Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2011., 19:48   #41
Quote:
Boltorn kaže: Pogledaj post
Vidim da ja se prava intelektualna artiljerija cuva za neka velebna ostvarenja, pa se na forume ne trosi suvise rijeci.
Tako da se i ja povlacim u ovom dijelu rasprave.

Jedino, ako netko zna o buducnosti Zareza.. Iz relativno uskog kruga sam cuo da im kresu budzet... Zna li netko poblize prognozirati njihovu sudbinu. Hocemo li ostati bez novina u dogledno vrijeme?
Interesantno, što ste napisali prije 2 godine. No, u novom broju ZAREZa 319 imam i ja intervju na 2 punim stranicama.
Pozdrav!
Nordijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:40   #42
Quote:
Nordijanac kaže: Pogledaj post
Interesantno, što ste napisali prije 2 godine. No, u novom broju ZAREZa 319 imam i ja intervju na 2 punim stranicama.
Pozdrav!
Na 4. i 5. stranici?
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 12:39   #43
Quote:
Boltorn kaže: Pogledaj post
Vidim da ja se prava intelektualna artiljerija cuva za neka velebna ostvarenja, pa se na forume ne trosi suvise rijeci.
Tako da se i ja povlacim u ovom dijelu rasprave.

Jedino, ako netko zna o buducnosti Zareza.. Iz relativno uskog kruga sam cuo da im kresu budzet... Zna li netko poblize prognozirati njihovu sudbinu. Hocemo li ostati bez novina u dogledno vrijeme?
Što prije se prebace u digitalno izdanje koje se može kupiti na raznim Apple i Andorid storovima bit će bolje....
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 13:29   #44
"Zarez" će i dalje izlaziti, ne nazire mu se kraj u bliskoj budućnosti, tako da se čitatelji ne moraju brinuti oko toga. Od onoga što sam čuo, NAVODNO bi se i web stranica uskoro trebala ažurirati, s nekim promjenama. Tu me ne držite za riječ, tako sam čuo iz druge ruke.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 15:37   #45
Tražeći stara digitalna izdanja nabaso sam na ovu temu. Uvijek sam imao dojam da ga skoro nitko ne čita do pokojeg nadubudnog pozera sa filozofskog. Ma dragi ljudi sve bi vas zagrlio. Meni se sviđa štošta, ponekad je to tema broja, nekada noga filologa. Žalim za zarezima ludoga smetlara. Pitao bih vas nešto, jeste li slali svoje radove Zarezu ili su oni uzimali vaša već obajvljena djela.

Lijep pozdrav
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 21:34   #46
Kako mogu doći do starijih brojeva Zareza?
pítā is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 21:24   #47
Zakaj u tom Zarezu tak navlače i razvlače teme koje znaju biti beskrajno dosadne. I država im za to da lovu. Zarez svi hvale ali ga nitko ne čita. Pa upitajmo se zašto? Dosada uglavnom i valjda buju se ugasili.
PODENCO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 20:13   #48
Posjedujem posljednji broj Zareza..To je u biti vrijednost...Ko što imam i posljednji broj Ferala..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 20:06   #49
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Posjedujem posljednji broj Zareza..To je u biti vrijednost...Ko što imam i posljednji broj Ferala..
Danas je izašao i novi posljednji broj Zareza
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:21   #50
Iako nije "Zarez", ali je također u izdanju Matice hrvatske, može li mi tko reći može li se gdje redovito kupovati njihov dvotjednik "Vijenac", a da nije Knjižara Matice hrvatske ??? Hvala !
HumanistOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 18:25   #51
Quote:
HumanistOS kaže: Pogledaj post
Iako nije "Zarez", ali je također u izdanju Matice hrvatske, može li mi tko reći može li se gdje redovito kupovati njihov dvotjednik "Vijenac", a da nije Knjižara Matice hrvatske ??? Hvala !
Na svakoj trafici.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.