pa ti fino napisu oce li doc ili ne, mozes stupit u kontakt sa nekim koga nisi vidla 100 godina al znas im ime i prezime pa ih tako nades, mozes cak i gledat tude profile(koji to dopuste) bez da itko zna ko ti je na stranici bio. imas privacy di odredis tko i kolko od stranice ce ti gledat.. nekima moz zabranit da it recimo slike gledaju.... nema veze sa nalazenjem novih internet prijatelja
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:18   #10
ja san glupa...
ako se ja tamo logiran pravin imenom i prezimenom, sta dobim s time?
i jos ako si zbicim sliku...od prije deset godina, naravno...

komuniciram sa ljudima isto ko i ovde samo sto oni tamo znaju ko sam i sto sam imenom i prezimenom te slikicom?

a zasto se to radi?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:20   #11
ja imam tam profil, al mi ga mogu vidjet sam "prijatelji", a svi redom su mi iz skolskih klupa (osnovnjak i srednja) i s faxa.. uopce mi nije do dopisivanja s nekim nepoznatim i sl. cisto razmjena slika i slicno, neki kontakt s ljudima koje rijetko vidjam..
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:22   #12
Quote:
kissTHEsky kaže: Pogledaj post
to nema nikakve veze sa iskricom i sl.
to je stranica vise tipa da si dodas na listu ljude koje zbilja znas recimo sa kim si isla u srednju,faks,osnovu, sa kim radis,ides na tecajeve... i onda ih dodas i mozete tako komunicirat, stavljat svoje slike,komentirat slike,dogovarat izlaske, bit dio neke grupe, debatirat, ako napravis tulum recimo mozes napravit pozivnicu i onda poslat svima koje oces sa svoje liste pa ti fino napisu oce li doc ili ne, mozes stupit u kontakt sa nekim koga nisi vidla 100 godina al znas im ime i prezime pa ih tako nades, mozes cak i gledat tude profile(koji to dopuste) bez da itko zna ko ti je na stranici bio. imas privacy di odredis tko i kolko od stranice ce ti gledat.. nekima moz zabranit da it recimo slike gledaju.... nema veze sa nalazenjem novih internet prijatelja
znaci za nalazenje starih frendova???

ali oni mene vrlo lako mogu naci ako me zaguglaju. imenom i prezimenom....i ja njih...
i vidit sta radim i di radim...i lako dodju do mog mejla...
i lako mi posalju poziv za tulum..ako zele..
ne treba im facebook...


opet ne razuuuuuuuuuuumin!!!!!!!!!
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:22   #13
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
ja san glupa...
ako se ja tamo logiran pravin imenom i prezimenom, sta dobim s time?
i jos ako si zbicim sliku...od prije deset godina, naravno...

komuniciram sa ljudima isto ko i ovde samo sto oni tamo znaju ko sam i sto sam imenom i prezimenom te slikicom?

a zasto se to radi?
dobis to da te ljudi koji te znaju nadu kroz pa KHM tvoje ime i prezime.
komuniciras kroz svoj i njihov profil
ima jedan kao "wall" di ti netko nesto napise tipa: eeeej kako si nisam te dugo vidla
a ti odes na njihov profil i na njihov Wall napises odgovor tipa: ajmee da nisam te vilda od osnovne pa sta ima kod tebe?
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:23   #14
ne moras stavit pravo ime i prezime, nit svoju sliku. al ak stavis (iz kojeg god razloga) zacudit ces se koliko poznatih za koje ni ne znas imas gore (naravno, ako zelis komunicirat s istima). ja sam se zacudila, jer su me po imenu nasli ljudi za koje ni u ludilo ne bi pretpostavila da bi bili ulogirani, jer od kad ih znam-komp im je nepoznanica.. al eto, izgleda da vise ne
jednostavno, cisto ubijanje vremena. na koje se lako navuc.
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:24   #15
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
znaci za nalazenje starih frendova???

ali oni mene vrlo lako mogu naci ako me zaguglaju. imenom i prezimenom....i ja njih...
i vidit sta radim i di radim...i lako dodju do mog mejla...
i lako mi posalju poziv za tulum..ako zele..
ne treba im facebook...


opet ne razuuuuuuuuuuumin!!!!!!!!!
pa mozes sredit privacy tako da samo tvoji prijatelji i NITKO drugi ne vidi tvoj profil a tako ni google
a ovak imas vise prijatelja na okupu i recimo vidis tude liste prijatelja pa vidis aaaaa gleeee ja znam ovog frenda od frenda i dodas ga fino pa se i sa njim cujes
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:27   #16
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Za gubljenje vremena, kao i ovo...
ovdje nesto mozes i naucit (ako ne na kozmetici i modi iako ja mislim da i tamo da onda sigurno na zdravlju, gastronomiji i ostalim....)
a taj facebook nije ni meni jasan ali ga doslovce svi imaju - ja nemam
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:30   #17
facebook je zakon,samo ga trebaš skužit
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:30   #18
ja sam se navukla na facebook.. nasla uzasno puno ljudi koje dugo nisam vidjela i tak.. ubijam vrijeme
__________________
Dal´ si sretnija-tamo daleko od mene
il´ nesretnija-kad zabole te uspomene
nisam bog zna što-al´ jednom sam te ludo volio.
bourjois is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:32   #19
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
facebook je zakon,samo ga trebaš skužit
evo, ti ces mi objasnit?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:33   #20
btw...molim da mi ne spominjete trazenje ljudi koje davno nisam srela jer za to imam dobri, stari google...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.