Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2004., 11:36   #21
Quote:
nepta kaže:
misliš na inkontinenciju?
Pa kaj ti je Nepta?
Tu na forumu prevladavaju srednjoškolci i studoši. Od tri banke na dalje mogu se prijaviti u vrtičku grupu old timera.

Dalje od toga smo svi oldtimeri , barem na ovom forumu.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 11:47   #22
necemo otkrivati godine nego samo sjecanja, jeli?
pa eto, osjecani bi trebali otprilike znati, sjecam se lunaparka na mjestu "bijele ladje", cepinske ceste pokrivene granitnim kockama i ulice "bratstva jedinstva" kao kaldrme(!?!), vinkovacke kao tunela kroz glogovo drvece i cankareve ulice u proljece ruzicaste od cvjetova ringlova...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 11:48   #23
ok, ali samo za sada
vidjet ćeš, strpi se
ima sve više mama i tata koji uz klince uče
kako nam dolaze puuuuuuno bolji dani pa još pojeftine internet i drastično povećaju penzije di bu nam kraj
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 16:58   #24
no ajde kad bumo poceli sa nostalgijom...kaj da krenemo od "peska belega"ili malo kasnije????????ajde pocnite,vrak vas dal vec jenput.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 17:42   #25
Dobro ajde bum ja poćel. Sava. Kupalište. Splav u Savi sa dva „bazenića“ za klince. Miris dasaka dobro presušenih na suncu. Frajeri s tarzanicama u maratonkama španciraju pred frajlama po nasipu. Ha, da vas sad vidim – oldtajmeri !!!!!!!!!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 19:09   #26
auuuu kaj reći nego auuuu.

Ja se jedva sjećam automobila na tadašnjem trgu republike.

Peska belega - kuku.
Kojega je spomenula Afrodita znam samo iz priča. Navodno je bio iz Samobora i na tamošnjim bajerima skupljao taj kvarcni pjesak koji je prodavao za ribanje rajngli i lonaca. Šešir pun značaka i sličica.

Leo ti se onda sigurno sjećaš gospon doktora.

To je onaj prosjak sa stilom Zaustavljao je ljude i obraćao im se sa gospon doktor.
Gospon doktor kak smo danas , milostiva je dobro? Imate kakvu operaciju ili ste slobodni?
To je govorio vrlo glasno da svi čuju a onda bi malo spustio glas i rekao, gospon doktor malo sam kratak danas jel imate možda za gemišt
Svi su mu davali.
Njega se sjećam jer je par puta zaustavio mog tatu dok sam bio s njim. Na tragu.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 19:27   #27
to za gospona doktora moram pitati starce,morti bu se koji od njih setil.a se seca ko debeloga martina??secam se da smo isli brati kestenje na sleme i onda smo navek stali kod martina na karmenadle.nekaj sam cula da toga vise nema tam...kak i jos puno negdasnjih restorana kaj sam sa starcima ko djete isla njupati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 19:45   #28
Ahil, kaj aukaš. Malo sam se zaletil previše u memo. Povuklo me je. Bum se vratil u doba predškolskih oldića. Ti Ahil se buš sjetio Mehe (policajac s trgaća). Kaj zbilja nema forumaša koji tak „dugo pamte“ kak ja ?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 19:50   #29
ja sam jedna koja sve zivo pamti-ali naravno samo ono kaj je bilo za mojeg vremena-vec se bedaka z mene delaju jer kao samo stari ljudi se svega iz mladosti secaju...a ja mislim da je to zato kaj mi puno toga fali,pa si tak s memorijom malo nadostuklam.mehoja znam...iz prica od stare-narocito kad je bil saf f poklonima pred novu god(znas da onda ni smel biti bozic! )
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 21:01   #30
Je, poklona za novu godinu se sjećam i ja ne znam doduše jel to primal baš legendarni Meho, ali sjećam se da je na TV bilo kak se za novu godinu predaju pokloni policajcu na Trgu

A jel se sječate onog INTREMECO na TV, kad po pol sata ili duže nije bilo programa ili je pisalo PAUZA nisam ziher više.
I najava za program u boji. Prije nego što su pustili poneki film u boji to su posebno naglašavali BOJA
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 21:27   #31
zaboravili ste dodati babinjak na Savi

krasni su bili dečki u maratonkama s onom štrajfom po sredini i gumbima sa strane
puce su bile jako hergik sa volančekom na badiću
zadnji put kad sam se kupala tam zadnji čas su me zvlekli jer me je ćopil vir
uglavnom, bila sam crna ko sam vrag od vuglena

zanimljivo da se niste setili Bundeka
tam sam se takaj pacala i nikad nebum zaboravila one tranziće sa Macanovićevim prenosom nogometnih tekmi
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 21:31   #32
Mehe se sećam jedne zime na križanju franke i ilice a oko njega otok flaša i raznih poklona
taj čovek je imal srce ko škaf, uvek je svima delil savjete
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 21:34   #33
sećam se i prvih telkača u izlogu u ilici
ti bokca, tolko se ljudi skupilo ko da buju dobili poklone

program je počinjal negde oko šest popodne
nemrem ne spomenut velku damu Gordanu Bonetti
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 21:57   #34
a se secate kad su dinamofci igrali f maxicu,pa su starci po dvoriscima slusali tranzice i prenos tekme...pa posle ona gungula po maximirskoj i petrovoj...
ili subotom kad su prolazili zeniki u autima (bar po petrovoj kod mene)pa trubili...a mi deca bes na plot da vidimo kak mladenka zgleda!ljeta su bila njlepsa...bas subotom popodne kad se kava pila onak na dvoriscu ili u vrtu za kucom...onak par suseda skup,cikec,kava i trac partija!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 22:46   #35
Quote:
nepta kaže:


zanimljivo da se niste setili Bundeka
Ja sam na Bundeku čak radio kao spasavaoc jedne godine ahhh kaj je bilo curica oko mene a i zvlekel sam dvojicu zaozbiljno a par klinaca kaj su se samo malo nagutali one vodurine
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 00:48   #36
Quote:
leo4 kaže:
Ma što mlada. Dijete. Bože kak bi se tek ja trebal osjećati, kad se ti smatraš otdtajmericom. Dobro, spadaš u predškolsku grupu oldtajmeraša.
OK... može i tak!!!!
pa bum ko svi pristojni predškolci lepo slušala starije, kak se spominjaju
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 09:04   #37
Quote:
Ahil kaže:
Ja sam na Bundeku čak radio kao spasavaoc jedne godine ahhh kaj je bilo curica oko mene a i zvlekel sam dvojicu zaozbiljno a par klinaca kaj su se samo malo nagutali one vodurine
vidite kak smo mi nekad bili napredni? ha?
tuži amere za prava na seriju
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 09:32   #38
Dobro , koje godište bu limit za upad , u nogometu su veterani sa 33 tad zmačaju , kak bu tu ??? Sjećate se starog "Ghetaldusa" na Črnomercu i okretišta kod"jedanajstice"? Prvi put sam bio na velesajmu 72 , a vi?
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 11:12   #39
E, sad. Koji bu limit. S mog gledišta su ovi oko 30 klinci. Oni sebe smatraju oldtajmerima u odnosu na srednjoškolce. Nemre se nikome zabraniti da „upadne“. Stvar osobne procjene. Ja ni nesmem napisati kad sam prvi put bil na velesajmu. Nesmem ni reč puno stvari kojih se sjećam. Koliko vidim tu nemam vršnjaka. Jedino bi mi možda Nepta bila do kolena.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 13:26   #40
Quote:
Ahil kaže:
Pionirska zakletva


Danas kad postajem pionir
dajem časnu pionirsku rijeć
da ću marljivo učiti i raditi
i biti dobar drug.

Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu
Socijalistićku federativnu Republiku Jugoslaviju
Da ću razvijeti bratstvo i jedinstvo
i ideje za koje se borio Tito

Da ću cijeniti sve ljude svijeta
koji žele slobodu i mir



Ha? kaj velite? Još se sjećam.
Jebate to se zove pamćenje ! Sigurno se sjećeš i vojne zakletve ?
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.